• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    nastenku jsem prosla, ale niceho moc jsem se nedopatrala, hledam "neco", kde mohou byt dva dospely a dve deti do minimalne 21:00, kolem zizkova pripadne na MHD... sterboholy vyhovuji, ale nevim, jak se duchodci neprazaci dostanou pak s detma na zizkov... je to na ca tri hodinky a vsechno, co jsem jinak nasla, zavira driv nebo je to vylozene detsky koutek s hlidanim (jedno z tech deti potrebuje dozor dospeleho ze zdravotnich duvodu...)
    diky...!
    LADYSERENDIPITY
    LADYSERENDIPITY --- ---
    Nástěnka, LADYSERENDIPITY, Hl. město Praha, Praha 5 - Slivenec, Marián 04/2013
    LITROP
    LITROP --- ---
    nekdo jeste na posledni letosni piknik vyrazim s detma nekam do zelene psi deti vítani
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    Děkuji všem!
    REONA
    REONA --- ---
    SHADOWALKER: Já tam byla i s kočárkem. Akorát moje holka je ještě moc malá aby využila dětský koutek, tak ohledně toho nevím. Výborné dortíky!
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    SHADOWALKER: tak ja predpokladam,ze neni problem otevrit dvere a poprosit personal,aby ti pomohl. Mam pocit,ze je to proste nejbliz,kdyby vas zastihl dest. Kazdopadne hodne zdaru s hlidanim!
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    SHADOWALKER: V OC Flora je v poslednim patre u kina detsky kout, pekny, velky, vstup rozumny. Byla jsem tam teda naposledy uz tak pred rokem, tak snad je to porad aktualni. Web maji.
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    GILLIATT: To je taková ne úplně dobrá reference. Potřebovala bych tam s kočárem. Ale stejně děkuji.
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    SHADOWALKER: Hned kousek od věže je na Ondříčkově ulici je cukrárna s dětským koutkem, vevnitř jsem ale nikdy nebyla. Pro kočárky je tam navíc dost debilní vchod, úzký, pár schodů.
    Cukrárna Pod věží
    http://www.cukrarnapodvezi.cz/kontakt
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    Mám prosbu: budu hlídat na Žižkově roční holčičku v okolí Žižkovské věže. A protože hrozí, že bude pršet, potřebovala bych tip na nějakou přátelskou kavárnu nebo jinou "indoor" aktivitu. Předem moc děkuji!
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    DIVADLO PRO DĚTI - již tuto sobotu v kavárně klubu Cross - ZDARMA

    ZRK
    ZRK --- ---
    REONA: Moc se omlouvám, stáhla jsem loňský leták. Je to tento čtvrtek 16.10. - čas i místo sedí
    REONA
    REONA --- ---
    ZRK: A je to ve čtvrtek nebo 17.? Já tedy nedorazím nejspíš, Ančí je na to ještě malá, ale ten plakát je matoucí :(
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: byla jsem s manzelem a kamaradkou, nebyla jsem na to sama a tobias si to uzil :) jen na zaver jsem musela kojit, do toho se spustil dest, kluci nevytahli kolik potrebovaly, vojta se pokadil a manzel nechal tobiasuv dudlik doma, takze cesta domu byla pekelny ocistec ... prodirani se skrz lidi mi zas tak moc nevadi, jak nevidim zacatek kocarku prez korbicku, proste jsem do tech trotliku co se necekane zastavily uprostred kroku nabourala
    ZRK
    ZRK --- ---
    Lampionový průvod, Praha 6
    Doražte - čím víc světel, tím větší zážitek pro děti! ;)
    https://www.facebook.com/...16303415.1073741827.1439161576304079/1575925445961024/?type=1&permPage=1
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    MONI: diky.)
    ZRK
    ZRK --- ---
    SUCUBIS: Bylas v tom mumraji, jo? To teda čumim, do parku strach, ale do davů se těšíš? :P
    Taky jsme byli, bylo to super a příšerný zároveň, nesnáším prodírání se skrz lidi :)
    MONI
    MONI --- ---
    GILLIATT: http://www.kavarnamuzeum.cz/ má dětský koutek a spoustu dobrot k jídlu:-)
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    Ahoj, nevíte, kam se dá zajít na kafe s neposedným dítětem (1,5) v okolí Václaváku? Díky za tipy!
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    dneska posviceni v brevnovskem klastere - tuhle akci doporucuju a chystame se tam :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam