• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: každou chvíli by měl začít premávat výtah na Andělu, kdyby to pomohlo
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    a tušíte, jak by se tam dalo bezbariérově dostat ze Zličína / Řep? :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    MARKYSHA: jj, za ní je hezký hřiště
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    GLOBALISTA: A kde to tam je? U ty hospody Celnice?
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    a kdy?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    Výtoň ok
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    tam jde spis o to, ze pro ty uplny mrnata co jeste nechodi tam neni takove zabavy
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    GLOBALISTA: vyton mi nevadi, tam je to pekne
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Tak co se sejít na Výtoni jako před rokem? Země tam byla nějaká pogumovaná a Folimanka není daleko pro případ, že by to extrémně krásné počasí nevyšlo. Přiznám se, že já s plazivcem řešila právě jen to mokro, vůbec mě nenapadlo, že by měl někdo něco proti venkovnímu hřišti. A taky, popravdě, ráda ušetřím nějakou tu kačku. Tak já si nebudu nic konkrétního plánovat (kromě toho srazu samotného) a uvidíme, jak bude příští týden :)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    tak taky bychom se někam vetřeli ;) můžeme do herny..klidně na ty fidlovačce..
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ja mam plazivce, takze venku jedine v kocarku nebo vazne extreme pekne pocasi
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    já jsem taky radši pro exteriér, případně s interiérem nadosah kvuli miminu a kojení.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Vy chcete do herny? Já bych si jí nechala v záloze pro případ špatného počasí a doufala, že bude hezky a budeme moci být venku. Už teď se děsím, co budeme dělat v zimě. Ale přizpůsobím se většině.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Já bych se přidala s Alenkou dopoledne nebo s oběma odpoledne.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Ráda se přidám s hlídacími dětmi. :-) Počkám, co se domluví...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    jinak u nas na fidlovacce otevreli novy detsky koutek (hernicka lumpik), tak muzeme vyzkouset treba to, kdyz by nebylo hezky
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ja zoo bez ridicaku 100% ne, ale dopoledne kamkoliv me dostane mhd :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    SEBIEN: Tak počkáme, co ostatní a kdyžtak zoo to jistí. Ani nevíš, jak se těším (a doufám, že tímto jsem to nezakřikla).
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    GLOBALISTA: promiň, myslela jsem jako od středy dál, čas je mi asi fuk, taky to přežiju bez Zorčinýho spaní, to bychom se nikam nedostaly, ohlížet se na to... takže ještě dopoledne ideální, Zoo by asi šlo, kdyby na to přišlo :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    SEBIEN: Co je později? Já se smířila s tím, že Matouš nebude spát a dáchne si v nosítku cestou domů v MHD. Takže spíš dopoledne až brzy odpoledne. Nebo ho nechám vyspat, ale to jsme schopni vyrazit tak ve tři. A další dny?
    Taky ještě můžeme do zoo, pořád tam potřebuju jít minimálně dvakrát, aby se mi to vyplatilo, ale to ráda ještě odložím :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam