• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    já si dneska dala výlet vlakem do Pardubic (hodina MHD, hodina vlakem, čtyři hodiny na místě a zpátky), ale myslela jsem na vás :))
    L_IA
    L_IA --- ---
    EVIANAIVE: no tak to je jasný, přeci nepojedete takovou dálku jen kvůli hřišti.. je potřeba toho řádně využít.. :-D i když se z pohodoveho dopoledne ten den pak nějak promění.. ;-) a díky! Jsou to miláčci, ostatně jako každé děti svých rodičů.. :-)

    SUKUBIS: dle mě, jsi ta nejstatečnější a vůbec se není zač omlouvat.. ;-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ja moc dekuju za moznost rozptyleni, snad jsem nebyla moc negativisticka a kriticka vuci svemu potomkovi v ocich ostatnich (necht me omlouva tezka spankova deprivace, to ze jsem jeho matka a jak se me od probuzeni siiilene motala hlava)
    L_IA
    L_IA --- ---
    EVIANAIVE: nakonec jste se tam pěkně zdrželi.. :-)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    L_IA: za me taky:))
    L_IA
    L_IA --- ---
    za mě musím říct.. PŘÍJEMNÁ SLEZINKA dneska :-)
    PETATA
    PETATA --- ---
    az zase budete planovat, kam s detma, aby byly spokojene lezouci i ty, co chteji na prolejzacky, tak doporucuji Zlute lazne
    prave jsme tu, popijime Aperol, holky si hraji na pisku a kolem nas se plazi mimina po trave ... a to pocasi! Raj na zemi :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    my se omlouvame, nestihala jsem
    REONA
    REONA --- ---
    ok ok, jdu do auta a snad tam ještě někdo bude :D
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Jsme v tramvaji :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    tak nakonec bez kocarku nebo nesthnem dojet na cas
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    Výtoň:D, po ránu špatný:D
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    už asi tuším, podle mapy Vítoň...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    MIKEYLA: podle toho jakou tramvai pojedes, ale je to smer z tramvaje k tesco expresu
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    asi něco ve vzduchu, taky tak od pul páty moc nespala...
    U nás na kyčlích to obvykle trvá, páč je tam hromada lidí na stejnou dobu. A právě proto tam nakonec nejspíš nepůjdem, když Zorka ještě nudlí....
    Tudíž, na desátou na Výtoni nebudeme, ale dorazit bychom mohly :-)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    my určitě jdeme:), jen teda omrknu mapu, nějak zatím netuším, kde to hřiště je:D
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    EVIANAIVE: k sobe budeme ladit :)
    L_IA
    L_IA --- ---
    EVIANAIVE: měla jsem to podobně a taky jdeme.. ;-)
    REONA
    REONA --- ---
    My na kyclich mivame rychlovku :-)
    Ovsem nevim, jestli nakonec dorazime, Ance mi pripravila krasne rano, snad od ctyr jsem vzhuru co hodinu, takze jestli ted usne, tak to zalomim tez.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    akorát my tentokrat nedorazíme, v jedenáct jdu se Zorkou na kyčle a v jednu už mám být v Malešickým parku, tak jedině, že by to u doktora šlo nezbykle rychle a měla bych čas mezitím, můžu jet sedmičkou a budeme vás mít cestou :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam