• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Nicméně abych to nějak vypointoval: zkrátka upřednostňuji telefon nový, před používaným. I když si plně uvědomuji že před "vadným kusem" nemáš žádnou jistotu, tak...

    Možná tak po mojí mámě, která ho má doma na stole prakticky jako pevnou linku:) Ale mámin model náročnýho uživatele neuspokojí abych tak řekl:D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: tjn, hlavně je strašný, když ti řeknou "no IP68 to sice má, ale to nic neznamená...".://
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: to je ta s7, ktera ma mit IP68 a nezvladla dest v kapse, fakt smesny tyhlety kraviny resit, jako zakaznik co za telefon da 20 litru...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SONIC:
    DRAGON: to jsem vůbec netušil:O Myslel jsem že i na tu kapacitu je to 2 roky. I když je to zboží co podléhá opotřebení, takže dva roky to prostě musí dát...Tak přicházejí básníci o iluze:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: no a ještě ti jeden přece vyplavil déšť nebo jak:) Ty nosíš smůlu těm mobilům:)))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: to je tak vzdycky, i kdyz kupujes novej v alze napriklad
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ja? v zivote mi telefon neupadl, ty vole :) to ze mi telefon skoro zapali nove koupena nabijecka, tak to asi uplne nejde za mnou. Kazdopadne ten telefon je jako novej, i na to mam papir ze samsung servisu, kdy mi delali diagnostiku po tom incidentu s ohnickem :D
    SONIC
    SONIC --- ---
    TEKKIT: zaruka na KAPACITU baterii je ze zakona 6 mesicu i u novyho tel - je to zbozi co podleha beznemu opotrebeni napr jako gumy na aute..na funkcnost samozrejme dva roky..v pripade bazaru coz by mel bejt i zanovni tak je to rok ale kapacita stale pul roku...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: btw to s tou baterkou už jsem si všiml i u prodejců (některých). Prodávají třeba zánovní model za pěknou cenu, ale mají u toho vysloveně napsáno že baterie má záruku jen třeba 6 nebo 12 měsíců
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: nejdřív jsem se zaradoval že to je dobrej plán, ale pak mi došlo ty jseš legendární Dragon - ničitel mobilů:) + myslím že jsem na vícero místech četl, že se samsungů (nejen) docela po dvou letech výrazně zhorší baterie://

    Takže bych asi volil S9 novou. Ale stejně si myslím že S10E bude lepší, čili ta S9 je spíš plán B:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: to se pak muzem klidne domluvit, kdyz se rozhodnes pro devitku, tak mam S9 black 64GB, budu se ho zbavovat.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: pro mě budou klíčový fotoduely mezi S10e a S9 (jsem socka)...beru to jako upgrade S7
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ale aspon ze nemusim kupovat tu nejdrazsi pro nejvyssi foto potencial...to se mi docela ulevilo
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: dost palka, ach jo :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: ...i když známe tyhle "úniky":))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    S10e 6GB 128GB 19300,-
    S10 6GB 128GB 23k
    S10 8GB 512GB 29500,-
    S10+ 25000 - 38500,-

    Známe evropské ceny Samsungů řady Galaxy S10. Těšte se i na nové barvy – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...ungu-rady-galaxy-s10-teste-se-i-na-nove-barvy/sc-309-a-1344169
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NIGHTHUNTER: no jo jenze tu silu signalu nici u bluetooth (je strasne nepenetrativni) uz jen napriklad to, ze mas mobil v kapse a sluchatka bth na krku. takze mi to bylo divny, visco. ale je prima, ze to funguje dobre :)
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    DRAGON: tak jsem trochu googlil a je to o tom, že BT umí detekovat sílu signálu na zařízení. Zkus si stáhnout nějaký bluetooth scanner a uvidíš, co se z toho všechno dá dostat... jako první odkaz třeba tenhle, kde to vidíš už i na printscreenech v Play:
    https://play.google.com/...details?id=com.macdom.ble.blescanner&hl=cs&rdid=com.macdom.ble.blescanner

    SMOKY: Ale jinak souhlasím - sílu signálu ovlivňuje cokoliv, třeba když budeš mít mezi hodinkama a telefonem nějakou překážku, tak bude signál slabý, přestože vzdálenost je krátká + jak píšeš různé šíření do různých směrů, takže to opravdu není žádné přesné měření vzdálenosti, nicméně pro praktické použití to rozlišení stačí ;-)
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    DRAGON: Netusim jak to dela, ale sparoval jsem si naramek zase se Xiaomi telefonem a muzu ukazat ty volby. A funguje to fakt dobre, kdyz dam volbu Blizko, tak mi to s naramkem za zadama a telefonem v druhy ruce neodemkne. Kdyz dam volbu daleko, tak v pohode.
    Do toho menu na obrazku se proklikam pres nastaveni v systemu, ale mam pocit, ze uz to je spis nastaveni v aplikaci Mi Fit k naramku, protoze to samy nastaveni je i primo v ty aplikaci (a to je oficialni aplikace pro snad vsechny naramky a hodinky Xiaomi). Takze to fakt asi muze fungovat jen mezi Xiaomi produkty a treba si tam tim padem mohli udelat nejakou podporu pro mereni vzdalenosti (resp. “pingu”) ;-)

    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: Imho si to taha z prdele, pac se signal rozhodne nesiri do vsech smeru linearne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam