• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    REONA
    REONA --- ---
    HABRENKA: A Gutovku máš s někým nebo jen tak?

    No i tak bychom se mohly přidat :)

    GLOBALISTA: Yes! :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    REONA: To bychom mohli zkusit :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    REONA: to je u nas v planu (kdovi, jak dopadne realizace...) gutovka
    REONA
    REONA --- ---
    Praho, co čtvrtek dopoledne?
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    INUSHKA: Taky jsem měla potřebu jít si hodit dvacet. Ale děti měli jiný názor... :-D
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Taky děkuji. My jsme dorazily teprve před chvílí, byly jsme se ještě podívat na vlky a na medvědy a pak U Tygra na oběd. Malvína v autě vytuhla, vyspala se cestou do růžova a teď tu řádí, zatímco já jsem zralá jít spát :-D
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Moc děkuji INUSHKA a TAPINA za dnešní příjemné dopoledne v ZOO!
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    INUSHKA: Tak já vezmu taky kočár, i když jsme ho dlouho nevytáhli (golfky nemám).
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    TAPINA: Já určitě beru golfky, představa, že ten kopec šlapu s M. na zádech mě nadšením neplní a pěšky ho rozhodně nedá. Co se týče programu, já bych se ráda alespoň na chvíli zastavila u vlků, jinak je mi to jedno a Malvíniny aktuální preference neznám, to se mění každou chvíli. Posledně v Olomouci ji nejvíc zaujaly žirafy, surikaty a dřevěná lávka nad výběhem opic :-D
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    TAPINA: já osobně beru kočár s mladším (5m) amanduku jako záchranu, kdyby starší stávkovala 4r. Ale představa, že to s ní lezu na hřbetě mě nečiní nadšenou :-). A spíše bych tedy nějak zdolala převýšení a pak obdivovla vrchní expozice a nahoře u terárií si dala svačinu.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Aha, tak vláček je už na zimu mimo provoz, dobré vědět.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    INUSHKA: Ano. Ještě - jak byste si představovaly organizaci? Já abych věděla, jestli mám brát nějaké podpůrné prostředky (myslím kočárek nebo nosítko, ne kokain :D) Vyjede se vláčkem nahoru, nebo se půjde pěšky? Pro děti je zajímavá spíš až ta horní část (navíc tam má být teď u žiraf nově otevřená africká vesnice) a cesta nahoru je pro ně nudný opruz, to bychom pěšky bez ničeho asi ani nevyšli, jak tak znám exemplář.
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    INUSHKA: Ano.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: já to tam mám (skoro) na tramvaji a kousek jsem tam bydlela, tak to pořád považuju za domovskou a srdeční lokalitu, takže já taky klidně :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SUCUBIS: Zas ten v taborske je prima
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    já na Fidlovačku klidně někdy dorazím, až se zabydlíme... stejně to teď budu mít úplně všude minimálně na dva přestupy :/
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ja dokud nezjistim jak cestovat s tou nasi soklou, tak si to dal jak do parku v taborske nebp na fidlovacku netroufnu :(
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    ORIKA: Škoda. Tak někdy příště, určitě ještě něco domluvíme.

    Takže jestli se nepletu, tak aktuální stav domluvy je v úterý v 9 ráno u brány ZOO. Je to tak?
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    ORIKA: Co se dá dělat, určitě to nebude poslední akce.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    DRIZZT: už bohužel je, v úterý dopo chodíme do hudebky...u nás je schůdný v podstatě jen pondělí nebo pátek dopoledne :/
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    INUSHKA: Drizzt souhlasí!
    ORIKA: Ještě není pozdě :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam