• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: ja jsem pro :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Co jarní srázek, když jste mi nedorazili na Vítání jara :)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    RENFRI: my jsme konečně na chvilku zdraví, tak bychom se někam případně přifařili:-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    RENFRI: případně v neděli od metra Strašnická. Já si asi s měsíčnětem netroufnu, zvlášť když má pomalu mrznout, ale třeba si to ještě rozmyslím :)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    SEBIEN: Kez by :-( Snad to nebude nic vazneho a brzy se zotavi.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    RENFRI: Na nedeli, samozrejme, v sobotu je ta Morana :-D
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    RENFRI: kéž by se Zorce zázračně ulevilo...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    V sobotu od tri je vynaseni Morany, vychazi se z Petrskeho namesti na Praze 1, kdyby se nekdo chtel pridat.
    A na sobotu brzke odpoledne jsme s Majdou bez programu, nechcete nekdo neco podniknout?
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    EVIANAIVE: V Nudném otci je vyžití pro děti, ale co si pamatuju, tak k jídlu měli jen polévku a nějaké dorty. Jinak pro pobyt s mrňaty je to tam super.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    EVIANAIVE: blbě, ty schody jsou debilní, holt požádat někoho o pomoc, ať už z kavárny nebo ze zastávky, lidí je tam pořád dost (ale já mám co kecat, sama jsem tam napoprvý nešla, když jsem viděla ty schody, fakt pitomý - zařídí si tam koutek, ale vchod nepřizpůsobí....)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    EVIANAIVE: zas ti asi nepomůžu, tam končím akorát s Cross Café, případně bych šla do svého oblíbeného Love Kido ve Šmeralově, kde teda koutek nemají, ale dneska jim tam zas Zorka proháněla domácího psa po předzahrádce, skoro-kuchyni a zahradě a bylo to v pohodě :-)
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    EVIANAIVE: tak to je super, ze nemaji problem s detma, protoze jidlo tam vypada fakt lakave!
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    EVIANAIVE: neni to cafe moment? Ale jestli tam je detsky koutek netusim, to by bylo fajn
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    EVIANAIVE: mě napadá akorát Světnička, ale to je spíš kavárna a mají tam akorát bezlepkový palačinky a takový věci, nic moc velkýho, myslím. Nebude to to co hledáš, ale jinak je to fajn místo
    ZRK
    ZRK --- ---
    Ahoj, tímto vás zvu na vítání jara ve sportovně kreativním duchu ;)


    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    AXTHEB: Za rohem je stánek se steaky, my si je pak bereme na to pískoviště. Přiznám se, že jsem do těch front u Gastona nešla, tak ani nevím. My většinou kupujeme steaky nebo chodíme na odpoledne a jíme mimo zoo.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MARKYSHA: Gaston ma imho ze zoo nejhorsi jidlo.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    GLOBALISTA: doporučuju si dát něco malého u restaurace Gaston - je tam pěkné pískoviště i s hračkama.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    SEBIEN: Já mám problém brzo se vypravit. Posledně jsem šla pěšky (z Dejvic), aby si kluk odbyl spaní cestou, teď bych ráda jela dřív, že se vyspí až tam. Řekněme kolem desáté? A minule jsme byli hodně nahoře a vůbec jsme nestihli domácí zvířátka, tak na ta bych určitě chtěla. Jo a když už pouštím Matouše z kočárku, tak se hodně sekáme (u každé zajímavé věci), zjistili jsme, že to pro někoho může být problém (třeba pro miminka, která musí v kočárku neustále popojíždět). Ale myslím, že bysme to mohli zvládnout :) Pošlu ti ve zprávě svůj telefon, abys na nás nemusela čekat.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    GLOBALISTA: a kdy by se ti to hodilo? já můžu klidně brzo
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    MARKYSHA: věřím, že ano, tak snad to bude brzy a vydrží to nějakou dobu!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam