• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    QUANTI: Ještě mě napadá, když jste teď přestěhovaný sem, v OC Hostivař je nově Kulíškov http://www.vylety-zabava.cz/...ky-a-herny/praha/1641-detska-herna-koutek-kuliskov-v-oc-park-hostivar
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    TORUVIEL: whoa, to mám jen půl hodiny s jedním přestupem :D díky, přes zimu se může hodit...
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    Králík v rádiu - klub, kavárna a komunitní centrum | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče
    http://www.kamsdetmi.com/detail.html?id=41683
    MACKA_B
    MACKA_B --- ---
    SUCUBIS: tak to je paráda..doma to neni problém..stejne je počasí celkem na prd takže na nějaký hřiště to nevidim..tak by to chtelo se nejdřív nekde potkat..jen ja musim počkat do příštího čtvrtka na chodící sádru..takže se můžeme potkat někde kousek na kafe a nebo dorazíte k nám..
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    MACKA_B: jj, nase prisera je 2,5lety pako, bydlime na namesti bratri synku
    MACKA_B
    MACKA_B --- ---
    SUCUBIS: a kde bydlíš? tou příšerou myslíš své díťátko ?, :))
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    MACKA_B: muzu nabidnout svoji priseru na hrani, ale asi jen doma, ven bych se s 4ma bala
    MACKA_B
    MACKA_B --- ---
    Případně jsem schopná třeba někomu i prcka pohlídat. Doma to mám zmáklý a prtata by se spolu zabavili..;)
    MACKA_B
    MACKA_B --- ---
    čau, potřebovala bych poradit...mám ted na delší dobu nohu v gypsu a budu teprve čekat na chodící sádru...a potřebuju nejak toho mýho dvouletýho prcka zabavit páč doma se za chvilku sežereme..nevíte o nějakým hlídání dětí třeba jen na dopoledne nebo odpoledne kde by se vyblbnul s dětma? Okolí Vinohrady...Předem dík za každej tip...
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    GILLIATT: jo, tak to jde:)
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    Ahoj, nevite nekdo, zda se dostanu s kocarkem z metra A Mustek? Jsou tam jezdici schody nahoru z nektereho vestibulu? Diky moc:)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    dik vsem!
    MONI
    MONI --- ---
    MONI: případně pizzerie s dětským koutkem http://www.solaenotria.cz/pizzeria.html
    MONI
    MONI --- ---
    SEBIEN: Poblíž severního výstupu je OC Krakov s dětskou hernou, do 1 roku vstup zdarma.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    SEBIEN: koutek přímo ne, ale je tam velká nekuřácká místnost, myslím tu pod Kaštany
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    MARKYSHA: která? vidím tam dvě, nikdy jsem tam nebyla a koutek neuvádí, myslím, ani jedna...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    SEBIEN: ta restaurace před ZOO?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    je něco baby friendly v okolí trojské Botanické zahrady?
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    na hromadne venceni?
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    nekdo od Ostravy by tu nebyl?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam