• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DEB
    DEB --- ---
    DRAGON: o samsung care se vubec nebavim, jen tlumocim to, co mi rekli v alze kdyz jsem to kupovala, a pak posleze co jsem dostala novej telefon
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Podívejte se, jak dopadlo velké fotosrovnání Samsungu Galaxy S10+ a Google Pixelu 3 XL | mobilenet.cz
    https://mobilenet.cz/...ak-dopadlo-velke-fotosrovnani-samsungu-galaxy-s10-a-google-pixelu-3-xl-37393

    Za mě S10 lepší!!! :O
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: narok na dve totalky mas u samsungu. Ma alza to same? Kterou tu Care sis teda porizovala? Alza pojisteni a Samsung Care je neco jineho.
    DEB
    DEB --- ---
    DRAGON: hlava mi to nebere, pojisteni na 2 roky mas narok na dve totalky, ale jakmile se jedna stane pojisteni zanikne a ani nemas moznost koupit novy pojisteni.. wtf
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: no jsou to čuráci, nedá se nic dělat :)
    DEB
    DEB --- ---
    DEB: dalsi update ohledne pojistky od alzy, sice to vse dobre dopadlo, ale co jsem netusila je, ze ten novej telefon uz nemam moznost pojistit, pojistka na 2 roky pozbyla platnosti v momente, kdy jsem dostala novy telefon samozrejme po uhrade spoluucasti 1O%
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: mne obecne AKG zvuk nesedi, je moc kovovej.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Tak já jsem docela spokojenej s bezdrátovými Sennheiser CX, ale uvidíme no...jinak ty AKG co dali k tomu teda taky zrovna nejsou žádnej zázrak...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: no jo, to neva, stejne bych si to koupil a stejne bych je nevymenil za svoje bezdratovy Shure, ale pako sem teda slusny :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: a jéje, jsi nečetl ty podmínky, že? :O/

    Předobjednejte si Galaxy S10 nebo Galaxy S10+ již nyní a získejte zdarma bezdrátová sluchátka Galaxy Buds v ceně 3 999 Kč („Kampaň“).
    https://www.samsung-bonus.eu/cz/bonusove-akce/4-predobjednavky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: tak v tom pripade mam asi smulu :(
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Tam se to teda mělo zaregistrovat do 8.3. v rámci předobjednávek a teď je čas asi do 20.3. (tuším) na dokončení té registrace, hodíš tam screenshot daňového dokladu, číslo a fotku IMEI a hotovo.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: tady:

    Získejte výhodné bonusy se značkou SAMSUNG
    https://www.samsung-bonus.eu/cz/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: ajo! ja na to zapomnel. Muzes mi pls poradit stranku, kde to zaregistruju?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Hurá, zrovna mi přišlo od Samsungu že registrace S10 proběhla úspěšně a pošlou mi ty sluchátka! :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Jo, pokud na S10 máte problém s psaním v aplikaci Nyxdroid, už jsem na to přišel - viz zde: [ NEVILL @ nyxdroid - android klient pro nyx ]
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: To zřejmě ne...a nebo pěkně v rukavičkách... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: asi se ti holt nedají doporučit kriminální činy:)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: podívejme, to jsem nečekal! nevím, asi mám výrazné otisky nebo co, obvykle první, nanejvýš druhá dobrá... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: jj taky mi přijde že Huawei to má jakoby "projetý nějakým filtrem", ale asi nebejt ty fotky takhle vedle sebe bych si nevšiml...

    Tjn , přecijen se do hry dostává ta S9
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam