• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    HELETA
    HELETA --- ---
    Nástěnka, Heleta, Hl. město Praha, Praha 9 - Hloubětín, Roza 5/2016
    HELETA
    HELETA --- ---
    Mám téměř dvouletou holčičku, pořád něco podnikáme, nechcete se někdo přidat?
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    LASKOMINA: nejlepší je tam recykles!
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    na druhou stranu ten vánoční program se mi před lety docela líbil...
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    HELLTSCHA:
    ANNAWA: Aha díky, beru to jako varování
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    HELLTSCHA: mne to přišlo priserny a zarekla jsem se, ze planetárium uz fakt ne, je to tedy uz asi tři roky.
    ESTHER
    ESTHER --- ---
    Doporučuji ještě Brumbambuli na metru Kolbenova. Zábavy si tam děti užijí spoustu..
    Brumbambule - herna pro děti Praha 9
    http://www.brum-bambule.cz
    ESTHER
    ESTHER --- ---
    Doporučuji ještě Brumbambuli na metru Kolbenova. Zábavy si tam děti užijí spoustu..
    Brumbambule - herna pro děti Praha 9
    http://www.brum-bambule.cz
    HELLTSCHA
    HELLTSCHA --- ---
    Ve hvězdárně jsme byli na "Anička a nebešťánek a i když mi to připadalo neskutečně nehezký, tak 2,5 roku a 4,5 roku starý astronomové byli u vytržení. Plus je tam pak vesmírná expozice a to byl velký zásek...velký úspěch.
    Beach klub Ládví - indoor pískoviště super! V hale je teplo a je to zadarmo. A myslím že dvakrát týdně.
    Ahoj všem!
    YELI
    YELI --- ---
    IKARIE: Nemáš to úplně blízko, ale v Beach klubu Ládví je každé úterý dopoledne volný vstup na dva kurty na "pískoviště ".
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    Jaké máte osvědčené cíle v Praze pro pětileté astronomy-začátečníky? Planetárium nebo radši Štefánikova hvězdárna? Byli jste někdo na těch programech pro děti?
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    IKARIE: hodně ještě doporučují Koalu v Hostivaři...
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    IKARIE: my musíme chodit 2x denně ven, jinak bych už byla v bohnicich, v tyhle kose ho zabaví ježdění MHD, to kupodivu sedi a kouká z okna
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    IKARIE: tak potvrzuju, ze traktorovy park bavil i 18m.
    kdybyste meli jeste naky dalsi tip, co indoor podnikat s batoletem, ktere potrebuje vybehat, jinak to je peklo, budu rada. jsem nejaka bez fantazie. jezdime do bazenu, chodime sem tam do kralika, jednou tydne na cviceni ve studiu elixir (to mimochodem doporucuju, fajn letkorka, maj pondelni bloky dle vekovych kategorii a plati na to multisport karta), a stejne mam pocit ze nektery dny, kdy jsme doma, to je spis hra o preziti nez cokoliv jinyho. a to se me tykaj vetsinou jen puldny :))
    LASKOMINA
    LASKOMINA --- ---
    ATARKA: tak maji tam 3 velky slapaci trakturky s privesem a 4 maly odrazedla. Nic nepipa ani nehouka... nicmene 1-2letych prcku tam bylo dost. Oblibe u starsich se tesily i pocitacove hry - sekani obili kombajnem, jizda v traktoru atd., ale ani pro rodice nebylo jednoduche pochopit ovladani... ale detem stacilo, ze mackaly cudliky... Ale vrele doporucuju skvelou expozici Rybarstvi, spousta interaktivnich prvku pro deti, vcetne moznosti navlect se do rybarskych kalhot, prolezt bobri norou, pozorovat supiny pod mikroskopem atd.
    TSOH
    TSOH --- ---
    Nechce jit někdo na rybnik s hokejkou ? Idelaně severni část Phy... Stromovka, Zdiby... Nebo tak něco... Odpo dokud mrzne.. Nějak úměrně k věku 6 let...
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    ATARKA: bagr je!
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    GILLIATT: jo o střeše vím,ale v tyhle zimě neee, si počkám na teplo :) ...jestli to i pípa, tak úspěch taky zarucen, ještě by tam mohli mít bagr a jeřáb, to by byl v sedmym nebi :)
    JANOCKA
    JANOCKA --- ---
    PETATA: Nevim jestli ti to pomuze. V Hostivicich nevim, ale blizko zastavky Zlicin je cukrarna u Prokupku s paradnim detskym koutkem. Jsou to 2 st.tramvaji. Zastavka Slanska.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    Bude to bavit i 18mesicni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam