• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    KATIA
    KATIA --- ---
    IKARIE: jenom malý tip, teď jsem se zrovna bavila s maminkou, co řešila podobný problém (jdou na hřiště a děti nikde) a hrozně si pochvalovala hřiště ve Františkánské (kde jsme se potkaly), že tam děti vždy jsou. Ale ve všední dny to nevím, my tam chodíváme o víkendu, když jsme na návštěvě v Praze a to je tam děti dost...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    IKARIE: jirak je dobrej, ale zítra je to blbý.... ale teda... nevím, jestli moje 25m dítě by bylo pro Edu zábavné:-(
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ja bych taky prosila na nastenku

    Eda 8/2016
    Nina 4/2019

    Do brezna 2020 na Praze 3 u Jiraku, potom u Roudnice nad Labem. Eda je velmi spolecensky kluk, co bohuzel zatim chodi do skolky jen 3x tydne. Ve dny kdy je doma teskni po detech a prudi ho mimino. Kdyz je s detma, vyjde po svych na Rip, ujete na kole 8km a tak, asi to znate :) mimino je ve vleku deni, chudak.

    Hledame kamose na program v Praze i mimo Prahu, zvladame celodenni vylety. Aktualne je mam oba cely den doma zitra a ma byt pekne, zvazuju vylet do hernicky Mestecko vlakem a po cyklostezce na koloodrazedle, prip. prazskou zoo, v nejhorsim i nakou indoor vetsi hernu tu v Prg. Je mi jasny, ze vetsina 3+ deti je uz ve skolce, ale kdyby se nekdo chtel zitra nebo nekdy v budoucnu pripojit, budeme jenom radi. Kdyz nic nevymyslim, dopadne to tak, ze v 10 dojdem na nejblizsi (poloprazdne) hriste a nasleduje “a kde jsou deti???”
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    LENZIE: díky


    Kdyby s námi někdo chtěl kvalitně zabít čas, ať se ozve,)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MISHUGE: Hotovo
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    Prosím o nástěnku

    Mates 2014, Mikuláš 2019, Braník

    Diky
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    DZEJLA: Přidáno
    DZEJLA
    DZEJLA --- ---
    Ahoj, hledáme kamarády a kamarádky na Praze 6 nebo na Letné, na nástěnku prosím - P6, Veleslavín, DZEJLA a Eda 11/2018
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    LENZIE: prasátkovo zátiší v rudné není, ale google mi hází, že je něco toho jména v roztokách (u prahy :D)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Pozvánka
    u nás na Vinohradech je čtecí klub Tapatan, je to vhodné pro děti, je to fakt čtení pro dětičky... a je dost v ohrožení. Tak kdybyste nevěděly, co s dětmi ve středu (a nebo pak kdykoliv jindy) ...
    https://www.facebook.com/Taptan.ostrov.cteni/
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    LENZIE: Tady je teď asi 10 aktuálních tipů z Phy (když si najedeš na odpovědi tohoto příspěvku) [ ANGIOLETTO @ Mateřský cit aneb o všem od těhotenství po údržbu našich dětí... ]
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    KAIAFOX: Hotovo :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Prosím edit na nástěnku:

    Praha 10
    Strašnice KAIAFOX Adam 01/2016, David 07/2018

    Děkuju :)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Aktualizovala jsem seznam hřišť, zatím jen pro Prahu, resp. jsem odstranila místa, která už neexistují, a opravila případné linky.
    Ponechala jsem zatím Prasátkovo zátiší v Rudné u Prahy, protože se nemůžu dopátrat, zda fungují či nikoliv. Za případné ověření předem díky :)

    Pokud byste měli místo, které na nástěnce chybí a stojí s dětmi za návštěvu (nebo je aspoň dobré o něm vědět pro případ nouze), napište a já to doplním. Díky!


    LBW
    LBW --- ---
    Star Wars v Crossu jsou letos vlhké a studené. A Platan je stále Platan :D
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    Kdybyste nevěděli, co s touhle nedělí

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Neresite nekdo ze nemate na P1/P2 poradne kam jit ?
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Domluvila jsem se se ZRK na správě diskuze. Postupně aktualizuji nástěnku, ale bude to chvíli trvat. Tak, prosím, mějte trpělivost. Díky :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Tak dnes jsme byli na vystavě Karel IV. ve stálé expozici v domě U Zlatého prstenu vedle Staroměstského nám. na doporučení kamarádky.
    A super! Výstava je plná modelu Prahy, interaktivních obrazovek, promítání tematickych animaku, fotografie gotickych casti dochovanych, předměty ve vitrínách viz foto v odkazu, detska herna, prevlekarna, hry...
    Povidani do sluchatek, ktere se pripojuje k obrazovkam jackem na magnet, mi pripadalo jako skvely zpusob vyuziti detskeho zajmu o moderni technologie s predavanim informaci. Stravili jsme tam cca hodinu a ctvrt. Jeste tam pujdu se skolnima detma, tak si to prohlidnu znovu, tesim se. Doporucila bych to asi s detma od tak sedmi osmi let vys... Nase ctyrleta byla k neudrzeni, ale chtela moc poslouchat z tech sluchatek :)

    Praha Karla IV. – středověké město - Muzeum Prahy
    http://www.muzeumprahy.cz/praha-karla-iv-stredoveke-mesto/

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam