• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ADITU: to udela sam, pokud ne, tak mas problem s konektorem a nebo nerozezna sluchatka
    ADITU
    ADITU --- ---
    Potřebuju trošku popostrčit správným směrem... Galaxy S5 mini, Android 5.1.1 a hledám, kde nastavit, aby po připojení sluchátek šla všechna upozornění do sluchátek, a ne na reproduktor (FB messenger, nyxdroid, SMS; myslím, že i zvonění jde "mimo")...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Dnes nova aktualizace OS pro Note 4
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    DARKJESUS: díky :-)
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    KARYSLAV: ja mam teda S6, ale hlasi mi to user agent string: AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko), Samsung Browser/4.0 Chrome/44.0.2403.133
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    ADITU: jo to mě napadlo, ale to bohužel nemůžu :-D nemám k němu přístup. Taková, debata na dálku to je. Ehm.
    ADITU
    ADITU --- ---
    KARYSLAV: vlez z něj na stránku http://www.whatsmybrowser.org/ a pravděpodobně se to dozvíš :)
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    Debatoval jsem teď se zákazníkem na téma: co má za střeva Samsung Internet Browser na Galaxy S5.

    Nejsem si teď jistej těma větvema, je tam část Webkig nebo Chromium? Jakože, na čem je to postavený :D

    Proč o to jde - protože to má stejný bugy jako mobilní chrome, tak mě jen napadlo, abych věděl, z čeho ten vnitřní broswer vychází.

    Nevíte někdo? já jsem si dohledal, že to je vlastně ten chromium/webkit.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Nejen Galaxy S7. Samsung teď proti rozbití pojistí i další modely – SamsungMania.cz
    http://samsungmania.mobilmania.cz/...msung-ted-proti-rozbiti-pojisti-i-dalsi-modely/sc-310-a-1334984
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    XMEDA: ja vim měl jsem to otevřený. wacom je vrstvy zespoda na displeji. podle mě měnitelná.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    RAINBOF: no je hodne zranitelnej, zkusil bych to s jinym.. klidne nekde v obchode z jinyho note. Jinak cely jeho elektronicky vybaveni je jen modul ve spodni casti telefonu.. ten displej je mu v podstate ukradenej
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    XMEDA: pockej, jako ty myslis ze by to byl stylus ? me to dela to, ze na jistych castech stylus nereaguje. je to presne do ctverce. pokud by to bylo stylusem bylo by to supr.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    RAINBOF: i s jinym stylusem?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nema nekdo pristup k nejake poradne dokumentaci na n910f ? blbne mi wacom, obcas je me slyset potichu kazdej servis je podelanej za usima kdyz slysej ze by meli delat neco jinyho nez menit zakladni desku nebo celej displej.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    OTAVA: uplne jinej procesor, jinej grafickej cip.. coz znamena dost prace navic s upravou firmware.. nicmene tyhle podradny modely me nezajimaj :) a S6 teprve ne, pac to nema ani pametovku ani vyndavaci baterku, coz jsou veci, pres ktery nejede vlak :D
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    XMEDA: Kdyby jsi si u vas v Brne obcas precet nejaky ty internety, tak Samsung oznamil hned s novym androidem 6 na jake modely ho budou nasazvat. Takze by te to ani neprekvapilo. Mimochodem jak moc se uprimne lisi S5 a S6 ?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    OTAVA: se divim ze na takovy veci jeste neco vydali ;)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Oprava - na Galaxy S5
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Konecne Android 6.0.1 na Samsung Galaxy S6
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Dneska dalsi aktualizace, telefon si ji stahuje sam po wifine..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam