• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: proc? Vzdyt je to IMHO to jediny podstatny. Vsechny ostatni veci jako vylepsena DOF, mexapixely, HDR a ja nevim co jeste, to jsou vsechno picoviny navic, ktery nepotrebujes.
    Co mobilum chybi nejvic je opticka variabilita ohnisek. Ja sem hrozne rad, ze konecne tahle doba prichazi.
    DEB
    DEB --- ---
    DRAGON: to uz je trosku ufo ne?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    E42: v samsungu mi řekli že 3krát stejná a nebo 4krát různá . upřímně řečeno, je mi to jedno, sere mě to, že jsem koupil nové zařízení, zaplatil za něj a ztratil už dost času a taky najel dost kilometrů několika návštěvami jejich servisů, psaním a voláním na podporu, restatama, resetama, opetovnýma nastaveníma a oni nejen že nejsou schopni zákazníka obsloužit tak, aby za své peníze dostal adekvátní zboží a služby, ale ještě si diktují, co musí zákazník udělat a splnit za podmínky, aby dostal co chce - zboží, za které platí.
    E42
    E42 --- ---
    SHADDIE: Rozhodovací praxe soudů se myslím dost držím pravidla 2x stejná závada nebo 3x různá.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pardon za OT: ty jo, asi s tou objednavkou S10 chvili pockam :)

    samply z nove Nokie 9PV. Jestli to bude fotit aspon z poloviny co prezentujou, tak to bude totalni masakr :)













    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHADDIE: po týdnu bez SD karty další tři samovolné restarty. ve čtvrtek jsem to podruhý odnesl do samsung servisu a zatím mám náhradní telefon, nějakej ten samsung edge, kam jsem ze zálohy nainstaloval vše z toho nešťastnýho A7 a funguje spolehlivě, tzn ani nastavením ani appkama to nebylo. jsem zvědav s čím přijdou. poprvé měnili systémovou desku. netuším, co vymění tentokrát, ale já bych nejradši vyměnil telefon. to ale jde jen pokud se ta chyba projeví 3krát prej.
    DEB
    DEB --- ---
    KRISKA: nejaky navic doma mam, tak mrknu co to je zac
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    DRAGON: vizuelne vypadaj stejne. Nasla sem neco na ebay, ale ty plastiky to je pech, to se hned ztrati...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KRISKA: to jsou tato?

    KRISKA
    KRISKA --- ---
    autisticky potrebuju sluchatka od samsung a5 2017, netusite nekdo, co je to presne za model? vetsinou mam s origo samsung sluchatkama dost spatny zkusenosti az na tyhle... a taky maj takovou mekci gumu ktera me netlaci v uchu... pripadne i odkoupim nekomu, kdo je z krabice ani nevytahl...
    DEB
    DEB --- ---
    KLAIR: doporucuji swift keyboard
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TEKKIT: sledování AF

    SOJKA
    SOJKA --- ---
    KLAIR: obchod google.play
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    BUCCI:
    2) mám to defaultní a všude dělá mezery, jen v google aplikacích navazuje slova přímo na sebe.... kde najdu jinou aplikaci?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    TEKKIT: BINGO!!! děkuji! štve mne to už měsíc a půl, vyreseno obratem. Děkuji
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    nebo to je ekvivalent "sledovat objekt"?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    BUCCI: kde se to "živé zaostření" zapíná pls? Pro zajímavost...Já to tam v nastavení nějak nevidím:/
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KLAIR: 1. jak píše Tekkit, zkusit ty notifikace
    2. swype? dej buď defaultní od samsungu nebo třeba google keyboard
    3. živé zaostření funguje, při videu musíš tapnout na displayi na objekt, kterej chceš mít ostrej a pak ho držet na obrazovce (a on s ho ostří sám)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KLAIR: ad problém 1, nemáš vypnuté notifikace u zpráv?

    nastavení - oznámení - oznámení aplikací
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam