• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    SEBIEN: nasla jsem tu maminku a ta mi poradila, sice spatne, ale nasla jsem fontanu s konskymi sochami a prcek si to strasne uziva:)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    DISIMA: kde jsi? (já doma u mapy, můžu navigovat) :-)
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    Ulici jsem nasla, ale hriste zatim ne. Poradite nekdo nejake zachytne body, prosim
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    QUANTI: budu tam cca za tři čtvrtě hodiny, teď jsem vyrazila. Časový optimismus v praxi :/
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    nyx je fakt zlej - jedno dítě bylo vzhůru tak od pul čtvrtý do pěti, druhý v půl šestý vstávalo, v šest pak i to první, ale to už vzbudilo i muže, takže já právě mrtvolně vstávám. A zdá se, že zas jednou mám celodenní závrať.
    To je trochu moc za to, že jsem jen zmínila, že usnuly brzo, ne?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    HABRENKA: taky nic moc noc a dva značně nekooperativní jedinci, ale už je vykopávám... řekla bych tak za hodinu že to dáme.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    no tady je peklo po sileny noci, ale zkusime to...
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    V pátek bude úplněk. Pokud bude Matouš naladěn jako dnes, jdeme domů po čtvrt hodině :D
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    já uvidím jak bude ráno prcek naladěn, protože dnes to nebylo nic extra, ale ráda bych
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Já taky dorazím, mám to kousek :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    :D intimni setkani..., nene, vubec, jestli jsem se tu s vetisnou lidi videla jednou, dvakrat... rada poznam dalsi ;-)
    hele my prijdem (snad) takhle brzo proto, ze rano vyzenu smecku doprovodit nejstarsi dite do skolky a pak je desny oser se vracet domu, hlavne s kocarem a vzteklinou... takze budu doufat, ze rano nakojim a vyexpeduju nas rovnou... jinak jsem strasne lina bitch... ani napeceno nemam :-/
    a se vsema detma najednou se dostanem ven az po ctvrty a to je zatim docela pozde...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: ještě nevím, jak bude B ve školce, ale ono je to v zásadě jedno, buď dorazím s oběma nebo s Vikim, samozřejmě když někdo z nás neonemocní.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    REONA: předběžně jsem si to napsala do kalendáře :).
    A klidně to zavčas někdo upomeňte, moje plánovací a organizační schopnosti jsou teď dost bídné.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Ha, tak jste mi to přestěhovaly na dopoledne! :) no nevadí, tak dorazím jen s mladším. Můžu bejt taky na devítku, hehe, rovnou ze školky... Přijdem pozdravit ;)
    REONA
    REONA --- ---
    SEBIEN: Předběžně čtvrteční dopo za mě ideál, muž bude spát po noční.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    já se bez mučení přiznám, že takhle ráno nic neslíbím. dneska jsme se vypravovaly na devátou ke kadeřnici, kterou máme dvě zastávky busem a bus nám jede před barákem a měly jsme to tak tak. Ale dneska holky usnuly docela brzo, tak třeba mě brzo vytáhnou z postele a vyrazíme, tak to zas nechci zabalit rovnou. Ale spíš mě nečekejte :).

    A abych nebyla za brzdu - rovnou navrhuju příští týden, středa nebo čtvrtek - Kinského zahrady nebo Sacre Coeur/Stanice přírodovědců/Horní nábřeží nebo něco jinýho na tomhle konci Prahy.
    Pak se snad odsunem na dva týdny na Moravu, tak zas v druhé půlce června.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    QUANTI: to zni mile. Tak my dorazime :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VENIKA: sice se s Habrenkou známe a moc se na ni těším, ale opravdu upřímně budu ráda, když dorazí i někdo další :)
    REONA
    REONA --- ---
    VENIKA: Pokud mohu odpovědět za holky, znají se, ale nemyslím, že by plánovaly intimní rande :) Třeba se ještě rozhoupe víc lidí, původně psaly i další.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    QUANTI: vidim, diky. Nakonec jsme asi jenom tri a vy se s Habrenkou znate, ze? Nemate to spis jako setkani, kde si budete chtit popovidat samy (ehm s detma) a ja bych vam to rusila? Se klidne priznejte :). Bych si pripadne pockala na nejaky hromadnejsi sraz, pokud tu teda je nekdo, kdo se s vama nezna.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VENIKA: je to celkem dobře vidět na mapách, takovej velkej otevřenej vnitroblok, hned první blok od hlavní z Kulaťáku směrem na Hrad (tam, kde staví autobusy)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam