• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Dneska jsem měl v ruce S10 a zkoušeli jsme čtečku ksichtu. Docela zklamání, že se to ještě pořád dá velice snadno oklamat fotkou uživatele.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    RECENZE!
    (vypadá to dobře)

    Samsung Galaxy S10e recenze: kompaktní a výkonný | SMARTmania.cz
    https://smartmania.cz/samsung-galaxy-s10e-recenze/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: tak je to zbytecny, jenom zatim jedna appka neumela resamplovat, to ozelim
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: je pravda že taky nemám to maxko co to umí. Mám to prostřední. U mě to je 1920×1080. Dobrá teda...zatím to nevzdáváme:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: tak to ale neni :) je to spis tak, kdyz ti koncern prodava motor a interier jako Arteon a pritom to jsou prelepeny veci z Oktavky, jen to ma prerazeny jiny logo :))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ne, nechci, vsak se podivej, jak to mam ja :) fakt nebudu mit telefon ve vysokym rozliseni (coz vubec nepoznas ani na fontu ani na gui) a zralo mi to dvakrat tolik baterky..

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    je to jako auto co má ošklivej interiér...ale min žere. Stejně máš ten interiér v hlave:D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    je to jako auto co má ošklivej interiér...ale min žere. Stejně máš ten interiér v hlave:D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: vím že mě chceš jen utesit abych nebyl smutnej
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: mensi rozsliseni JE upgrade. Kez by mely telefony 720 nativne, baterka by byla stastna :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jsem konsternovan:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    nezbývá než pokukovat po S10 standardní, ale to už je zase 5k navíc:(
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ...treba 128GB mi to nevynahradi, tolik ani nepotrebuju
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Tak jsem se včera díky diskusi na samsung mania dozvěděl, že S10e bude mít HORŠÍ rozlišení a jemnost displaye než moje S7...

    ...asi mi napíšete, že jsou důležitější parametry. Ale stejně jsem otravenej. Když upgrade za 15k, tak ale upgrade...:/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ja tohle resim Apex Launcherem a jeho icon sety..
    DEB
    DEB --- ---
    TEKKIT: mno:/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DEB: no tak mrkni dolu co dával Dragon...třeba ikonka "hovory"...bleju:/
    DEB
    DEB --- ---
    TEKKIT: nemela, me se tam hned pretahnul vzhled co jsem mela custom na S7 tak me to prave zajima
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tohle je docela brutal, ups. Aneb umely DOF... proste oznaci kolem hlavy segment a rozmaze to. Portrait Mode w/ a w/o Blur.



    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JANDOS: radis spatne resp neco, co se neslucuje s tim, co tu celou dobu pisu (muj novej mobil bude mit vic objektivu)

    jinak recenze teda zas takovej rozdil mezi S10 a Pixel 3 nedelaj, jak si prisel na to, ze ma s prehledem nejlepsi fotak na trhu? muzes poslat link? to me zajima :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam