• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    E42: mas bod - to je presne co hledam! jsem blbej ze jsem zapomenl ze to je ta nfc verze..
    E42
    E42 --- ---
    MARECEK: Jestli on to nebude spíš model I8190N (s NFC)?
    Firmwares | SamMobile
    http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-I8190N&pcode=VDC#firmware
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    E42: dik moc! prosim te co tam radis dat kdyz tam neni zadna vylozene ceska romka? nejaka nebrandovana UK?
    E42
    E42 --- ---
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    Prosim vas kde najdu vodafoni romku pro GT-I8190 (S3 mini) - potrebuju to vratit tak ze tam potrebuju nacpat stock recovery a stock romku aby nekdo nedrzkoval....

    dik
    FIFO
    FIFO --- ---
    POZITRON: hele sorry, ale na google jsem te odkazal az pote, co jsem ti nejdriv poslal kontakt na ofigo servis samsung, vcetne tel. kontaku, webu atd. a doporucil ti aby sis tam zavolala a zeptala se na cenu opravy. Ten dalsi odkaz ktery jsem ti poslal ti jasne, hned na prvnim radku! pise jaka je cena (605,- Kc s DPH) za vymenu displeje, pokud si prineses svuj displej. Pak uz zbyva jen sehnat si novy displej a k tomu si pripocitat tu cenu uvedenou a vis presne co te to bude stat. Co vic bys jako jeste chtela? Abych za tebe zavolal do servisu a koupil ti na ebay novy displej, privezl ti ho domu? cmn'
    SONIC
    SONIC --- ---
    POZITRON: U nas (mobilplus.cz) to udelam za 1400 czk..vymena dotykovyho skla...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    FIFO: umim, ale nasla jsem jednak treba ze sklo s displejem stoji 690,- a je to prkotina, pak jsem nasla, ze to nema cenu opravovat, ze to je drazsi nez novej mobil a co si z toho mam asi vzit? neni lepsi se zkusit zeptat nekoho, komu se treba stalo to samy? kdyby se na kazdej dotaz vsichni dozvidali jen "pouzij google", nebylo by lepsi na nyxu dotazy zakazat? :) protoze to muzes odpovedet na vetsinu vsech dotazu, neprijde ti? :)
    FIFO
    FIFO --- ---
    POZITRON: Ne. A ty osobne neumis do googlu napsat "samsung galaxy trend vymena displeje" ??
    tady mas prvni vysledek, zbytek nechavam na tvych nove nabytych dovednostech.
    Servis Samsung Galaxy Trend s7560
    http://www.servisnamobil.cz/samsung-galaxy-trend-s7560/
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    FIFO: a ty osobne nedokazes baj voko odhadnout cenu, kdyz se zda, ze vse krom skla a displeje je ok? treba se tu nekomu stalo neco podobneho...
    FIFO
    FIFO --- ---
    POZITRON: tak britex je ofigo servis pro samsungy. Tam urcite nic nezkazis. Na jejich webu najdes cislo na infolinku, tak si tam zavolej a zeptej se na cenu, nez se nekam vydas. Nebo mas moznost zkusit nejaky "mistni" servis, ale tam ti z osobni zkusenosti nic doporucit nemuzu..
    PS: da se to poslat i postou kdyztak
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    FIFO: a ty je mas nejak osobne vyzkouseny? protoze je to ponekud z ruky a nez se nekam vydam, tak bych chtela mit jistotu.
    FIFO
    FIFO --- ---
    POZITRON: Samsung
    BRITEX Kladno M. Horákové 125, 272 01 Kladno
    Tel.: 312 242 416-9
    Fax: 312 242 322
    E-mail: mobil@britex.cz
    Informace o stavu zakázky: www.britex.cz
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    mam mensi problem. rozmlátila jsem vzteky sluzebni Samsung galaxy trend, telefon se zda byt ok, ale displej je uplne na sracku, takze se nemuzu ani prihlasit. obrazovku pod nim vidim, ale nemuzu zadat pin, takze se do nej nedostanu. kolik bude stat oprava?
    FIFO
    FIFO --- ---
    CORNELA: mrkni jestli nemas zapnute NFC. kdyztak ho zkus vypnout..
    HYRSCHLICK
    HYRSCHLICK --- ---
    AXTHEB: dekuji :)
    HYRSCHLICK
    HYRSCHLICK --- ---
    ahoj shanim sklo na Samsung Galaxy Ace DUOS (GT-S6802). prosim porat te, jestli se da poridit nejaka čína za rozmny peniz. dekuji
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a nebo sis nainstalovala nejakou aplikaci treti strany a ty ti to resej. Nic jinyho to bejt proste nemuze.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam