• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    AERIS
    AERIS --- ---
    Jo vlastně. taky děkuju. Ale děti nepůjdou spát ještě dlouho. jim je to fuk :D Ale bavily se :)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    ja taky vsem dekuju, bylo to moc prijemne:), Viťulajs je pro dnesek totalni vytuhlo.., trikrat si cucnul a spi...
    AERIS
    AERIS --- ---
    Já mám děti už vykoupané. Dorazili jsme domů v púůl a hned se nahrnuly do koupelny a nedaly si to vykecat :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ZRK: no jo, ta vzdalenost, moje dite ve vane jeste neni (ale taky proto, ze sem misto toho pisu :-))
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak hlásím, že jsme se sešly v takovém příjemném počtu, celou tu dobu se to tvářilo, jako že už každou chvíli začne lejt, sem tam padlo pár kapek, ale déšť stále nic. A to už jsem doma, děti mám ve vaně.
    Snad se nám to brzy podaří naplánovat znova ;)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Šla jsem se psy, začalo pršet, asi jsem prokletá:)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Pokud vše vyjde, dorazím tak za hodinu.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Já nestíhám, byla bych tam tak v pět a od sedmi mám pilátes, zrovna holt Alenka spí, když nikdy nespí, klasika.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    my ca na tu ctvrtou, deti spi a starsi ma fakt blbej den, tak snad to odspi, za chvili pobalim :)
    REONA
    REONA --- ---
    dorazíme o chlup později, dokojím, sbalím...nejpozději v půl čtvrté :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    jsme na ceste, tez kocarovi
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    Tak my uz jsme dorazili, sli jsme rovnou ze cviceni.., ale jsme teda jeste kocarkoví a s nikym si zatim moc nepohrajeme..., tak snad nebudem moc prekazet:)
    REONA
    REONA --- ---
    Já pořád doufám, že tam bude nějaké batole, co by ukázalo Anče lezení! Jako ještě má čas, ale je učenlivá :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    My jdeme, zatím tu neprší a hřiště je vcelku prázdný ;)
    REONA
    REONA --- ---
    Hmm, takže ve tři tam na Dejvické? Pokusím se dovalit, vezmu si deku, snad nebude pršet :)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Mně zrovna spí Alenka, byly jsme na cvičení, tak ji chci nechat odpočinout, pak musím se psy, pak pro Tondu, tak pokud do tý doby nezačne pršet, tak nevím, kdy se doprdelíme.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    AERIS: kdyz neusne do dvou, tak nas pobalim a budu doufat, ze ji nezabiju
    AERIS
    AERIS --- ---
    S kým si mám teda vyměnit tel, ať se najdeme?
    AERIS
    AERIS --- ---
    No ja počítám, že drak usne v metru...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    my nic, Pavel chraptí a holky byly teď nějak nemocné, tak ať nikoho nenakazíme...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam