• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ANCEKUHA
    ANCEKUHA --- ---
    SUCUBIS: to je osvobozující pocit, když člověk ví, že jsou v dobrých rukou! To je skvělý, že už se můžou klokánkovat a chovat! A domů můžete až v v 36. týdnu nebo až budou mít 2 kila? Já jsem před tím rodila v Krči a teď v Podolí a ten personál byl nesrovnatelnej. A nejstaršímu synovi je 2,5? A jak to bere, že má sourozence? Náš Vojta kupodivu docela v klidu, na to, jak nás všichni strašili..
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANCEKUHA: Stepanek se uz klokankuje a Vojtu jsem dnes mela poprve na ruce, ten pocit je nepopsatelne uzasnej, personal tam by snad lepsi byt ani nemohl a to vcetne doktoru, oni si s tema prdelkama tak hezky povidaj kdyz s nima neco delaj :)
    ANCEKUHA
    ANCEKUHA --- ---
    SUCUBIS:
    no to teda chápu! i tak se člověk pořád tak trochu bojí, a to asi tuplem, když jsou to dvojčata. a to jsou asi v podolí, co?! Já tam teď rodila a je tam ta péče podle mě fakt dobrá. a už se můžou klokánkova a tak?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANCEKUHA: ja s tim pocitala od zacatku co jsem vedela ze jsou to dvojcata ze budou nedonoseny takze me to nijak nenici po pravde, strach tam je aby byly v poradku, ale jak je vidim jsem v klidu :) jsem rada ze maji nonstop monitoring, to v brise nemeli a ja byla nervozni jak pes
    ANCEKUHA
    ANCEKUHA --- ---
    SUCUBIS: no tak to držim palce, ať jsou rychle doma a ať je všechno v pořádku! Musí to být těžký!
    L_IA
    L_IA --- ---
    nahodte nejaka fota ze vcera.. :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    EVIANAIVE: jej, já tu ráno nebyla :D dopoledne byla strašná kosa, tak jsem vzala malou v rámci "aspoň nakoupím" do Metropole :/
    HELMETGIRL
    HELMETGIRL --- ---
    Nástěnka, Helmetgirl, Praha 3 Žižkov, Albert 12/2013
    ZRK
    ZRK --- ---
    SEBIEN: plus za ohleduplnost, snad to nic nebude, nasaď vitamíny a tfuj, tfuj, ať je bacil brzy pryč! ;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Koukám, že se mi tu ty žádosti na doplnění nástěnky množí...o víkendu se na to vrhnu ;)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    taky dekuju za vcerejsek, akorat jsem se probudila s lehkou teplotou, knedlikem v krku a jsem vyrizena. Tak doufam, ze to je jen nejaky prochlazeni a nic, co by mohly deti chytit. Myslim na jine mistni matky, ktere musi zvladat horsi stavy s vice a narocnejsimi detmi.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANCEKUHA: narodily se minule utery v 29+5, hadam tak do poloviny zari se na ne budeme moct chodit jen koukat :)
    ANCEKUHA
    ANCEKUHA --- ---
    A jak jsou starý? Tak snad budou brzo doma! Na synkáč to máme kousek. Solvinu neznám.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANCEKUHA: ja teda bydlim hned na synkaci, jen prdelky maly jsou jeste n par tydnu v nemocnici na dopeceni
    REONA
    REONA --- ---
    ANCEKUHA: Seznam maminek je na nástěnce, spolu se seznamem míst, kam se dá zajít s dětmi.
    ANCEKUHA
    ANCEKUHA --- ---
    no když jsem otěhotněla podruhý, tak jsem si řikala, že ty tři roky jsou ideální, ale asi už to takovej rozdíl není..
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANCEKUHA: tam odtud se me na nasemimi ozvala jedna maminka s dvema mrnouskama s nickem solvina
    ANCEKUHA
    ANCEKUHA --- ---
    No tak co někdy procházka? My bydlíme u parku Jezerka. Děti máme fakt podobně starý a obě Vojtu.:)
    Nenašla jsem tu tabulku a nevim, jak se tam dostat nebo jak se to tu dělá. Nezasvětil byste mě někdo?:)
    AERIS
    AERIS --- ---
    To je krásný :) my chtěli děti po třech letech. sekli jsme s eo 5 měsíců :D

    Jinak teda se osměluji a taky se vecpu na nástěnku :)

    Aeris, Praha 22 (Uhříněves) Tobiáš 9/2010, Lukáš 4/2013
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANCEKUHA: hmmm, to jste za rohem a decka mame docela dost blizko sebe :)

    poprosim doplnit :
    Nastenka

    Praha 4
    Nusle Sucubis Tobias 4/2012, Vojta + Stepan 8/2014
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam