• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    QUANTI: Já vás taky... :-) Sleduju to tady...ale většinou mi nevyhovuje místo a / nebo čas... :-)

    Tak uvidíme, jak to tentokrát klapne... :-)
    REONA
    REONA --- ---
    Hm, těch hřišť je tam celkem hodně :D Které to je, to u Nepomuckého rybníka?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: to ti řekne líp XMARGE, jak je to daleko, já už si to tolik nepamatuju, byli jsme tam spíš párkrát autem, ale to metro (zrovna tunel s okýnky) vede tak, že je z něj to hřiště kousek před stanicí vidět, jen se musí někde sejít dolů.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: kdyby to bylo u metra, tak asi taky můžem :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    NIENNA: to je skvělá zpráva :) moc ráda bych vás viděla!
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    QUANTI: hmmmm ale tam bych byla ochotná se s dětma táhnout... :-) Pořád je to trasa B a vypadá to dobře...
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    SEBIEN: velkej park s dvěma rybníky táhnoucí se od Hůrky ke Stodůlkám. U metra Hůrka je velký hřiště (oplocený).
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: co je centrální park na Hůrce?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: nenápadný pokus... nevyšel :DD
    REONA
    REONA --- ---
    QUANTI: Tak civilizace nebo Centrální park na Hůrce?? :D

    Já jsem si říkala, že bych jednou mohla být ekologická a nejet autem, což ty 3 stanice tramvají zvládnu...možná i pěšky ;)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    tak se srazte v pondělí na Parukářce a příští týden někde v civilizaci? ;) Já budu mít B ve školce úterý až pátek, takže buď v pondělí všichni nebo jiné dny jenom koblih, je mi to jedno. Dejvická, Smíchov, Petřín, Centrální park na Hůrce, prostě cokoli v dosahu západní strany Béčka nebo autobusu 180 :)
    REONA
    REONA --- ---
    Pondělní dopo ideál pro mě, Parukářka taky dobrý, ale v tom budeme asi dost osamocené :D
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    coz takhle nejake venceni? Pokud se nic nezmeni tak mame volno pondeli, streda, patek. Lepsi dopoledne . nejlepsi parukarka, ale klidne jinam :o))
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    Ja bych se opicila s prosbou - mam 10ti mesicniho kluka, bydlime v Dejvicich. Uvitame spolecnost na obcasne prochazky do Stromovky na deku.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Ahoj, rada bych se s nekym novym seznamila, jelikoz mi rodicovska leze totalne na mozek a kvuli unave a nedostatku lidske reci depkarim. Mam chlapecka Edgara 1,5 roku, jsme z Kosir. Pokud byste nektera mela cas a silu nekam vyrazit, budeme moc radi. Piste kdyztak do zprav, moc tu nejsem, ale postu kontroluju.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KAIAFOX: Ja teda s tri a pul mesicni vubec, ale treba piknik v grebovce by mohl byt super, nebo u gutovky? :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    zítra nakonec spíš nebudu moct :(
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SAAYURI: Ja rada, jen nejsem schopna se dokopat k nejakymu vymysleni, tzn se pridam.. mame rozkopanej byt, tak se porad motam v uklizeni a rychloprochazkach max na hodinu.. do toho porad nejaky mnaminy, typu zuby a kolapsy tlaku :/.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    QUANTI: My odcházeli někdy kolem půl dvanácté, chtěla jsem dát Matouše po dvou týdnech bez dudlíku zase spát po obědě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam