• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: bejt na jiným kontinentě, tak bych tě omluvil!:))
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: sem v jinem meste.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: gratz!
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: jak nedostanu?:) pokud teda nejde o transplantaci srdce:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Vysoce kompaktní Galaxy S10e se stalo příjemným překvapením veletrhu - Techarena.cz
    https://www.techarena.cz/...oce-kompaktni-galaxy-s10e-se-stalo-prijemnym-prekvapenim-veletrhu/n-523/
    DWAY
    DWAY --- ---
    NEVILL: v Samsung shopu mi pisou, ze uz ho maji dneska, akorat se tam stejne dneska nedostanu :-D
    DEB
    DEB --- ---
    bych vam jenom chtela rict ze moje pojistna udalost byla vyresena aniz bych blokovala imei, vysli mi vstric po vysvetleni ze policie cr to neudela a ze sri lanka taky ne, takze ano .. nebylo to marny pojistit telefon
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: like a boss!!!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: ja objednal vsechny tri verze, chci si s nimi pohrat nez si vyberu ten vhodny.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: jo, už mi přišel mail že mi předobjednaný S10 bude Alza doručovat zítra... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    btw pro info, zbozi prave pristalo na prodejne :) rec je o S10e a Alza.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ctu Zajem o S10 je obrovsky, v cesku eviduji bla bla.. a jediny na co myslim je to, jak se zas lidi kvuli telefonu zadluzujou a maj exekuce... ulet, tohle je v Cr trosku bizar..
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Samsung dnes oznámil, že zájem o telefon Galaxy S10 je obrovský. V Česku evidují nejvyšší zájem v historii vlajkových modelů Samsung.

    Samsung Galaxy S10 v prodejích uspěl. Se sluchátky zdarma jen do zítřka
    https://www.svetandroida.cz/samsung-galaxy-s10-prodej-sluchatka-zdarma/
    DWAY
    DWAY --- ---
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: přesně quick... Jen skid formátu 1:1, lepší by byl výběr a preferoval bych 16:9
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: gopro quik
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    máte někdo nějakou oblíbenou aplikaci na úpravu videa pls?

    vize:
    - jednoduchost
    - zdarma
    - spojit dvě videa v jedno, změna rychlosti vybraných částí (několika)
    - přidat hudbu
    - aby z toho vylezla nějaká lepší kvalita

    díky

    (patlám se asi se třetím a vždycky je to v něčem na hovno)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    JAKUBMOKRIS: No hlavne te to uporzorni na to, ze to neni bezpecne a ze tomu jde podstrcit fotka, kdyz to aktivujes. Nikdo te nenuti si to nastavit, stejne jako si muzes uplne jakykoliv zabezpeceni vypnout nebo si tam nastavit pin 1234 . Je to porste jedna z moznosti, o ktery nikdo nikde netvrdi, ze je bezpecna.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    co me spis zarazi u bezpecnosti androidu, je to, ze jeste dneska funguje to, ze i kdyz mas vypnuto, aby zustal telefon unlockuntej po odemceni na 0 sec, tak se mi nekolikrat denne stane, ze kdyz slajdnu po display aby se objevila obrazovka na zadani hesla, tak to rovnou odemkne. Tohle beru jako bezpecnostni pruser, na to ze je to posledni verze androidu se vsemi aktualizacemi.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a ano, zrovna nedavno sme o tom u nas v praci mluvili, jak nastavit korporatni pravidla a prekvapive v moznostech bezpecnosti tam face recognition neni. Tipuji, ze bezpecnostni procesy nebude psat clovek, kterej nevi nic o tom, jak ty veci fungujou. Aspon u nas v praci nikoliv.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam