• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    Aktuální funkční verze :

    Model: GT-P7500
    Verze systemu android: 4.3.1
    Verze základního pásma: P7500XXLQ8
    Verze jádra: 3.1.10+ , Infamous_kernel_2.8 #1
    Verze Ganbarou: V4.05 GT-P7500
    Root access

    Pokud někdo ví o upgradu z systémového hlediska rád si nechám poradit
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    problém vyřešen P7500XWLP9_P7500XXLQ8_P7500XEULP2_HOME.tar.md5
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    SONIC: jasně do download-módu můžu do recovery můžu jen se mi nechce spustit ROMka , zastaví se to na logu a označení modelu přístroje bílejma písmenama Samsung GALAXY TAB 10.1 a tohle tam vydrží tak dlouho dokud to zas power buttonem a volume nedám do download módu. Ale recovery je mi nahovno protože sem udělal factory reboot takže s tim musim něco udělat pouze přes Odin.
    SONIC
    SONIC --- ---
    DAWEIS: zdar..do download modu muzes? recovery mas custom nebo original?
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    zdravim prosim vás mám takovej problém briknul sem si samsung galaxy tab 2 10.1 GT-P7500 přes odina způsobem že do recovery se dostanu ale nedostanu se za logo, nenačte se mi ROMka a nemohu jí instalovat přes recovery protože tablet nepřipojim jako disk, návrhy ?? díky
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Jsem tu zas. Je nejakej overenej flash player pro Samsung Galaxy tab 2?
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    PEDROBEAR: nevim. prisel request o update, tak jsem ho okayoval. updatovalo se to na mnohokrat, nekolik failu v prubehu.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    JUANITA: upgradoval sis sam custom romku nebo ofiko?

    taky ti mohla umrit pametova karta (google sudden death syndrom)
    E42
    E42 --- ---
    JUANITA: Factory reset, nic lepšího asi nevymyslíš. Downgrade určitě potřeba nebude, druhá verze upgradu na 4.3 pro S III je prý už bez zásadních bugů.
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    JUANITA: kamos resil to samy na Note3, nakonec to odnesl do servisu a nechal si to downgradovat
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    btw. po upgradu androidu na 4.3 se mi s3 nejdrive jeden den 5x nahodne restartoval; potom se uklidnil, nicmene jakykoliv pokus o pristup do clipboard (staci stisknout prislusny symbol pro zobrazeni obsahu schranky) ho v 100% pripadu resetuje. nasel jsem reporty problemu na netu, ale bez nejakyho uspokojivyho navodu na reseni. nevite nekdo?
    FIFO
    FIFO --- ---
    Samsung potvrdil upgrade zařízení na 4.4 KitKat v USA | Androidmarket.cz
    http://www.androidmarket.cz/android/samsung-potvrdil-upgrade-zarizeni-na-4-4-kitkat-v-usa/
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    zapasim ted s nfc pro mou s4... kdyz nactu nfc stitek, nabidnou se 2 aplikace pro zpracovani stitku - jedna zakladni ze systemu a pak moje (plugin od taskeru). da se system donutit, aby zname stitky zpracovaval taskerem a nezname stitky tim systemovym procesem? zkousel jsem vypnout systemovy proces, ale tim vypnu nfc uplne. koukal jsem i do nastaveni aplikaci/procesu, jestli muzu jeden z nich oznacit jako vychozi, ovsem tato moznost je zasedla. vyresil uz nekdo a poradil by, prosim?
    LEIN
    LEIN --- ---
    JUANITA: nastaveni>ucty>pridat novy ucet
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    Nejak se mi nedari najit v S3 prislusnou polozku menu, ktera mi umozni pridat treti a dalsi gmail ucty, umeli byste poradit? Diky.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    a pak můžeš inzerovat, že to vyměňuješ jen za 2k a držíš záruku... vyděláš si líp jak kurvy, pokud to budeš dělat dobře :)
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    SONIC: ale ne moc at si nedojebe flexa kejble :D
    SONIC
    SONIC --- ---
    KRISHNA: tak to poradne nahrej at ti nerupne lcd :)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    achjo, se mi nechce dávat 4tis za to, že to je jen sklíčko.. Holt risknu vyměnit jen sklo bez displaye a pak vám sem přijdu brečet, až tam budu mít prach.. :)
    SONIC
    SONIC --- ---
    KRISHNA: doporucuju co pise phlanx niz ti nejspis nikdo nepude...sou vohromnej servis berou dily po desitkach az stovkach muzou si takovy ceny dovolit..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam