• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    SONIC
    SONIC --- ---
    NAVARA: pravda pravdouci :)

    jinak potreboval bych navod na i9505 nebo i9500 ve vietnamstine..nasel sem vsechny mozny ale vietnamce ne..nema nekdo?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    R6ANDREW: tobě na škole neříkali, že nejdražší jsou dnes informace? máš to stejně třeba i u opravářů aut...

    utáhnutí šroubku............ 20Kč
    vědět kterého.............. 980Kč
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    mate nekdo rootnuty Note 2? Zkoušeli jste nějaké ROM (phoenix, dtto)?
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    no, on ho dodaval operator:) ale samozrejme pokud ho clovek nemel...tusim se dal nekde stahnout, ale jestli to fungovalo nevim
    SONIC
    SONIC --- ---
    R6ANDREW: no na starsi nokie to je to samy :) jak bys zjistil to specialni heslo ? potrebujes box nebo kamose u operatora na spravnym miste :)
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    SONIC: aha, ja myslel ze to je proste jako u starsich nokii - specialni heslo a voilá? hotovo.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    R6ANDREW: mas spatnej pristup, tak holt nemej telefon, no
    SONIC
    SONIC --- ---
    R6ANDREW: nejde jenom o know how..box kterej ti to poladi stoji docela tisice..
    ADITU
    ADITU --- ---
    JONY: Přítel byl nedávno ve stejné situaci a než Samsung si pořídil Sony (Xperia M)
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    praveze se mi nechce nekomu davat petikilo za blby knowhow nejakyho kodu..to je zlodejina..
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: nebo teda vsechny pokud mas moznost to brat primo prez operatora tak pak dou vsechny :)
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: vsechny nejdou ale vetsina jo..

    R6ANDREW: esli by si mel cestu skrz liberec dej vedet za par supu ti to odbloknu..jenom teda jeste zalezi co to je za tel..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    R6ANDREW: jestli si ho dostal, tak to zkus nekam vzit, at ti to odblokujou, budou za to chtit tak petikilo (mne odblokovavali na zastavce IP PAVLOVA v Praze iphone za petikilo. To neni snad zas takova investice.. teda doufam ze i ten tvuj pujde, ja mam pocit, ze jdou vsechny odblokovat.
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    SONIC: hm, tak to jsem v pici..ja doufal, ze "reinstalace" pomuze, ale tam je jeste asi dalsi zarizenicko z blokaci, ze?:( tak dix
    SONIC
    SONIC --- ---
    R6ANDREW: prehratim FW to neodblokujes..potrebujes kod nebo vec co ti ho umi zjistit a jeste lip i zadat :]
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    ahoj. chci se zeptat - dostal jsem mobil Samsung, nevim ted typ, nedotykovy, nicmene s peknym, takze to nebude zadna stara vrazda. Je ovsem blokovany na francouzskou sit. Slo by ho odblokovat flashnutim firmwaru? Diky za uzitecne rady.

    Filtr mlci..
    E42
    E42 --- ---
    JONY: Podívejte se na Motorolu Moto G. Obzvlášť, jestli máte možnost dovézt ji třeba z Anglie. Poměr cena/výkon by měl být naprosto nepřekonatelný.
    BLONDIK
    BLONDIK --- ---
    JONY: Možná lepší než Samsung, by měla SONY, ty ted dělaj supr telefony ;)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    KRISHNA: hele nerekl bych, taky jsem na nej cca pred 1-2 rokama nadaval kdykoliv jsem ho pustil, ale uz udelal dost velkej pokrok od tech debilnich zacatku, ted se uz vcelku pouzit da. Jasne ze sem tam vytuhne, ale to i PC Suite od Nokie, kterej jinak slouzi dobre.
    JONY
    JONY --- ---
    Jsem sice uživatelem HTC, ale bohužel to s nimi jde z kopce tak se ptám tady. Sestra plánuje pořízení nového mobilu. Doteď byla konzervativní uživatelkou prastarého Sony Ericssonu, které se konečně odebírá do věčných lovišť. Ráda by tedy nějakou náhradu ze střední třídy někde kolem 5 tisíc. Co byste doporučili od Samsungu? Nepožaduje žádné speciálnosti. Prim asi hraje výdrž baterie.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam