• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    ANNNA: také chválím : HABRENKA
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ANNNA: vesmirnou nemuzu slouzit, ale hodne si chvali http://www.kavarnamuzeum.cz/
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    Byl jste někdo v předělané Vesmírně, snese se tam kočárek a případně vypuštěné lezoucí dítě? Resp. nyní je to mléčný bar Bílá vrána...

    Případně prosím o tipy na dopolední/polední posezení na trase Hlavák-Muzeum-IP Pavlova... Díky!
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    kdybyste byl někdo zvyklý na procházku Prokopákem s dřevěným betlémem a slibujete dětem zvířátka, tak tam letos není :(
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    jdu sem pro radu - není někde v centru Prahy, někde mezi klementinem a palačákem, něco s dětským koutkem? chci skočit s kámoškou na kafe / oběd, a má omezenej čas mezi prací a prací právě na týhle trase. stačí něco malýho, akční mimině bude 8 měsíců a pohybuje se obezřetně podél nábytku nebo na zemi. případně díky.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Teda pokud nebudu bez auta, zapomněla jsem, že ho muž měl dneska objednat do servisu. Tak uvidím, s čím večer přijde.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Ale vyzkoušet ho můžeme i tak, vypadá docela dobře.
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    INUSHKA: Sakra - ani číst už neumím, já četla samozřejmě DO :-)
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Platí od dubna 2015. To nám teď moc nepomůže :-)
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    INUSHKA: Taky jsem pro aquapark a znám pouze Kohutovice. Tak nezkusíme tu Kuřim?
    Na slevomatu mají koukám zvýhodněný vstup (https://www.slevomat.cz/...Wno3p7rEBEiQAGj3KJoSgUy-DE-uZvZA9DY_ZrNUo0_yifNTAgeV5Labx4qkaAv298P8HAQ#)
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Na Kraví hoře jsem byla kdysi dávno a moc si to nepamatuju, do Kohoutovic mám předplatné. Ty ostatní neznám. Každopádně jsem spíš pro nějaký ten akvapark než Lužánky, tam není nic jiného než obyčejný bazén a to je za chvíli nuda.
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    DRIZZT: 6) Plavecký bazén za Lužánkami
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    DRIZZT: Ještě dodám možnosti (kdybych na něco zapomněla, prosím, doplňte mne):
    1) Aquapark Kohutovice
    2) Kraví hora
    3) Aquapark Kuřim
    4) Wellnes Infinit (Lesná)
    5) Tř. Generála Píky (tam jsem nikdy nebyla, takže neznám prostředí)
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    INUSHKA: Bezva! Počkáme, jestli se neozve ještě někdo a naplánujeme termín!
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Já jsem pro všema deseti, my jsme vodní živlové a konečně (ťuk, ťuk, Nyxe, neposlouchej) zdraví.
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Brňačky: nezajdeme s dětmi do aquaparku/bazénu? Dcera po mě dyndá nějakou vodu a mě samotné se ukrutně nechce.
    MONI
    MONI --- ---
    Zítra a následující dvě pondělí je ZOO pro všechny za korunu:)
    My máme dopoledne plavání a pak záleží na délce spánku jestli to vůbec stihneme, přes zimu mají jen do 16hod.
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK
    ZRK --- ---
    SEBIEN: Tyo, to jsou ceny teda...
    Dovolím si tu ještě jednou zpropagovat rodinné centrum Kostka v Terronské na Praze 6, ve kterém se teď sama angažuju. Mimo možnosti hlídání dětí, prográmků pro rodiče s dětmi, nabízíme právě také třeba pilates - i s možností hlídání dětí, které je zatím pravidelně ve středu 17-18 hodin, ale při dostatečném zájmu otevřeme i jiné dny.
    Cena za hodinu cvičení 100 plus 30 dítě, 50 dvě děti
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: Tak ho musím docela pochválit. Je to tam super. Cena vstupného sice nic moc, ale my tam byli asi tři hodiny, možná dýl. Příjemně mě překvapily místní ceny občerstvení - čekala bych všechno napálený, ale nebylo. Suma sumárum jsem za celý odpoledne s občerstvením dala za sebe a dvě děti necelé 4 stovky. To v Žirafě, kam se chystáme na synovy narozeniny, necháme minimálně dvojnásobek...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam