• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    ATARKA: aha, my jsme poridili takovou miminkovskou vlozku do chariotu, tak tam je zakurtovaná :) a chariot má brzdu, takže se bojim o trochu míň :D

    SAAYURI: no jenom s kocarkem bez brzdy bych nejela, bych se bála, že jí vyklopím v první zatáčce :D
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    STARDAY: ladro mám kousek autem,dokonce sem si koupila speciální kocarek,ale ještě sem se nedokonalá,hlavne teda proto, že furt cekam,kdy se Jonáš posadí,protoze ten kočárek nemá to přední madlo a on se buď hroutí nebo se ho drží a kouká...ale tak mužem se někdy domluvit .)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    Nechodite nekdo na brusle s kocarkem na ladronku? Je to teda spis venceni matky, nez ditete, ale co kdyby :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    GLOBALISTA: sorry, nějak jsem se nedokopala se sem ráno podívat :( je to na Džbánu u restaurace Šárka, nebo jak se to tam jmenuje. Taková dřevěná mašinka, hřiště je v areálu restaurace.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Tak dneska to moc nestíhám (než se někam dostanu bude deset). Ale zítřek dopoledne beru! Akorát má možná pršet... Tak klidně středa...?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    my se dneska vyprdelime pod kaplicku, takze separe jiste, je to hriste za hagiborem. a zitra dopo mame pripadne jeste volno na nejakou zmenu, nekdy bych rada zkusila to mensi hriste nahore v kinskeho zahrade
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Vy se chcete rozdělit? :/
    Co je kaplicka netuším, ale Šárku mám kousek, tam bych dojela. Znám ale jen tu skálu a cestu od tramvaje na plovárnu. Kde je tam hřiště a vláčky?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: jasný :(
    REONA
    REONA --- ---
    QUANTI: Tak to je pro me zatim moc daleko / moc slozity :-(
    REONA
    REONA --- ---
    HABRENKA: I ja. Napisem si rano.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MARKYSHA: no muž mě hecuje na celý den, což teda nevím jestli bych vydržela :)) takže asi na domluvě, ale myslela jsem spíš dopoledne, pohrát si na těch mašinkách, dát si nějakou limonádu nebo nanuk v restauraci u hřiště a po obědě ho uvozit v kočárku a jet domů, nejspíš.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    QUANTI: možná, ze by mi to vyšlo, v kolik tam budeš?
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    QUANTI: možná, ze by mi to vyšlo, v kolik tam budeš?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    REONA: zvazuju kaplicku
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    mno, ohledně zítřka v Praze - muž mě teď naočkoval, že bych mohla vzít malýho do Šárky. Nechtěl by se někdo přidat? Budu se pohybovat asi mezi mekáčem a Džbánem.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    BRNO, nechcete někdo někam v týdnu vyrazit? Máme volno a chceme společnost.
    REONA
    REONA --- ---
    QUANTI: Kdepak, v idealnim pripade letime 16. Zato ted ma muz tri nocni po sobe, tak je nejlepsi dopoledne vzdycky vypadnout...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: přímo nádherně, ale já myslela, že jste na dovolené? :D
    REONA
    REONA --- ---
    Zitra ma byt jeste hezky :-)
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    SOLEI: pridam se rada pristi tyden, krakow mam kousek :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    GLOBALISTA: pro mě jedna z mála věcí "blízko"! Je to fakt dobrý, jo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam