• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    (akorát teda vzhledem k předpovědi to vidím spíš na ten náhradní program - "Akce se koná za příznivého počasí.")
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: já! :)
    REONA: před Potrefenou husou (jak jsou i takové ty banky apod. :))
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    SEBIEN: sama to nesnáším, ale musíme se omluvit.. praskl nám plášť na kole u kočáru a slepit to nejde a čekáme, až dorazí nový.. moc mě to mrzí.
    REONA
    REONA --- ---
    Stale s tim pocitam, v deset u vytahu z metra (coz je kde? :-D)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    LADAVAZA: super, byla jsem tam kdysi jednou, nenadchlo, ale ráda jim dám šanci
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    SEBIEN: Já občas chodím sem: http://www.lokalblok.cz/ Udělali tam oddělený dětský koutek, opravdu moc pěkný.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ještě přemýšlím, kam by se případně dalo zapadnout se ohřát, krmit, kojit a nic moc mě nenapadá, je to tu bída. No, nákupák to jistí.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    a jak to s váma teda vypadá? kdo může a chce? :-)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ANNAWA: jj, furt, nějak i o víkendu, ale ne celej den
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Zrovna jsem si říkala, že bych se přidala, ale tentokrát nic, jdu s jedním velkým dítětem na DOD do školy. Tak třeba příště. Ta stanice je otevřena stále?
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    SEBIEN:
    ok, děkuju
    snad se tam potkáme..(??)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Ahoj, nechystate se nekdo do hernicky na Kampu? Ut nebo ct.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    MISHUGE: ano, středa 17. 2. od 10 hodin :).

    Stanice přírodovědců, ul. Drtinova, Smíchov.
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    GLOBALISTA:
    SEBIEN:
    také jsem pochopila, že to bylo tuhle středu.. Pokud je to 17.2, rádi se připojíme.. ;)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SEBIEN: my budem ca do 11ti na karlaku, tak kdyz vse klapne, dorazili bychom pak
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    GLOBALISTA: za mě asi proto, že mám dojem, že "ok, tak si dáme vědět" zavání tím, že to vyšumí. Když se zmíní a domluví nějaký podrobnosti, tak je imho větší šance, že to klapne aspoň s někým :-).
    REONA
    REONA --- ---
    GLOBALISTA: :))) Však se může všechno během toho týdne změnit ;) Ale při domluvě více jak dvou dětných lidí se, myslím, vyplatí začít zavčasu :D
    (v případě dvou je to naopak "ráno si napíšem jak to vypadá")
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Tak teď jste mně zmátly. Nejprve (včera) jsem si myslela, že je to (poníci) dneska a jelikož se právě doléčuji z nějaké rýmičky, měla jsem velké dilema, jestli to mám hrotit. Ráno jsem s úlevou zjistila, že mám ještě týden čas. Teď zas zírám, jak podrobně to řešíte týden dopředu a docela jste mě znejistěly :)
    Každopádně, pokud je ta akce za týden, pokusím se tam někdy v tom čase zjevit. Na Anděla nepojedu, to už bych si zajížděla, navíc nechci úplně spoléhat na svou dochvilnost.
    REONA
    REONA --- ---
    Já ještě zvažuji, zda nepojedu autem, ale kdybych měla dorazit později nebo jinam než na místo a čas srazu, tak napíšu sms.
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    SEBIEN: pošlete report jaký to tam bylo;)..zní to zajímavě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam