• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    PETATA
    PETATA --- ---
    Holky, vy které chodíte venčit na Výtoň do parku, už jste byly v té nové zmrzlinárně hned na rohu u tramvaje? :) Dneska jsem o ní četla článek a už se těším na procházky po náplavce se zmrzkou ruce...
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    Dekuju vsem za tipy! Nakomec jsme teda byli nekde jinde, ale pro priste se bude hodit.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    REONA: tak ta se me zda vazne pekna, tu si dam do zalozek :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    HABRENKA: koutek jsem před lety, kdy jsem tam byla, nezkoumala, ale chutnalo mi tam :)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    KOTENCE: ano, ten vchod je z ulice Světova. Je to obr koutek, přebalovací i kojící místnosti a těch sedaček je tam hafo, dost se divím, že vám to neřekli, možná nechtěli vypadat, že vás vyhazujou.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KRISTY: kamarádka byla v nějaké italské u Kotvy, pokusím se dohledat... a pak marina grosseto...
    REONA
    REONA --- ---
    KOTENCE: Ahaa :) Nás se onehdá ptali, zda máme rezervaci, tak to tam je asi dost hojně využívané.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    REONA: Problémy vůbec, právě mě překvapilo, že se tvářej v pohodě, i když tam dítě trochu prasilo. Příště ten koutek ráda využiju, dobrý vědět :-)
    REONA
    REONA --- ---
    KOTENCE: Je tam zadní místnost, ve které je několik větších stolů a ty koutky. Myslím, že má dokonce samostatný vstup z ulice Světova. Já tam s dítětem byla jen na kafi, takže přístup personálu nemůžu hodnotit, ale dřív jsme si tam dali párkrát večeři před divadlem a nevybavuji si žádné problémy.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    REONA: Já tam byla dvakrát a vůbec jsem si toho nevšimla. Ani nám nenabídli dětskou židli...
    REONA
    REONA --- ---
    KRISTY: Hmm, Praha 1 to není, ale pokud budeš zoufalá, je to na B metru - Palmovka: http://www.pizzerieudivadla.cz/
    Jsou tam proti sobě dva dětské koutky s plůtkem (pro menší a větší děti), přišlo mi to tam fakt pěkný.
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    vubec nic? :o(
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    prosím nemáte někdo tip na "lepší", ale ne úplně předraženu restauraci s dětským koutkem v Praze 1 (okolí Můstku, Nám. Republiky, klidně i dál), vhodnou na rodinnou oslavu, kde se dá i slušně najíst?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    SEBIEN: super, nakrmim dvojky nekdy po devate a pokusim se vykopat to vsechno z baraku :) a snad nezapomenu najit tu deku
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: tak od desíti
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    SEBIEN: coz o to, deku vzit pro smudlata muzu, jen me lehce desi ta cesta s priserkou o samote, od kolika tak ?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: my budem asi na Vytoni, uz dopoledne, tak do dvou, asi.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    nekdo dneska na hriste u nuselske radnice ? ma byt nadherne - lip jak vcera :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    XMARGE: podle vseho ano, ale na jizdach byl vzdy strizlivej, jako jo, vezla jsem ho jednou na policajty dle jeho slov zaplatit pokutu za parkovani :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam