• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FARGO: no je to docela slusnej fail, to je pravda :/
    FARGO
    FARGO --- ---
    DRAGON: Holt jina cesta nez stahovat pred def.br. asi nezbyva :(
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    musim se pochlubit: zvladnul jsem to! (a mam ted uplne novy telefon co slape jak hodinky ;o]

    FARGO
    FARGO --- ---
    Tak v def. to jde, parada...jeste jednou dik !!!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FARGO: ted sem to zkousel a bohuzel kdyz to nastavis v default Browser, tak to nastaveni neprepne do ostatnich aplikaci (aspon s Chrome to tak je, porad uklada na interni)
    FARGO
    FARGO --- ---
    FIFO: Jj., jde mi o data z internetu...u Mozzily jsem tohle nastavení nenašel, ale v def. prohlížeči jsem se nekoukal...díky za tip, zkusím
    FIFO
    FIFO --- ---
    DRAGON: tak potom v def. prohlizeci, Nastaveni / Upresnit / Vychozi umisteni.. ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    predpokladam, ze chce zmenit cestu adresare Downloads na externi SD kartu. Mam uplne stejnou chut si ten adresar zmenit a vubec nevim kde to na S4 nastavim (jestli vubec), tak budu jenom rad, kdyz mu nekdo odpovi :)
    FIFO
    FIFO --- ---
    FARGO: stahovana z ceho? z internetu pomoci browseru?
    FARGO
    FARGO --- ---
    Ahoj,nedokazete mi prosim nekdo poradit,jak u SG S4 nastavit,aby se mi stahovana data ukladala na SD kartu. Jsem lama :)...diky moc
    RBIKER
    RBIKER --- ---
    čau, prosím o radu. je v galaxy S2 historie hovorů u jednotlivých čísel, nemůžu to nikde najít...
    díky
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Jakej ochrannej futrál byste mi doporucili na s3 mini? Nejvic se bojim poskrabanyho / kruplyho displeje, nosim v kapse (obcas spolecne s klicema atd..)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: aha dik
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: 2G/3G bez root nedas
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FIFO: vcera sem sosnul a podival, chybi tam spousta "prepinatek", ktery prave ja shanim :)
    ale jinak je to fajne
    FIFO
    FIFO --- ---
    DRAGON: to se pletes, tady si taky nastavis vsechno stylem ano , ne, nechat default pro wifi, data, ariplane, bluetooth atd.. sosni a podivej se na to
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FIFO: no dyt prave! :) v cyanogen modu profily nastavujes tak, ze reknes, jaky bude mit telefon komplet nastaveni jestli on nebo off pro Wifi, wifi teth, 3G, 2G, blue, airplane, proste vsechno si tam nastavis na urovni ano, ne, nechat default a parada. Jenze tady ti ty profily nabidnou jen to zakladni. A to je to, co mi na Samsung rom chybi, kdyz uz ses ptal ;]
    FIFO
    FIFO --- ---
    DRAGON: ale tohle byla reakce na ty profily co sis stezoval. Umi to vsechno to ostatni, tedy ridit profily dle polohy, nabijecky, casu atd..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FIFO: no jo, jenze ten neumi nastavovat prave ty spinace typu 2G zapnout, 3G vypnout, atd, sam si psal ze to framework nepodporuje :/
    FIFO
    FIFO --- ---
    DRAGON: jo ale to jsem nikdy neresil, pac na to existuje xy aplikaci.. ja pouzivam https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wetpalm.ProfileSchedulerPlus
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam