• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETRA_CHATEAUJedeme na výlet a psa bereme s sebou!
    TERCY
    TERCY --- ---
    PETRA_CHATEAU: my sme předminulej rok cestou na Rotek zastavovali v myslim , že Temešváru a byli sme tam asi z 10ti psama z toho většina byla na volno a akorát na nás teda divně koukali.Nejvetší problém byl někde se najíst.Kamkoliv sme přišli koukali jak kdybysme přišli s krysou nebo co.Nakonec jsme našli i hospodu kde jim to nevadilo.Nikde sme ale v Rumunsku s lidma co se týče psů neměli problém.To samé Bulharsko, Srbsko jediný kde sem měla problém bylo Řecko a to když mi nějaká k... kopla na ulici do Stely.Ale to byl jen ojedinělej problém.
    Jo a vlastně v Rumunsku mě seřvala jedna pani s pánem ale to byla čistě moje chyba a to když sme kempovali u vesnice a Stela tam vyběhla na nějaký volně chodící kozy.Za což sem se jim hodně omluvila ale snad to kozy ve zdraví přežily... :)
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    PETRA_CHATEAU: A lidi s PEJSKAMA na vodítku jsme moc nevideli...spis jenom se potulujici...
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    PETRA_CHATEAU: Vsechno super... Zadny problem ani na hranicích. Koupal se kde chtel. Jen obcas jsme museli odehnat pejsky ktery zijou na ulici. Nechtěli byt uplne kamaradi. Bez vodítku jsme ho meli jenom u vody, ve meste jsme jeste meli strach protoze Jacka mame z útulku teprve treti tejden tak jsme nechtěli riskovat ze by prchnul nebo se mohl neceho leknout atd.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    ASSID23: jak se cestovalo po rumunksu? můžou ve městě psi bez vodítka? máš nějakej zásadní poznatek z cesty?
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    S Jackem v Rumunsku;) karavanem :)

    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    vyrážíme na trek
    KYNOLOGICKÝ KLUB LYSÁ NAD LABEM
    http://www.zkolysa.cz/
    TERCY
    TERCY --- ---
    ZMYJKA: to ja taky.mam uplne panickou hruzu z toho, ze bych mohla v lkese potkat kance a Stela by na nej zacla stekat...:DD
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    TERCY: a štěstí :) Já bych asi zdechla hrůzou, kdyby se ty moje pometla rozhodly štěkat na medvěda :)
    TERCY
    TERCY --- ---
    ZMYJKA: no pes ho pry normalne regulerne vyhnal...v horach-ale asi to byla spis nahoda...
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    TERCY: ono hodně záleží na situaci - medvěd je furt divoké zvíře a když si nepřipadá ohrožený (člověk nebo pes se mu blbě nepřipletou do cesty) nebo nemá hlad/nehlídá si žrádlo, tak z konfliktu klidně vycouvá - máti v Americe taky jednoho potkala na dva metry a medvěd se v klidu vydal jiným směrem - ale nesázela bych na to.
    TERCY
    TERCY --- ---
    ZMYJKA: kamaradky pes v Rumunsku v Karpatech medveda zahnal - ma americkyho buldoga ale i presto se dost divila...
    MAJKL09
    MAJKL09 --- ---
    Jsem pro ale dvacet asi nedam co treba nekam smer beroun nebo karlstejn.. A sobota nebo nedele??
    KOMIAU
    KOMIAU --- ---
    MAJKL09: jsem pro, tak kam to bude? nekam vlakem kousek za Prahu a prochazka tak 20km?
    MAJKL09
    MAJKL09 --- ---
    Zdar všichni co nějakej psí výlet o víkendu?? nevymyslíme něco....
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    tady eště kamarádka popisuje svoje cestování se psama
    Můj pes : Příspěvky čtenářů : Jedeme k mooooři!
    http://www.muj-pes.cz/prispevky-ctenaru/jedeme-k-moooori--682.html
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    SLUNKA: byli jsme v Rumunsku - autem, přespávali jsme vedle auta ve spacácích, courali po Banátu - a bylo to v pohodě, zahánět agresivní toulavé psy sem musela jenom jednou (ale stát se může) a místní nás varovali před medvědama, ale žádného jsme nepotkali.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    narazila sem na docel pěkný souhrnný info pro cestování se psem do zahraničí
    Cestování se psem | Cestování se psem
    http://www.cestovanisepsem.cz/
    SLUNKA
    SLUNKA --- ---
    Máte kěnkdo skušenosti s cestování se psem po Balkáně - Rumunsko, Černá Hora, Albánie ??
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    co podnikáte na podzim?
    KOMIAU
    KOMIAU --- ---
    IZSTVOCH: tu jsme nedali, pekelné vedro a žralok na botě mě odradili:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam