• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETRA_CHATEAUJedeme na výlet a psa bereme s sebou!
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    pojďte vymyslet nějakou podzimní výpravu, v lesích bude krásně. v pátek jdeme na kastraci, takže až se lola zahojí.
    návrhy?
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    neprudim, napsala sem to slušně. tohle je vaše soukromá konverzace a na tu je tady pošta. jestli budete pokračovat, smažu to! ....tohle je pruzení
    AKARTS
    AKARTS --- ---
    PETRA_CHATEAU: stejne tu zadna lepsi konverzace neprobiha tak neprud . dekuji
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    do pošty, pánové. děkuji
    AKARTS
    AKARTS --- ---
    hm to je docela macek to uz je obcas starost , to bych teda do tebe nerek.. beres ho s sebou po hospodach nebo na techno?
    IZSTVOCH
    IZSTVOCH --- ---
    po kolena, 43kg v breznu...
    AKARTS
    AKARTS --- ---
    IZSTVOCH: kolik meri/vazi?
    IZSTVOCH
    IZSTVOCH --- ---

    AKARTS:

    DSC_0273.JPG (1049935 B)
    AKARTS
    AKARTS --- ---
    IZSTVOCH: uz si nemuzu vzpomenout kdo mi to rikal ale u toho mi i ukazoval jizvu :) nicmene spolecny venceni me teda abych pravdu rek ani ve snu nenapadlo ...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    IZSTVOCH: tak v tehle vedrech byva u vody hodne lidi,ale porad jsou celakovice diky rozloze min obsazeny nez mlekojedy a podoli,ze
    IZSTVOCH
    IZSTVOCH --- ---
    SARAJ: tyve tam bude ale asi naroda toudle dobou ne ?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    JANDIK: piskovny celakovice - naprosty luxus
    JANDIK
    JANDIK --- ---
    Nemate někdo tip na koupacku s psiskem někde za Prahou?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ZMYJKA: tak ja prave nechodim uplne v cykloobdobi,mno

    jinak fajn trasy jsou v okoli Karlstejna a Svateho Jana
    IZSTVOCH
    IZSTVOCH --- ---
    AKARTS: nj tak tosme natom podobne no... jamam labro s ridgebckem a ze by nekoho pokousal krom me to nevim, je to takovyto vecny stene... az nebudu jen na tel poslu foton nicmene spolecny venceni by asi taky nedopadlo po ghandiovsku :-)
    AKARTS
    AKARTS --- ---
    PETRA_CHATEAU: me to bylo hned jasny ze by to nebyla dobra parta na tak dlouhej pesi vejlet :)
    AKARTS
    AKARTS --- ---
    IZSTVOCH: no nekdo ma deti a nekdo zas psy vid :) on totiz umrel Kenny tak mam misto nej dva .. btw prej mas taky psa? myslim ze to sem slysel od nekoho koho prej kousnul :)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    AKARTS: aha no lola je trochu autista a moc si nehraje. to by si to moc neužila. plus teda já se bojím dobrmanů, protože mě jeden napadl, když sem byla malá. bohužel sem eště nepotkala nikoho s hodným dobrmanem, abych to překonala
    IZSTVOCH
    IZSTVOCH --- ---
    AKARTS: to ses clkm rozjel hele :)
    AKARTS
    AKARTS --- ---
    PETRA_CHATEAU: tak to by asi nedopadlo moc dobre, ja mam dva blazny co by si chteli hrat ale ty tvoji by mohli nechtene ublizit..



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam