• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SUCUBIS: T víš, já jsem z venkova, když se řekne "je to z ruky", představím si tak 50km daleko :-))
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    TORUVIEL: na ruskou prijedeme od koh-i-norky a ja jdu do Finske :)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SUCUBIS: Z ruky? Je to pár minut chůze od Ruské, i s děckem :-) Ale ok... :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    HABRENKA: diky :) tam ji poslu
    TORUVIEL: to je uplne z ruky, ale dekuju
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SUCUBIS: Nebo taky docela velké hřiště je v Bezručových sadech http://mapy.cz/s/dTXk
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    u zastavky tramvaje ruska - je nekde v okoli detske hriste ? nevite nekdo ? jdu do ordinace ve finske tak aby mela segra kde hlidat prcky nez budu hotova
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    RENFRI: pokud bys netrvala na kavárně, ale stačila by rodinná restaurace, tak doporučuju Maják - http://www.restaurantmajak.cz/
    Šostakovičovo náměstí 1515/5
    155 00 Praha 5 - Stodůlky

    Teda, byli jsme tam naposledy loni, ale dětská herna tam byla velká a hezká a vařili dobře.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Jsem na mobilu a nezvladam moc Googlit, osvedcene detske kavarny s hernou typu ta v Repich, nekde v Okoli Zlicina az Radlic, poradi nekdo, prosim?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    dekuju za tipy!
    MONI
    MONI --- ---
    GILLIATT: V Therapy jsme byly v létě s kamarádkou a dětský koutek tam měli již víceméně rozpadlý, zbyla jim z něj hromada hraček kdesi vzadu. Za nás tedy velké zklamání:(
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    (GILLIATT: ale koukám, že za to nejspíš ještě budu ráda)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    GILLIATT: tam to znám, jednu dobu jsme tam chodili hodně často (ještě bez dětí, v době, kdy zdaleka nebylo tolik nekuřáckých podniků), ale to už je právě kapku dál, než bych potřebovala...
    Ale díky za připomenutí, že je dobré tento podnik znovu zařadit na seznam :)
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    SEBIEN: já když jsem hledala něco v okolí Václaváku, tak jsem narazila na tohle:
    THERAPY restaurant, café & shop |
    http://www.cafe-therapy.cz/
    Je to teda až ve Školské, ale nevypadá to úplně špatně (nebyla jsem tam).
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    prosim, je v blizkem okoli Karlaku (nebo na Karlaku) kavarna/restaurace/prostor s detskym koutkem?
    AERIS
    AERIS --- ---
    SUCUBIS: nemít obě děti sople jak koňské opratě, jsem tam hned :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    QUANTI: tak to musite maximalne vyuzit :)

    jinak kdyby mel kdokoliv zajem, tak urcite venceni deti tady v tom parku (je to pro me jen vyslapnout ulici nahoru, takze v pripade nouze jsem rychle doma) nebo i u nas doma (primo na synkaci) kdykoliv uvitame kohokoliv (rozptyleni me i priserky vitano) ... ja uz bych snad uvitala i masoveho vraha kdyby nas na chvilku rozptylil :D
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SUCUBIS: ok, spíš tak středa/čtvrtek, muž má dovolenou...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    QUANTI: tak kdyztak pisni kdyby jsi sem jela
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam