• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: Se sklama na displaye ohnutejma okrajema je problem. Tatik tuhle neco koupil na nejakej Huawei: jediny sklo, ktery bylo i pres zahnuty okraje, jelikoz bylo dostatecne tenky aby to slo ohnout a akorat se mu to sklo ted na ted okrajich odchlypuje a je to hnusny. Imho skoda si kazit peknej telefon nejakym hnusnym sklem.
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    no dnes chci jit vratit tvrzene sklo, bo z kazde strany chybi 2 mm k okraji, prestoze bylo na obalu sgs7
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    podarilo se nekomu do dnesni doby sehnat ochranne sklo, ktere je zahnute na Samsung S7? ne Edge verzi, i normal verze ma zahnuty display. Ja marne shanim, ale nic. Jen tenky folie, ktery nic neresej.
    JUPIII
    JUPIII --- ---
    Dík
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    JUPIII: Samsung A3 by mohl byt kandidat..
    JUPIII
    JUPIII --- ---
    Dík, asi udělám kolečko po obchodech. Nemám vůbec představu, co po nich chtít a potom se ozvu.
    SONIC
    SONIC --- ---
    JUPIII: Huawei Y3 II
    E42
    E42 --- ---
    JUPIII: Napiš, jakou si představuješ úhlopříčku displeje a cenu, pak se dá radit.
    JUPIII
    JUPIII --- ---
    Křápla jsem si mobilem o zem a odešel mi display. Mám SIII mini. Co se teď prodává aby to bylo na podobné úrovni? telefon, internet, navigace, prostě ten základ.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Naše domněnky potvrzeny. S7 Edge na Nougatu má o 10 procent menší výdrž – SamsungMania.cz
    http://samsungmania.mobilmania.cz/...s7-edge-na-nougatu-ma-o-10-procent-mensi-vydrz/sc-310-a-1337490
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a zase dalsi dotaz na ktery se mi nedari progooglit: kdyz pouzivam Samsung Cloud v Samsung Gallery, je nejaka moznost si ty fotky prohlidnout na desktop browseru? Nejak se nemuzu dopatrat, jakou ma vlastne Samsung Cloud domenu. Diky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DARKJESUS: ja prave google veci komplet projel :( dokonce mam nastaveno i jaky jazyky vynechat u prekladu - nepomaha :(
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    DRAGON: imho to neni nikde v systemovym nastaveni, jestli mas nainstalovanej Google translator nebo jinej prekladac, tak se podivej do nastaveni
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DARKJESUS: to ja vim, ale tim to neni a mam to tam vypnuty. Dela mi to i instagram, takze to musi byt neco nativniho v samsung romce androidu...
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    DRAGON: Chrome se na to poprvy pta, pokud ne, uz jsi to odklik. Zmenit se to da v nastaveni Chrome -> nastaveni webu -> Prekladac Google.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim vas, tusi nekdo, jak zastavit Samsung S7 s androidem 6.0.1 aby mi prekladal texty automaticky? snazim se to nekde najit a bez vysledku. V realu to vypada tak, ze nektery commenty, co napisu v cestine na facebooku nebo na instagramu, jsou automaticky prelozeny do anglictiny. Ale ostatni to vidi normalne v cestine, jen mne se pres to jakoby pretahne anglickej layer. To samy, kdyz treba kamos slovak neco napise ve slovenstine na facebook. Automaticky to vidim prelozeny v anglictine.
    Pouzivam mimojine Chrom appku.

    netusi nekdo? je to fakt strasne neprijemny. diky
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    prosim mate nekdo lineageos na galaxy note 4 ?
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    Zranitelnost způsobující nekonečné restarty na Samsung Galaxy S4 a S5 - CSIRT
    https://csirt.cz/...Galaxy%20umoznuje%20restartovat%20zarizeni%20pomoci%20SMS%20zpravy&utm_campaign=
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    DRAGON: včera, O2, ca 1,4 GB
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam