• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    CROSSCLUB - KAVÁRNA - DIVADLO PRO DĚTI - 13.12.2015 - 14:30 - ZDARMA

    Již tuto neděli se koná poslední dětské divadlo. Začínáme ve 14:30 a vstup je zcela zdarma ! ! ! Vemte prcky a doražte..

    Palačinková Pepinka
    Vzorná a pečlivá Palačinková Pepinka má ráda svůj dům a zahrádku plnou červených jahůdek. Jak to dopadne, když do zahrádky zavítá nezvaný, hladový drak Marmelajda? V bříšku mu škrundá jak v prázdných hodinách… A skutečně je tak zlý? Co se musí stát, aby se z postrachu stal kamarád?

    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    tak ode dneska jsme oficialne a definitivne obyvatele Prahy 14
    kdo by mel zajem o seznameni ci prochazku, tak jsme hned u metra Cerny most a vubec to tu neznam :D
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    PETATA: jojo, dík..dodala si mi odvahu ;)
    kamarádka řikala, že růžový a fialový se člověk nevyhne, i kdyby chtěl ;)
    PETATA
    PETATA --- ---
    MISHUGE: jj
    ruzove se neboj
    pokud si znala Krouzky na Vltave, maji odtamtud vestsinu vybaveni
    v prvni nejvetsi mistnosti je bar a sezeni podel takoveho "bazenku" pro nejmensi... proste ohrazena plocha s kobercem, balonkama a hrackama pro lezouci deti
    v druhe mensi pruchozi mistnosti se sedi v takove drevene lodi a v druhe pulce jsou hracky pro uz stojici deti (klavesy, snad nejaky ponk a kuchynka)
    posledni mistnost je takova satna, kde je koberec a stendr se satickama, sukynkama, kridlama apod serepetickama
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    Byl někdo v Braníku v cafe pink bear? Děsí mě ta růžová..
    (nebo doporučení něčeho podobného na Praze 4, co není tak tak..růžový?;)
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    Jinak kdyby někdo hledal místo pro vyžití nejen s dětmi v Holešovicích, tak jsem dostal poměrně dobré reference na RC Letná http://www.rcletna.cz/ . Zatím jsem tam nebyl osobně, ale určitě mám v plánu se tam výhledově podívat.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Taky bych někam vyrazila a do Knofliku se mi nechce, nudný otec vypadá dobře , ale já se potrebuju někam schovat dopoledne :-(
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    NIENNA: Nudný otec, ulice Dobrovského 22...jestli je to ještě aktuální...ale otvírá asi až ve 12h
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    NIENNA: něco na přečkání s dítětem....v teple
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SOS nějaké dětské centrum v okolí Letenského náměstí
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    je nekdo z blizkosti metra cerny most ?
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    Jinak super téma, chválím užitečný informace ohledně baby-friendly míst.
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    Nástěnka, ALEXUSS, Hl. Město Praha, Praha 7, Amálie 08/2014
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    Nechcete nekdo pristi tyden na spolecnou prochazku?
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    NIENNA: presne tak, zadny zony tam nejsou, alespon si nic takovyho nevybavuju. A pred pivovarem se da stat urcite.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    GILLIATT: To vypadá dobře... :-) Díky moc...
    Chápu dobře, že teda parkování tam nikde není problém?
    Zámek vypadá, že není přístupný - jsou tam svatby a ubytování a tak... Takže ten jsme vzdali...
    DÍKY MOC.... :-)
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    NIENNA: na jidlo urcite do pivovaru:http://www.pivovarkostelec.cz/
    Vzadu je takova oddelena mistnost s nekolika stoly a super detskym koutkem - balonky, klouzacka, truhla s hrackami a pekne je i posezeni venku.
    Parkovani - normalne asi kdekoli, myslim ze se da i na namesti. Na zamku jsem nikdy nebyla.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Prosím pěkně (snad jsem tu dobře, kdyžtak mě odkažte jinam pls). Zítra se chystáme s malou do Kostelce nad Černými Lesy na výlet... Nevíte někdo, jak je to tam s parkováním? Jestli je ještě otevřený zámek? A kde se tam dá slušně najíst?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    nekdo dneska odpoledne do lumpika ? po 15h
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam