• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Btw. taky se vam u nativniho samsungackyho fotaku stava, ze ho mate preply na 16mpix, fotite panorama, panorama je delsi a fotak se sam prehodi na 6mpix a uz tak zustane i na normalni foceni? Uz podruhe me to nasralo, protoze kdyz to nehlidate, mate pak zmrsenych plno fotek na 6mpix uplne zbytecne..
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Note 4 a novy firmware! :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    PHLANX: pokud se na displeji nestane nic, tak muze byt jen problem v konektoru
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    3 mesice po zaruce mi u sgs4 mini prestal fungovat displej. zapnout telefon jde, zavibruje ale displej nefacha
    ma to smysl servisovat pripadne na kolik se pripravit ? diky
    TADEK
    TADEK --- ---
    Prodam Samsung Gear VR. Praha, posta.
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Samsung Gear VR / Praha ]
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Neni neco noveho o podpore raw pro generaci Note4 + Android Mko?
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    JAMILLOS: posta
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    DARKJESUS: Hele fakt ne. Už tam mám dva managery (včetně teď toho ES) a výsledek je stejnej. S hudbou to asi půjde (na to si stejně ještě něco stáhnu) a s dokumentama taky, ale jak se snažím roztřídit si video, mám to pořád naházený bez ladu a skladu vedle sebe. Už fakt nevím.
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    JAMILLOS: Kdyz si vytvoris vlastni slozky v ty vnitrni pameti, nebo treba jako podslozky te slozky video, tak to v tech slozkach zustane. Jestli to nejaka aplikace Video nebo Moje soubory zobrazuje nahazeny v jedny slozce je druha vec.

    Stahni si tam nejakej normalni file manager a v tom to uvidis tak jak to je, namatkou treba ES File manager.

    S pametovkou, pokud ji nebudes vynadavat a pripojovat naprimo k pocitaci, to bude naprosto stejny.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    DARKJESUS: Chci si někde vytvořit VLASTNÍ SLOŽKY. Nebo aspoň aby mi to nějakej transfer manager převedl i se složkama z pc tam, kam chci. Při prohledání přes průzkumníka pc je tam spousta složek. Najedu teda do videa, vytvořím si tam podsložku (např. pro seriál), zkopíruju to tam – a v telefonu to video mám jenom hozený mezi ostatní, bez složky, ať už to tam prohlížím přes "Video" nebo "Moje soubory". A to jsem ještě nezkoušel muziku... To samý dokumenty.
    Dají se ty složky nějak organizovat? Představte si to třeba jako v kompu.
    A programy typu Kies3 jsou na prd.
    Ten telefon je bomba, ale tohle bych ještě potřeboval dořešit. Nebo to vyřeší až paměťovka?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DARKJESUS: asi mysli ze mu to neco udela samo, nebo uz nevim..
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    JAMILLOS: Nejak nechapu co na tom resis.

    Pripojis mobil k PC pres USB, v pocitaci se ti zobrazi mezi diskama Samsung, otevres a uvidis vnitrni a externi pamet (externi jen pokud mas SD kartu) a pak uz prochazis klasicky po slozkach. Pokud je "disk" Samsung prazdny a nevidis vnitrni pamet, tak telefon musis jeste odemknout aby se zpristupnila.

    A pak uz jen vesele kopirujes, mazes, atd.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    To mi fakt nikdo neporadí?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    JAMILLOS: Ocividne je problem na zive strane.. ;)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Já to tam takhle nemám. Potřebuju nějakej manager nebo tak, ale zatím žádnej pořád neřeší, jak si třeba v pc udělat složku s videama a jako takovou si ji přenýst do telefonu. Nebo tam někde vytvořit novou a přenýst tam soubory.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    JAMILLOS: samozrejme ze to total normalne resi a nebo si to pripojis kabelem ke komplu a zprehazes jak chces...

    mam normalne na karte
    DATA \ AUDIO \ MP3
    DATA \ IMAGES
    DATA \ VIDEO \ VIDEOS
    DATA \ VIDEO \ MOVIES

    tak jak su zvyklej...

    udelas si jakkoliv chces

    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    XMEDA: Chci si vytvořit třeba složku "Videos" a do ní si dát složky s filmem nebo seriály, jako v kompu. U muziky totéž – rozdělit to na alba apod. Nahodil jsem tam total commander app, ale nějak to tuhle věc neřeší, jak se mi zdá. Nebo je normální mít všechno naplácaný dohromady pod "Moje soubory"? To asi ne. Jestli je na to nějaká appka, s radostí bych si ji nainstaloval, případně jakýkoli jiný řešení. Zatím jsem nic neobjevil.
    V Blackberry to šlo i přes pc průzkumníka, tam jsem viděl snad všechny systémový složky a mohl si cokoli dát kamkoli, ale u Samsungu to takhle očividně nejde.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SMOKY: uz jsem mezitim koukal, neni tam jen zkrat, ale v 2A kabelu je jeste i integrac

    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam