• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    a ted koukam,ze mi behem toho,co jsem mel mobil ve skrince (cca hodinu) zmizely kontakty.
    to uz je nad moje chapani,hodim tovarni nastaveni..
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    E42: priznam se,ze na karte nebo ulozisti ty alba nemuzu najit.na druhou stranu jsem ted musel nainstalovat nyxdroid znovu,prestoze jsem ho neodinstalovaval.jeste jsem nejaky aplikace presouval pomoci link2sd,ale ze bych to musel instalovat znovu? omlouvam se,treba jsem mimon,ale s timhle jsem se jeste nesetkal a prijde mi to trochu divny..
    E42
    E42 --- ---
    ONDRA_PATA: Nejsou ty aplikace nainstalovaný na kartu, která začala vyšilovat? Nepíšeš, jestli ty fotky na FB a G+ zůstaly, nebo zmizely i tam.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    ahoj, mám prosbu.
    cca 2 dny zpět se mi stalo, že se mi v galerii zobrazuje jen část alb, minimálně polovina je né prázdná, ale prostě černá. místo fotek černý fotky. mám to propojený s fb a google+ a tudíž mám všechny alba v mobilu. proto jsem i zůstal u androidu 4.1.2, telefon SGS2 rootlej. doteď vše vpoho, najednou tohle. plus mi zmizelo dost aplikací, z plochy, z nabídky aplikací...
    přechod na novější verzi moc nezvažuju, jednak už nejde mít ty alba v mobilu a za další jsem o novějších verzí jako 4.4 nečetl nic moc dobrýho.
    je tedy pravda, že jsem mobil prohnal ccleanerem a nainstaloval 360 security, ale nezdá se mi, že by to smazalo jen něco, přičemž aplikace mi zmizely několik z těch, který tam byly už před čištěním mobilu. natož galerie, tam mi to nedává smysl vůbec, pár alb z googlu, pár z fb.
    nestalo se vám to někomu? nenapadá vás co s tim? google mi moc neporadil.
    moc díky
    E42
    E42 --- ---
    Značkové prodejny Samsung slaví 5 let: 30% slevy (téměř) na vše – SamsungMania.cz
    http://samsungmania.mobilmania.cz/...slavi-5-let-30-slevy-temer-na-vse/sc-310-a-1328305/default.aspx
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MICKK: už to vidím, jak jednoduché, díky :) v Xiaomi to holt dělávám jinak :)
    MICKK
    MICKK --- ---
    AOTEAROA: obnovení továrního nastavení?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    prosím o radu

    mám v ruce Samsung S III mini Idol nebo jak se to jmenuje, a potřebovala bych ho nějak pěkně "vyčistit" systémově - předávám ho k použití někomu dalšímu (firemní mobil) a nerada bych, aby narazil na nějaká moje data. smazala jsem všechny nesystémové appky, odhlásila všechny účty, ale neexistuje nějaká efektivnější cesta jak ho uklidit? díky.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    mel bych tady tohle, nechcete to nekdo? Je to nový, měl jsem k s4 flip se zadnim krytem a pak jsem ji nekde vysypal z kapsy, kdyz za to date nejakej drobak budu rad http://www.sunnysoft.cz/...oOl9MzxqMEBEiQAkHqy-X-L4D_RhubZ4pPHZJkEbJVqR3vKCqS_KiNtszL6bm8aAod28P8HAQ
    FARGO
    FARGO --- ---
    DUCATIMONSTER: tak taky trochu doufam za ty prachy :)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    FARGO: kamos ho ma taky a spokojenost
    FARGO
    FARGO --- ---
    DUCATIMONSTER: No ja se ve finale docela prastil pres kapsu, pridal slevu do alzy a nadelil si predcanej vanocni darek s timhle http://www.alza.cz/bose-soundlink-mini-bluetooth-stribrny-d472408.htm ...nsk ho jdu vyzvednout, tak jsem fakt zvedavej :)...kazdopadne diky za tip
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    FARGO: mám tenhle a jsem celkem spokojeny je stereo a ačkoliv na napis sleva moc nevěřím v době kdy jsem ho kupoval ho všude jinde měli fakt za 800 se značkou logitech mám vubec dobré zkušenosti. je k němu pěkný futral na přenášení a hlasitost se reguluje pouze pomocí mobilu, ale na škodu mi to nepřijde... za mě dobrý.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    taky vam samsung po upgradu na kitkat 4.4.2 prehral emoji? v hangouts pri psani zpravy vypadaji jako standardni androidi, ale jakmile se odesle zprava (nebo prijmu od nekoho jineho), jsou tam ty hnusne samsungove :(

    nasel jsem navod, jak to vratit zpet, tak ho jdu vyzkouset
    [Q] How can I change the hangouts emoticons … | HTC One | XDA Forum
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2551383
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    Zdravim, poridil sem si samsung tv, telefon mam sg core duos, otazka je - jak nejjednodusejc tyhle dva pristroje propojit? na play jsem nasel jen aplikaci pro sdileni obsahu jen pro S3 (napadlo me pokud bych to ochcal aby to vubec slo nainstalovat, jestli by si to s tim vubec poradilo, nebo jestli na to ma S3 nakou HW vychytavku navic)...
    zatim jsem si stahl AllCast, ale to umi - zda se - jen media, chtel bych umet sdilet plochu na TV...

    a jestli byste mi nekdo mohl prosim poradit kam smerovat dotazy ohledne DLNA


    diky :)
    FARGO
    FARGO --- ---
    Zdravim, dokazal by mi prosim nekdo doporucit prenosny reproduktor k SG5 - jde mi pochopitelne o rozumny kompromis cena/vykon. Pokud mate nekdo s necim osobni zkusenost, budu rad za kazdy tip. Jsem v techhle ohledech trochu lama :). Muj dalsi dotaz zni, zda se da nejak u wifi eliminovat problem ala "sit byla vypnuta kvuli pomalemu pripojeni k internetu". U SG 2/3 v poho, od SG 4 hroznej vopruz. Moc diky
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    HLAVNI_KAT: s Pen, kombinaci klaves (ted z hlavy nevim jaky, ale vetsinou to byl home + power button)
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Jde u Galaxy note 3 udelat screen obrazovky jinak nez prejetim rukou? V nekterej appkach mi to zaboha nejde a furt to posouva jen veci v appce.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CORNELA: nemuzu rict, asi jo, ale ja to nezkousel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam