• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    Sice mě teď nenapadá nic na doplnění, akorát aktualizace, že Mlsná žirafa na Praze 10 už nefunguje.

    Případně ke mně možno dopsat druhé dítě, tedy
    Nástěnka, Sebien: + Běla 7/2015
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Začal podzim a blíží se zima, možná by nebylo špatné aktualizovat seznam restaurací, kaváren s dětským koutkem a vůbec míst, kam je možné s dětmi zajít. Nebo máte tip na stránky, kde je to vše pohromadě? Já našla jen několik let staré a vesměs neaktuální.

    Za sebe přidávám:
    Praha 1: Kavárna Muzeum
    Praha 13: Čokoládová cukrárna (u metra Lužiny, dětský koutek)
    Praha 13: Herna v XXL Lutz (zdarma)

    Budu ráda za Vaše tipy. S dětmi vyrážíme pravidelně na výlety po celé Praze. :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ofouklo ji
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ale vůbec netuším, kde k tomu přišla, když nikam nechodíme kvůli tomu "ruce nohy ústa", včera byla akorát s tchánama na vycházce na hřbitově :-\
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    SEBIEN: me taky rano zacali chrchlat :(
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    já mlčím, Zorka má zas rýmu, zdá se, tak nic neslibuju
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    A kdy se tedy sejdeme? Padl tu čtvrtek, ale ten se taky každému nehodí. Byla by pro vás středa nebo pátek lepší? Mně je to jedno. Hlaste se ti, co jim to jedno není.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    Teprve nedávno, v časové nouzi, jsem sjela i vyjela eskalátory s kočárem, jinak jsem si troufala jen na kratší a směrem dolů. Ale s dalším dítětem v šátku to dělat nechci, zvlášť teda směrem nahoru moc nevím, jak bych ten kočár držela, abych neublížila Bělce v šátku nebo měla dobrou stabilitu.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ANNAWA: já teda jezdím, Toník jede přede mnou a drží se a já s kočárem za ním, ale klepu se strachy.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ANNAWA: já teda jezdím, Toník jede přede mnou a drží se a já s kočárem za ním, ale klepu se strachy.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Slovo "chybis" si prosím skrtnete, nevím, proč ho tam mobil nacpal.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MARKYSHA: ja si dokonce řekla, že s kočárem a predskolakem po eskalátory chybíš jezdit nebudu.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    QUANTI: taky mě děsí eskalátory.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    XMARGE: muž někde viděl, že od prvního, mělo to být ale už v září. venku už je vidět, že je prakticky hotovo, upravuje se akorát dlažba okolo (teda, do mechaniky a softwaru nevidím, ale už odstranili stavební zábrany)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    XMARGE: Sebien má asi nějaké insider info :) ale ať už to bude, kdy bude, nemůžu se dočkat :)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    QUANTI: uz pristi tyden bude na andelu vytah? Tak to je dobra zprava:-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    XMARGE: to by šlo, ale jestli příští týden otevírá ten Anděl, asi to už nebudu komplikovat :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MARKYSHA: tam nevydrží :/
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    SEBIEN: prosím, prosím kterýkoliv jiný den, ve čtvrtek chodím s Alenkou do studia Jája na čtyřprográmek cvičení-zpívání-pohádka-malování a to bych nerada vynechala, když už vynecháváme kvůli nemocnosti.
    QUANTI: já do MHD jezdím zásadně s nosítkem, nepomohlo by?
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    QUANTI: jasny, chapu... ja tak jezdila s obema od zacatku, ale premek byl starsi...
    A co narodka a pak se priblizit tramvajema?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam