• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ZRK: OK tak já jsem stejně ve školce domluvená, že pro něj přijdu po obědě podle počasí, ať ho nechají spát, že když tak počkám, až se vzbudí. Prostě buď bude hezky a přijdu a nebo bude chcát, popř. mokro a to se na to vykašlu. Tak třeba jim to nevyjde. Jenom já v poslední době, jak vystrčím rypák ven, ráno - v poledne - večer, tak vždycky zmoknu, tak snad abych vám tam ani nelezla :-D
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: A ve čtvrtek pak má být, dle dnešní odpovědi vcelku hezky, ale to už jsem se objednala ke kadeřnici zas :/
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: No uvidíme během dne, já bych to zatím nechala. Dneska mi počasí taky hlásilo déšť přes poledne do odpoledne a nekapla ani kapka...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Holky nechcete ten sraz ještě přehodit? Co jsem koukala, tak má zítra pršet a hlavně odpoledne a v tom případě já osobně bych na to prděla, protože Alenka zakutaná pod pláštěnkou řádí jak černá ruka.
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    jee dozvedeli jsme se o setkani az dneska, taky moc radi dorazime:), my muzem uz relativne brzy.., ve tri tam budem urcite...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    AERIS: vejde
    AERIS
    AERIS --- ---
    Já bych na tu třetí dorazit mohla. Mladší se kdyžtak prospí v kočáře. jen přemýšlím, jestli se do výtahu na Dejvické vleze sportovní kočár. Golfkou se mi moc nechce...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MARKYSHA: ja se budu pokouset dat decka brzo spat, at brzo dorazime, i kdyz je to sazka do loterie. deku beru, ale mates na ni taky dlouho nevydrzi, lezt neumi, ale plazi se jak partyzan, ale trava je zdrava, tak asi si da ;-)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Já to ještě promyslím, ale asi teda vezmu Tondu ze školky dřív a dorazím kolem té čtvrté, když bude hezky a sucho, Alenku to v kočárku nebaví, tak abych jí mohla dát na deku a na tý často taky nevydrží a něnam se plazí.
    L_IA
    L_IA --- ---
    taky tak kolem 3..
    ZRK
    ZRK --- ---
    já počítám tak třetí.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    já snad tak kolem třetí, ale slíbit to nemůžu, v pátek spala do půl druhý, v neděli do čtyř, co si na ní člověk vezme :))
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SEBIEN: tak treba za nas je to az kolem 4te, kdyz uspavani dobre pujde... obcas se prihodi driv, obcas pozdeji, proto jsem byla spis pro dopoledne, ale nas zase nic netlaci vecer, ale nejak se to tam zjevne sejde :-), kazdy nejak...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    HABRENKA: co znamena odpoledne? jak tam kdo budete? my muzeme kdykoli, neb pravidelny spanek jeste nema a naopak pak zas cca na sestou bychom mely byt doma, protoze vecerni ritualy zas pravidelnost maji.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Ve středu vezu mrňouse od babičky, tak třeba to nějak zvládnu se za vámi podívat :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    HABRENKA: už by snad nemuselo být tak hnusně... (teda mně tohle počasí nevadí, ale na hřišti je to lehce nepraktický :D)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    tak predbezne streda odpol vyhrava, hriste u dejvicke...? jestli deti nezabiju do ty doby...
    ZRK
    ZRK --- ---
    GLOBALISTA: jasně vlastně, měla je babička. To je asi to hřiště, které myslím, to "za poštou".
    Nechybí vám něco z bábovek? Koukala jsem že babička provedla nějakou obměnu :D
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    ZRK: Slovník měli úplně stejný, když jsem na ně nekoukala, nevěděla jsem, který právě mluví. Tys tam nebyla, asi babička. Ale kluky jsem poznala hned.
    Bylo to na konci Václavkovy, od vás přes Svatovítskou, to mám zase za rohem já. Je to tam trochu zpustlejší, ale bývá tam klid. A právě to úterý byla výjimka, vypadalo to tam jak zájezd mateřské školy, v jednu chvíli jsem jen na pískovišti napočítala sedm mrňat. Nejdřív mě napadlo, jestli už to není ten nyxí sraz...
    ZRK
    ZRK --- ---
    GLOBALISTA: Jo, Sam má teď takové žvatlavější období... :)
    Na to, že je teprv pátek, si vůbec nevybavuji ani dítě ani hřiště, hehe. Snažím se je hodně střídat (tady za barákem, kde se chystáme udělat ten srázek, už jsem s dětmi třeba nebyla ani nepamatuju, úterek jsem možná mohla být v Dejvicích za poštou? :)). Plus teda poslední dny nějak extrémně málo spím, takže se to projevuje mimo jiné i na paměti...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam