• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALONSYPrimal a paleo - zkušenosti, recepty
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Co by pomohlo mě je ten pitomej pohyb. Blbý je, že ať mě ta konkrétní činnost baví jakkoliv, tak u ní schopná vydržet prostě nejsem.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    MAR_TINA: No, pomůže, ale jde to pomaleji a pomaleji až nakonec možná opravdu vůbec:)

    Ale to je tak i s "normální" zdravou stravou.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A není ono to rapidní tloustnutí po "normálním jídle" (nechci diskuzi, co je normální) následek té nízkosacharidové diety?
    Já jsem na bezpřílohové dietě velmi slušně zhubla, časem, ne hned, jsem nabrala část kil zpátky, plíživě, 3-4 kila ročně, jenže za 3 roky je to hnus ošklivej, a bojuju a bojuju a metabolismus hubnout nechce a nechce.

    Jen se zamýšlím nad otázkou, zda si člověk dalším kolem paleostravy pomůže nebo ne.
    A jak vidíte na sobě, po vysazení se běžně tloustne.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    já mám teď zas parádní novou motivaci - čtu knihu Wheat Belly (česky Život bez pšenice).
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Tak já jsem teď na těstovinách, bramborách a abych si k tomu přilepšila i nějaký ten koláč jsem si upekla.
    Taky mi není úplně dvakrát nejlíp a tloustne se po tom neuvěřitelně rychle. Doufám, že se taky vrátím co nejdřív k lepšímu jídlu, ale myslím, že ještě měsíc, dva bramborové diety na mě čeká:))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LUCIASHECK: aha - tak to je pak horší, no.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ZUZKAOU: po bramborách je mi zle odjakživa, ty jsem nemusela ani vysazovat, abych zjistila, že mi nedělaj dobře :-D A po experimentech s kukuřičnejma těstovinama to asi nebude jen lepek (byť ty mi zle nedělaj, jen se z nich vůbec nenajim a mam po nich snad větší hlad než před nima)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LUCIASHECK: tak bramborovej salát není takovej problém, ne - jestli si dobře pamatuju, tak ti dělá zle lepek.
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    ZUZKAOU: Hodně dobré čtení. S dovolením nasdílím do vedlejšího auditoria :)

    Dal byste si někdo tu kozu pečenou vcelku s kameny uvnitř?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    V poslednich mesicich jsem jedla z financnich a casovych duvodu "normalne" (byt ne nijak vyrazneji nezdrave) a je to desne videt jak na moji postave, tak na zdravotnim stavu... Nevyplati se podvadet... Fakt ne... Po vanocich (mamcin bramborovej salat nedokazu odmitnout :-D) back to primal, i za cenu toho, ze na nic jinyho penize nebudou a ze zoufalyho nedostatku casu bude kritickej nedostatek casu... Drzte mi pesti, at tech prvnich par dni vydrzim, minule to bylo prvni tejden dost krusny :-D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Mongolia’s Meat Diet: An Inconvenient Truth for Veganism | The Clyde Fitch Report
    http://www.clydefitchreport.com/2012/08/mongolias-meat-diet-an-inconvenient-truth-for-veganism/
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    LA Lakers mění jídelníček jako tým. Dost zajímavé čtení :)

    Nutrition in the NBA; Part I: Lessons learned in L.A. help Howard's career - CBSSports.com
    http://www.cbssports.com/...n-the-nba-part-i-lessons-learned-in-la-help-dwight-howards-career-health
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    Máte někdo zkušenosti s tímto obchodem? Mají tam slušné ceny za mouky a panenský kokosový olej.

    Wolfberry.eu
    http://www.wolfberry.eu/
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    ICEMAN8241:
    nejsem si jista jestli k tomu nakonec došlo... není nic jednoduššího když se chce redukovat počet mužů v armádě nahnat vojáky na fyzické prověrky a kdo neprojde ten letí nebo dostane příkaz...nebo minimálně takhle dopadl jeden známý který dělá pro armádu IT
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JAROUSH: ehm, ale svalnatí jsou převážně ti co jezdí někam na mise. Což rozhodně nepředstavuje většinu člen AČR.
    Zbytek a zejména vyšší šarže sedí v kanceláři a tloustnou a pak mají velké problémy splnil fyzické prověrky.

    Jinak nejjednoduší je měření obvodu pasu, že. Popřípadě tedy obsah tuku v těle, což teď už umí každá druhá váha.

    Ale jinak nepochybuju, že šlo především o velmi výhodný obchod s dotyčnou farmafirmou. Ostatně tím že je to dva roky staré, tak by už měli mít nějaké výsledky, ne? ;-)
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    Otázka taky je, jak byla obezita v takovémto měřítku zjišťována. Úplně vidim, jak někdo od stolu vezme BMI jednotlivců a bez zjišťování poměru svalů a tuku začne tvrdit, že maj nadváhu či jsou obézní. Přitom co znám pár vojáků, tak jsou vcelku vypracovaný (tedy spíš vyšší BMI), než extra hubený.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KABIS: protože jim všichni radí jak idioti. Matka pracuje v místě, kam chodí do jídelny spolu s vojáky. V létě jim přidali do menu jedno "dietní" jídlo. Obvykle to byl studený zeleninový salát a k němu tři rohlíky, to celé o dvacku dražší než normální oběd.
    Jo a tu váhu jim zvyšujou vykrmení pupkáči z velitelství, co tam už desetiletí sedí za stolem.
    KABIS
    KABIS --- ---
    ICEMAN8241: to je masakr... Fakt nechapu proc jeneupravi dietu a nezvysi pohyb. Jsou to vojaci kruci, u nich ma byt pohyb na dennim poradku...
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    Odpusťte mi, ale to bych blil.
    Každý sedmý voják trpí obezitou, vyfasují léky na hubnutí | Zprávy z domova | www.lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...fasuji-leky-na-hubnuti-pm1-/zpravy-domov.aspx?c=A110831_114242_ln_domov_pta
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    Chtěl jsem zaexperimentovat s jablky jako přílohou k masu, tak jsem si našel pár receptů a vrhnul se do toho po hlavě. Sehnal jsem super zelí, tak padla volba na grilovanou krkovičku se zelím a jablky. Doporučuji, olizujeme se ještě teď :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam