• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    PETUL_KA: Vapiano.
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    Nevyrostlo v okoli Narodni tridy v Pze v posledni dobe naky baby friendly misto na obed? Idealne s detskym koutkem.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    HUJERKA: stejně jako u Ikarie Coloseum
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    SOLEI: a název?
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    IKARIE: Jen doplním že až na ten výtah ( ale obsluha je ochotna a se schody pomůže) je podobne zařízení i na IP. Pavlova. A sice se nedá na to spoléhat, ale dokonce si jedná servírka s dcerkou šla hrát abych se mohla v klidu najíst.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    dneska sme sly s kamoskou na andel, ze si dame svarak na trzich a pujdem se najist do lokal bloku, kde maji mit detsky koutek. lokal blok uplne narvany a cedule ze detsky koutek jen do 16 hodin. zachranila nas pizza coloseum, primo nad metrem - je tam vytah i pro pripadny kocarek, a je tam oddelena mistnost s mensim detskym koutkem (naky auta, dupla, televize s pohadkama, stavebnice balonky a tak). u nej jsou 4 stoly pro 4.

    restaurace totalne nacpana, ale v te oddelene mistnosti jsme byly samy, a dve hodiny sme pokecaly v klidu i se trema detma, co se tam zabavily. trosku drazsi podnik, ale k dospelemu jidlu z menu davaj gratis jedno detske (nake pizzy, gnochi se spenatem, spagety a tak).

    tak treba se to bude nekomu hodit.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: vice a rezervace najdete tu
    Nedělní workshopy - Galerie Rudolfinum
    http://www.galerierudolfinum.cz/cs/artpark/nedelni-workshopy/
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Ahoj, ráda bych vás s dětmi pozvala do Artparku v galerii Rudolfinum.
    Artpark
    Každou neděli od 15:00 -17:30 můžete dorazit s dětmi na výtvarnou dílnu vedenou profesionálními lektorkami, pokaždé na jiné téma a vyzkoušet si i různé umělecké techniky.
    Cena je symbolická 40,- na dítě za materiál, doprovod zdarma. Pro menší i větší děti tam máme i stavebnici Kapla a výtvarnou magnetickou tabuli i dřevěnnou stavebnici s originálními díly vyrobenými přímo pro GR inspirovanou obvykle aktuální výstavou. Rodiče dětí od 4-10 let také mohou během toho navštívit výstavu nebo si sednout do kavárny :)
    Vstupenky se kupují na místě na pokladně.
    Přijít i odejít můžete kdykoliv v průběhu dílny ;)
    Jednotlivé akce najdete s popisem na
    https://mbasic.facebook.com/...427387904&timeend=1541055599×tart=0&tm=AQB7teAlrEfc9Ces&refid=17
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    HUJERKA: dík, prej je tam placenej koutek, ale 60 kč by pan rodič mohl unést ,-)
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    SEVERINE: V Králíkovi v rádiu na Křižíkové otevírají už v 9 hod.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    Máme v Karlíně s lidma z naší lmš pracovní schůzku a k tomu 3 děti (4,7,9) - Divoký matky otvíraj až v 10. Neměli byste tip na místo, kde by bylo fajn už v těch 9?
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Nejde někdo na hřiště na bojasove? My tam za chvilku dorazíme.
    PETATA
    PETATA --- ---
    dneska se otevrela nejaka nova atrakce v parku na Pankraci, brouzdaliste, fontana atd
    tak dalsi moznost, kam se jit zchladit v horkych dnech
    ZRK
    ZRK --- ---
    Zdárek, dlooouho jsem tu nebyla, mám toho teď nad hlavu. Ale tady je můj aktuální projekt a tímto vás všechny zvu!
    Rodinná sobota se vstupem zdarma a bohatým programem. Já tam s klukama budu, ráda uvidim koho jsem dlouho neviděla ;)
    [ Wonderland 2018 open-air / festivalfestival / 10.8.2018 / CR - Praha - ostrov Štvanice 858 ]
    LBW
    LBW --- ---
    SAAYURI: NIENNA:
    nakonec ok - lidi bylo dost, ale zadnej masakr a byli jsme tam od 10 do 4
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    LBW: Má. Ráda chodím do zoo ve všední den... i v létě... :-)
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    LBW: Ja tam treba o prazdninach nechodim :D
    LBW
    LBW --- ---
    ma dneska zoo smysl? reknete, ze ma! plís :)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    LBW: Byla jsem v květnu s rokapůlročákem a byli jsme tam celý víkend - měli jsme ubytování v tom jejich kempu (takže po dobu pobytu vstup v ceně). Mládě si to užilo.o)
    CHANA
    CHANA --- ---
    nástěnka
    Hlásím přesun a přírůstky:
    Břevnov P6, Jael 9/2009, Rivka 4/2012, Efraim 3/2014, Dvora 9/2017
    Jsem přístupná případnému recipročnímu hlídání, pracuji na půlúvazek na směny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam