• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    REONA: Před rokem byl malé rok a ždibec a začal jsem si teprve pohrávat s myšlenkou, že koupím cyklosedačku.
    REONA
    REONA --- ---
    ALEXUSS: Kde jsi byl pred rokem?? Tuhle sezonu jsem musela vynechat, tak zase pristi, i kdyz nevim, jestli budu mit odvahu a silu na sedacku i vozik na jednom kole :-)
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    Chtěl jsem se zeptat, zda je tu někdo z Prahy kdo čas od času venčí "kolmo" neboli na bicyklu. Bajková sezona se sice chýlí pomalu ke konci, ale pár vyjížděk se určitě ještě stihne.
    REONA
    REONA --- ---
    HABRENKA: A to mě zase zajímalo, jak je možné, že mu diskuze např. o hubnutí, domácnosti a venčení dětí přijdou identické...ale v minulosti jsem zaznamenala, že na mé pokusy o konstruktivní debatu nikdy nereagoval, asi nemám pro trola dostatečně výživnou stravu.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZRK: ja uprimne nevim, proc by tu mel mit moznos i cist, kdo kdy s kym kam jde... jeste na nekoho vyskoci ze krovi s hrncem vyvaru, vzhledem k tomu, jak se zjevne nudi...
    ZRK
    ZRK --- ---
    MACHALIK má od této chvíle odepřenu možnost zápisu ;)
    Kdykoli sem vleze jemu podobné individuum, označte mě nebo Quanti v příspěvku a my se na to podíváme. Konec hlášení ;)
    REONA
    REONA --- ---
    MACHALIK: Ty se musis fakt pekelne nudit. Porid si rybicky...nebo sneky.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    REONA: Musíš ovšem uznat, že ta kategorie je fascinující! Stovky identických diskusí obsahující jednotky, maximálně malé desítky individuí, které produkují úplně všude to stejné.

    - Nejlepší manželky
    - Nejhorší manželé
    - Nejlepší matky
    - Nejlepší dcery
    - Rození
    - Kojení
    - Odstřikování
    - Hlídání
    - Venčení
    - Blití
    - Sraní
    - Znovu blití
    - Psychika
    - Deprese
    - Psychofarmaka
    - Antidepresiva
    - Obezita
    - Obezita 2
    - Obezita n (soukromá)
    - Stěžovárna na mandžu
    - Stěžovárna na mandžu 2
    - Stěžovárna na mandžu n (soukromá)
    - Nejlepší řidičky
    - Pracovnice měsíce
    - Pracovnice roku
    - Já jsem tažná.
    - Já jsem taky tažná.
    - Já? Já jsem každopádně tažná.
    - Tak to já!- jsem tažná.
    - Já jsem s dovolením taky tažná.
    - ...
    - Jak jste pojmenovaly svoje dítě?
    - Jak oslovujete svoji tchýni?
    - Proč se nelze dostat pod 80 kg?
    - Nemoci kloubů
    - Nemoci pajšlu
    - NEMOCI
    - Parní hrnce
    - Parní mopy
    - IKEA
    - ...

    --------------------------------------------------------------------------------

    Podle mě v ČSSR existuje už jen jeden jediný ekosystém této kvality a ten váš od něj dělí jen dvě věci: fotky hoven a hrubky. Vysvětli mi jednu věc: jaktože je tu tak málo hrubek?
    REONA
    REONA --- ---
    To bude první člověk v patnáctileté historii nyxu, kterej dostane ban na celou kategorii diskuzí :D
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Dejte ho do ignoru a má smůlu;-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    i za cenu, že bych si to měla vzít já.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    KRISTOVANOHO VYKOPNĚTE HO UŽ NĚKDO!!!
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    ZRK: JA SI TO VEZMU!
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Ahoj, koukam koukam na brnensky program na stredu ...a! Našla jsem v Novem Liskovci akci pro deti do 10 let: BeeBallDay.
    Začína to v 10, nepridá sa nekdo?
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    KACHNY: akorat sem teda spis za dopoledne, odpoledne muzeme vetsinou az po 4 hodine a to jeste buhvi jestli jo, nikdy nevim jak budou/nebudou spat , ale pripadne se taky da.
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    LITROP: mozno, muzeme vseobecne pondeli, streda , patek . Tenhle tyden tedy akorat v patek, stredu jdeme ven s dedou a babickou, maj abstak po vresticich bestiich :o)
    LITROP
    LITROP --- ---
    KACHNY: ahoj promin minulé jsem to s detma nějak nedal co nejake další varianty
    REONA
    REONA --- ---
    Někdo něco zítra dopo?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    btw. příští středu je ve Stanici přírodovědců zase ježdění na ponících, od 10 h, 30 Kč za svezení.
    Pokud nebude mít Zorka ve školce zrovna nějaký zásadní program, tak bychom tam vyrazily
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MARKYSHA: ja mam jen par, ale nevim no :D
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: čekáme dole na výtah, za chvilku tam jsme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam