• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    Mám prosbu: budu hlídat na Žižkově roční holčičku v okolí Žižkovské věže. A protože hrozí, že bude pršet, potřebovala bych tip na nějakou přátelskou kavárnu nebo jinou "indoor" aktivitu. Předem moc děkuji!
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    DIVADLO PRO DĚTI - již tuto sobotu v kavárně klubu Cross - ZDARMA

    ZRK
    ZRK --- ---
    REONA: Moc se omlouvám, stáhla jsem loňský leták. Je to tento čtvrtek 16.10. - čas i místo sedí
    REONA
    REONA --- ---
    ZRK: A je to ve čtvrtek nebo 17.? Já tedy nedorazím nejspíš, Ančí je na to ještě malá, ale ten plakát je matoucí :(
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: byla jsem s manzelem a kamaradkou, nebyla jsem na to sama a tobias si to uzil :) jen na zaver jsem musela kojit, do toho se spustil dest, kluci nevytahli kolik potrebovaly, vojta se pokadil a manzel nechal tobiasuv dudlik doma, takze cesta domu byla pekelny ocistec ... prodirani se skrz lidi mi zas tak moc nevadi, jak nevidim zacatek kocarku prez korbicku, proste jsem do tech trotliku co se necekane zastavily uprostred kroku nabourala
    ZRK
    ZRK --- ---
    Lampionový průvod, Praha 6
    Doražte - čím víc světel, tím větší zážitek pro děti! ;)
    https://www.facebook.com/...16303415.1073741827.1439161576304079/1575925445961024/?type=1&permPage=1
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    MONI: diky.)
    ZRK
    ZRK --- ---
    SUCUBIS: Bylas v tom mumraji, jo? To teda čumim, do parku strach, ale do davů se těšíš? :P
    Taky jsme byli, bylo to super a příšerný zároveň, nesnáším prodírání se skrz lidi :)
    MONI
    MONI --- ---
    GILLIATT: http://www.kavarnamuzeum.cz/ má dětský koutek a spoustu dobrot k jídlu:-)
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    Ahoj, nevíte, kam se dá zajít na kafe s neposedným dítětem (1,5) v okolí Václaváku? Díky za tipy!
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    dneska posviceni v brevnovskem klastere - tuhle akci doporucuju a chystame se tam :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    a mě pak mrzelo, že jak začlo být krásně dýl jak pět minut, tak už všichni museli domu...
    REONA
    REONA --- ---
    Tož dneska v Gutovce bylo krásně a protože jsem tam byla nějaký čas sama, tak jsem si našla novou kamarádku, heč! :-P
    Nebo jinak, k Ančí na deku si přisedla holčička a s její maminkou jsme se daly do řeči a vyměnily si čísla, asi jsem vypadala velice zoufale na dětském hřišti s dítětem, které akorát tak válí sudy :D

    Pak dorazila Sebien, tak jsme se aspoň pozdravily :) Každopádně jsem tam nikdy dřív nebyla, autem to nemám tak daleko, parkování v pohodě a je to tam opravdu pecka, dobrý objev pro mě :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    u nas kasel jak svina, takze pro zmenu zakopani doma... uz mi z toho brzo hrabne asi...
    REONA
    REONA --- ---
    Dosnídám, sbalíme se a jedeme. Když tak prostě bude výlet, no :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    REONA: Ještě mi to nepotvrdila ta kamarádka, že se potkáme, takže nevím úplně, jestli půjdeme tam, ale s velkou pravděpodobností já budu kolem půl desáté někde u Strašnický/v Gutovce
    REONA
    REONA --- ---
    Hm, takže zítra, někdo..? Už jsem slíbila, že vypadnu a muž se chystá na velký úklid :)
    V kolik to tak vidíte?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    no u nas pro zmenu ryma, takze kdo vi, jakse to vyvine... nejak mam pocit, ze mam ty deti nemocny snad nonstop nebo co :-(

    SUCUBIS: hele, ber to tak, ze kdyz ne ted, tak to bude horsi a horsi s ohledem na pocasi, ale chapu, ze to ted je dost masakr
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: stejně je to lepší, když je fakt teplo a ta voda fakt teče...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    SEBIEN: a tam byla pred dvema rokama kdyz byl tobias jeste mrnavej a od te doby uz jsem se tam nedostala, ta vodni cesta me uchvatila, cim dyl mam kluky doma tim vic me desi ta cesta ven se vsema trema, sice to mam vymyslene jak to udelat jenze strach zacina vymyslet cim dal vetsi prekazky :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam