• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    HASH
    HASH --- ---
    Modemy pro S2

    [REF] Galaxy S 2 Shipped Modem Collection - xda-developers
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1131950
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    GEKONZPRAHY: THUMBS UP! (Sám mám GN)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    EXAGE: Tak vzhledem k tomu, že jsem dneska prodal S3, a obratem si běžel koupit druhýho Nexuse... :)

    Jako ta S3 je skvělej stroj, ale na můj vkus už moc velký, a to mám prsty jak salámy. Nexus je asi maximum úhlopříčky, co jsem ochotnej zvládnout. Důvodů bylo samozřejmě víc, ale hlavně mě docela nemile překvapilo ovládání, potažmo celý GUI. Zvyklej z pohodičkovýho Nexuse na mě vybaflo přehršel barev, efektů a podobnejch píčovin, na který si moc nepotrpim, a který mě už dost sraly v dobách WM6.5 a později i Sense na Androidu. HTC One S se u mě ohřál přesně tři dny, šel chlapec rychle z domu...

    Nexus je suverénně nejlepší telefon, co jsem měl tu možnost používat. Systém krásně odladěnej, žádný záseky, žádný píčovinky, nic navíc, nic nechybí (vlastně jen slot na SD).

    Jinak k mý původní otázce - služebák je polepenej černym karbonem od skinzone.cz, ten druhej mi polepí kámoš co se tim živí bílym karbonem, ať je mám hezky odlišený :)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    GEKONZPRAHY: Co ti víc vyhovuje za stroj?
    HASH
    HASH --- ---
    Samsung potvrzuje: Jelly Bean pro Galaxy S III bude v říjnu « Svět Androida Novinky ze světa mobilního operačního systému Android
    http://www.svetandroida.cz/samsung-potvrzuje-jelly-bean-pro-galaxy-s-iii-bude-v-rijnu-201209
    E42
    E42 --- ---
    LOBIN: AOSP stock (z CM). Jinak docela zajímavá alternativa je Contapps, velmi schopný!
    HORI
    HORI --- ---
    zdravim mam gt s5300 a aplikace nemaj přístup k "root" nevíte jak na to? Co se tyče aktualizace firmwaru, tak na to si netroufam, nerad bych aby se to podělalo, tolik to zas nechci i když to může být dobrý :-) máte stěmito problémy nějaké zkušenosti? :-) hlavně ten "root" bych potřeboval vyřešit, dík.
    LOBIN
    LOBIN --- ---
    HASH: nekde jsem cetl ze to soucasnym lithiovym baterkam primo neublizi ale i tak se zkracuje doba pouzitelnosti. plati jeste vubec ze pro optimalni dlouhodobou zivotnost baterie by se mel vzdy opakovat cyklus vybiti a nabiti?
    LOBIN
    LOBIN --- ---
    Co pouzivate na Samsung mobilech (SG, SGII, SGIII) za aplikace na spravu kontaktu/dialer? Dost me sere, ze neumi automaticky spojovat, musi se po jednom manualne. Kdyz mam jmena a prijmeni s diakritikou tak je neumi vyhledat na "t9" klavesnici bez diakritiky, apod.
    HASH
    HASH --- ---
    Vadi, kdyz mam telefon pres den 6 hodin zapojeny nabity na nabijecce?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Zdravíčko,

    mám soukromou Galaxy S3 a služební Galaxy Nexus. Oba mobily bych si chtěl nechat polepit fólií, aby se tolik nekurvila hlavně ta zadní strana. U S3 v tom nevidim problém, tam je povrch docela v pohodě, ale bude bude ta vinylová volovina držet na Nexusu? Přijde mi, že ten vroubkovanej povrch neni zrovna přilnavej...

    Třeba na skinzone.cz ho maj ale v seznamu podporovanejch zařízení, tak nevim. Máte někdo zkušenosti? Díky.
    HASH
    HASH --- ---
    via AXTHEB
    Multiple Samsung (Android) Application Vulnerabilities - MWR Labs
    http://labs.mwrinfosecurity.com/advisories/2012/09/07/multiple-samsung-android-application-vulnerabilities/
    PEKELNIK23
    PEKELNIK23 --- ---
    tam mělo bejt ICS :-D pardon...
    E42
    E42 --- ---
    PEKELNIK23: Světlý prostředí je špatný pro baterku a displej. CM je dost černej, ale mohl by bejt i víc.
    ICQ co?
    PEKELNIK23
    PEKELNIK23 --- ---
    E42: používám MIUI a vyhovuje mi světlé prostředí... jenže to neběží na ICQ... předpokládám, že CM9/CM10 se od standardního černého prostředí Anroidu moc neliší nebo se pletu?
    E42
    E42 --- ---
    PEKELNIK23: Plně použitelnej je i CM10. Ale pokud chceš hlavně max. stabilitu a rychlost, devítka je pořád ještě možná lepší volba.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    PEKELNIK23: Na SGS1 pouzivam CM9 a spokojenost.
    HASH
    HASH --- ---
    PEKELNIK23: Urcite to neni jenom o S3
    PEKELNIK23
    PEKELNIK23 --- ---
    můžu otázku? toto vlákno je věnované SGS3? nebo můžu poptat kvalitní ROM pro SGS1? použíám MIUI a chtěl bych vyzkoušet něco jiného... měl by někdo doporučení? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam