• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    L_IA
    L_IA --- ---
    ctvrtek dopo muzem taky, jsme ze Zbraslavi, tak jsem pro Vyton.. :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    REONA: je dobre, ma i kus travniku a zachodky + venku fontanka prodecka kdyz je hic :) tramvaj 18,24,6 za rohem (albertov) a na vytoni pak 17,3,7
    REONA
    REONA --- ---
    GLOBALISTA: Já také nejsem ranní ptáče, ale Anče má poslední dobou jiný názor. A jelikož bude muž po noční a máme od 13:45 vítání občánků, tak je dopoledne ideální. A z Dejvic se můžeš svézt s Mikeylou ;)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    REONA: Ráda se přidám. Akorát teda nejsme ranní ptáčata a na Výtoň je to od nás z Dejvic kus, takže radši nic neslibuju. Předpokládám, že dorazíme, až začnou lidi postupně mizet, ale třeba překvapím ;)
    ANCEKUHA
    ANCEKUHA --- ---
    Taky se rádi přidáme.:) Jsme z Nuslí. Výtoň i Riegrace klidně jdou.
    REONA
    REONA --- ---
    SUCUBIS: Myslím, že bychom klidně mohli i na Výtoň, co myslíš EVIANAIVE? Tedy pokud to hřiště tam je pěkné, nikdy jsem nebyla (Ančí je to jedno :).
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    mohli by jsme, ale riegrace jsou mimo me
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Tak já se odhlašuju, jestli bude hezky a my zdravý, dám si vejlet vlakem do Pardubic :) snad jindy!
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    REONA: a kdyz bychom se meli nekam priblizit autem, muzeme vzit nekoho (z Dejvic) sebou:), sedacku (vajicko) navic mame:))
    REONA
    REONA --- ---
    EVIANAIVE: Předpověď je zatím příznivá :)
    REONA
    REONA --- ---
    MIKEYLA: Super :)

    Takže to máme Dejvice, Zličín a Žižkov... :) :) :)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    REONA: my bychom ve ctvrtek asi taky mohli:)), jsme z Dejvic, ale zvladnem i nekam dojet:)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Hm, na čtvrtek předběžné něco mám, ale kdyby mi to neklaplo, ráda se přidám...
    REONA
    REONA --- ---
    Tak uvidíme kdo se přidá a necháme to na většinu. Nám je to celkem jedno, kdekoliv můžu vytáhnout deku :)
    REONA
    REONA --- ---
    EVIANAIVE: Ve čtvrtek můžu jen dopoledne, tak do půl jedné, máme vítání občánků a pak si jí asi vezme tchýně, tři týdny se neviděly holky. Nebo pátek, zkazit by se to mělo až odpoledne.
    REONA
    REONA --- ---
    No a co Praha? Nevyužijeme pěkné počasí také k nějakému vyvenčení? :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    TACHIBANA_UKYO: prochazka jeste na druhou stranu do Srbska, tam je ta restaurace Terasa (tusim) s hristem venku a detskym koutkem venku pod strechou i uvnitr a zpatky vlakem
    Pripadne je kousek od namesti baby friendly kavarna (u toho maleho kruhace dole)
    Doporucuji pro zorientovani web berounskych maminek
    2733
    2733 --- ---
    TACHIBANA_UKYO: Na kafe se da do Kozy, Kralika, Jiny Kavy.. Na vejlet treba po cyklostezce do Nizbora, tam se stavit na pivo v Zastavce u Hanaka.. Hriste jeste nejsou moje cilovka, ale asi bych vynechala to neproflaklejsi na Mestsky hore, je tam zda se tuna lidi ve dne v noci)
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    My jsme se úspěšně vyhrabaly z virózy a už nás nebaví sedět doma. Tak mě napadlo, CO TAKHLE SRAZ NYXÍCH MATEK V BRNĚ?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: ja dobry, Zorka ma tu rymu, snad to bude jen ryma, ale to je fuk, mohla to chytit kdekoli
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam