• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: mně se to docela daří, ale prst jsem si tam naskenoval jako ne úplně rovně, prostě tak jak to držím...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    btw co mi na S10 dost sere je to, ze ten fingerprint senzor pod displayem je asi tak o polovinu mene presnej nez to, jak to mela S9 vzadu, hrozny. Kazdy treti odemknuti musim nakonec udelat patternem, protoze to proste nejde.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: dneska sem na to koukal, treba mne se vubec nelibi, jak ma Huawei primo implementovany doostrovani, rusi me to, protoze to delaj takovym tim systemem podobnym metodou Clarity/Structure, coz nejen saha na ostreni ale na obraz celkove (kontrast, barvy, vsechno)
    Za mne Xiaomi totalni pruser v noci, Huawei az na tohle ok a S10 je celkem fajn, i kdyz by mohl byt vysledek na clonu 1,7 lepsi, no... ale tak zas u takovy velikosti snimace, who cares :)

    TEKKIT: na S10e fakt rovnou zapomen, vratil sem ji po dni a to sem mel doma vedle sebe S9, S10 a S10e, ecko uplny peklo.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: ale že by tam byla nějaká propast?....

    pořád mi chybí s10e vs klasická S9 64GB...kdyby jste někdo na svých toulkách internetem narazil
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tak tady máme nějaké duely (ponechme stranoudebatu o smyslu nočních duelů:))

    tady je podle mně S10 a mate 20 prakticky stejný
    Noční fototest Samsung S10 vs Huawei Mate 20 Pro vs Xiaomi Mi Mix 3
    https://www.svetandroida.cz/nocni-fototest-samsung-s10-huawei-mate-20-pro-xiaomi-mi-mix-3/

    tady asi vítězí S10+
    Porazil Samsung Galaxy 10 své předchůdce v nočním fototestu?
    https://www.svetandroida.cz/fototest-rady-samsung-galaxy/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: to je ono, jen sem to teda prolit narychlo, tak snad sem to pochopil spravne ;))
    Samsung Galaxy S10 No LED Notification?
    https://www.youtube.com/watch?v=h2HFJeig3KM

    DEB
    DEB --- ---
    DRAGON: tak az si vyzvednu novou S9 tak schvalne kouknu, jestli si nahodou nevymejslim
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jj je to s10 a sedi paradne :)

    videl sem video, kde rika ze se da nastavit aby mobil blikal flashledem kdyz prijde treba zprava. dej hledat S10 led notification a bylo to jedno z prvich videi na ytb
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Teda doufám že po objednání dostaneš správnej kryt, protože tady na fotce to jsou výřezy na úplně jinej mobil... :-)

    Já mám objednaný svůj oblíbený S-Line kryt, na všech telefonech byl výbornej tak snad to i tady dopadne...

    Jak to myslíš "flashovat ledkou"?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jo, to me taky mrzi. Mas dve moznosti: Always On a nebo flashovat ledkou, oboji te docela dobre informuje, ze mas novou notifikaci.

    btw kdybys resil obal, tak vrele doporucuju tenhle, naprosto genialni produkt za super prachy. Mnohem tenci nez ten origo samsung a krasne se drzi a sedne krasne, vic takovejch produktu :)

    Nillkin Frosted Zadní Kryt pro Samsung Galaxy S10 Black - Kryt na mobil | Alza.cz
    https://www.alza.cz/nillkin-frosted-zadni-kryt-pro-samsung-galaxy-s10-black-d5533783.htm
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Tak zatím jedna věc co se mi na S10 nelíbí - nemá notifikační diodu... :O/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: pokud se bavime o Smart Switch (pripojis starej a novej telefon kabelem a zacne prelejvani dat), tak ne, neumi to prehodit nastaveni, ani credentials to neudela. Umi to prehodit wifi nastaveni a podobny "systemovy" veci, ale custom konfiguraci appek nikoliv. Jestli to tobe jde, tak nevim, co za appky pouzivas, ale jsi teda asi jedina na svete a i kdyz ti to moc neverim, tak ti gratuluju :))
    z tohodle duvodu taky kupuju a pouzivam pokud mozno jenom appky, ktery maj Backup/Restore v sobe.
    DEB
    DEB --- ---
    DRAGON: pockej, pockej.. ja kdyz jsem prechazela jak z S5 na S7 tak z S7 na S9 tak se mi nastaveni prehodilo taky, vzhled, temata, zvuk... bud ja mam neco navic, nebo vy delate neco spatne :)))

    k tem iphonum jo.. diky kradezi S9 jsem byla nucena jit zpet k moji S7 ktera je uz staricka a nezvlada, shodou okolnosti jsem dostala pracovni iphone 8 plus.. pokud hodim za hlavu vsechno to zvykani a vsechny ty moje predsudky ze iphone je na hovno, tak musim rict, ze ano, iphone je skutecne na hovno a nic me nepresvedcilo o tom ze by byl necim lepsi a uzivatelsky bliz obycejnemu uzivateli ..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: tak to prejdi na iPhone, jina rada proste neni.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: ach jo, tak proč si pravidelně to nastavení zalohuju na samsung cloud?:/zbytečně

    pro mě třeba je to nastavení asi nejdůležitější...hovory a sms třeba přenést ani nepotřebuju
    TADEK
    TADEK --- ---
    DRAGON: nenatacim, resim filmovy nataceni takze permanentne telefonuju / pisu sms, coz me trochu stve, protoze az k tomu budu mit ty samsung buds tak mi to stezi vydrzi jeden den
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TADEK: jen k tomu prenosu: ono se sice prenese vse, ale ne nastaveni, coz je dost fail, delas vsechno znovu. V tomhle bohuzel iphone s prehledem vede.
    a fingerprint je strasne nepresnej, to souhlasim, pekne me to stve.
    Ad baterka: mne to vydrzi 2 dny a zustalo mi 18%, to je divny, ze tobe tak malo. Ale jako jestli s 3400mah aku celej den natacis, tak se neni cemu divit, ten snimac strasne zere.
    TADEK
    TADEK --- ---
    cus, tak po 3 dennim testovani par poznamek k S10.

    - migrace z S7 super easy, preneslo se vse vc. smsek, wifin, appek
    - vali to jak blazen :)
    - je to velky a kdyz drzim telefon v jedny ruce, tak palcem nedosahnu zespoda nahoru, ale mozna to chce jenom cvik a trochu vykloubit palec
    - nevim cim to je po zprovzneni cteckky otisku a pridani otisku rstu jsem se nebyl schopny dostat zpet do systemu, prst to vubec nepoznavalo, takze jsem to musel restartovat pres to hlavni heslo a otisky prstu vypnout
    - ta baterka je zklamani, vcera jsem vydatne otestoval (filmove nataceni) od 8:00 do 22:00 a koncil jsem s asi 5% a to jsem mel vyplou wifi, vyply bluetooth a GPS jsem zapinal vzdy jen na chvilku kdyz jsem neco potreboval zjistit, zadny hry ani videa jsem nejel, ciste volani + sms + maily
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    BUCCI: po dlouhé době.. mám defaultní klávesnici od samsungu a při chytrém psaní nedělá mezery v google programech.... všude jinde právě jo, jen v gmailu a kalendáři ne....
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    NEVILL: Taky jsem upgradoval z S7 (na S10+) a ten rozdil v rychlosti je opravdu citelny. Krom klasiky ala pousteni aplikaci, instalace atd, tak treba Android Auto ted nabiha tak 3x rychleji, v rozhrani uz clovek neceka 5s na moznost psani destinace a samotne mapy maji o trosku vetsi FPS :)

    Co me ovsem vyrazne nepotesilo je jakym zpusobem funguje PRO rezim. Trochu me udivuje, ze se nad tim nikdo z tech desitek recenzentu, co clovek predtim nakoukal, nepozastavil.

    V rezimu PRO si totiz clovek zafoti pouze s hlavnim fotakem. Wide ani Zoom tam nefunguji :-\
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Tak dobrý, S10 jsem už zprovoznil a všechno si tam přehrál z S7, svižný to je dost, na ty zaoblené rohy si myslím snadno zvyknu, foťák zkusím zítra. Zatím celkem spokojenost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam