• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    PETATA
    PETATA --- ---
    EVIANAIVE: nechci kecat, ale neni i nejaka zastavka bliz nez az ta na nadrazi?
    jinak je to cca 5 min z nadrazi do centra (mou chuzi, s ditetem v kocarku) a nahoru je to pak kopec, ale rekla bych, ze cca 10 min
    tak celkove nejakych 15-20 min
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    zítra někdo dopoledne riegrak nebo grebovka...?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    1.5. zacina registrace na s kocarkem Prahou a ac to jeste nemaji na svem webu, tak akce samotna bude 20.5.2015 kdo by nevedel a mel zajem :)
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    KATIA: nakonec jo, byli jsme v nové italské restauraci Il Mulino, v Rytířské ulici. je to tam teda předražené (těstoviny bez žádných extra věcí kolem 250 Kč), ale dětský koutek hezký - oddělená místnost, kde je jeden stůl a dá se tam v klidu stolovat. jídlo taky celkem dobré...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    KATIA: dík
    KATIA
    KATIA --- ---
    SEBIEN: restaurace podolka - je skoro hned u zastávky podolská vodárna, tj. o zastávku za výtoní, akorát je to u vody a vedou tam schody...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    KATIA: co je "na podolce"?
    KATIA
    KATIA --- ---
    KRISTY: a objevili jste nějaký dětský koutek? taky sbírám tipy na centrální lokality. kromě toho, co tu padlo třeba kolkovna v paláci savarin, tj. na příkopech, má docela pěkný koutek.
    a když už jsme u výtoně, tak malý koutek je i na podolce nebo kdo se vyškrábe na vyšehrad, tak ta kavárna (ale to je jen na lehký jídlo).
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    PETATA: tak hlásím, že vyzkoušeno: kopeček stojí 38 (při dalším počtu se snad cena snižuje), měla jsem ricottu s fíky a byla moc dobrá a vypadá to tam příjemně :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ja si dneska uvedomila, ze uz muzu praktikovat puvodni zamer jedno dite do satku, prisera do kocarku a na miste vymenit, takze jsme mobilni kamkoliv, kam nas zaveze bezbarierove :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: jů a na fotkách jim vidím dětský koutek! ;)
    Jdem to omrknout dneska, to je jas. I když zmrzlinu raději těm svým nudlákům nepovolím. Ale dorty mají taky úžasný, dneska sbohem dieto :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Á, zmrzka. To mi připomíná - na Dejvický je nová pobočka Ovocného světozoru. Teď nově a mají zaváděcí kopeček zmrzliny zdarma ;)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    PETATA: minulý týden ještě snad nebyla otevřená, ale zaregistrovala jsem a zaradovala se :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    PETATA: ja tam navstivila maximalne tesco expres :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    Holky, vy které chodíte venčit na Výtoň do parku, už jste byly v té nové zmrzlinárně hned na rohu u tramvaje? :) Dneska jsem o ní četla článek a už se těším na procházky po náplavce se zmrzkou ruce...
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    Dekuju vsem za tipy! Nakomec jsme teda byli nekde jinde, ale pro priste se bude hodit.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    REONA: tak ta se me zda vazne pekna, tu si dam do zalozek :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    HABRENKA: koutek jsem před lety, kdy jsem tam byla, nezkoumala, ale chutnalo mi tam :)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    KOTENCE: ano, ten vchod je z ulice Světova. Je to obr koutek, přebalovací i kojící místnosti a těch sedaček je tam hafo, dost se divím, že vám to neřekli, možná nechtěli vypadat, že vás vyhazujou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam