• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DWAY
    DWAY --- ---
    NEVILL: tak toto je hodne genericka folie, ktera ma o dost mensi vydrz nez sklo samotne. Spise takovy bonus nez neco extra uzitecneho.

    Slo to videt i v tom testu co tu nekdo postoval, ze folii skrabl jak nic, se sklem samotnym uz to nebylo tak lehke.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: tomu vubec never :) takovy ty videa, jak iphonem s folii zatloukaj hrebiky, to je vsechno jedna lez. tyhle folie vydrzej hodne, pokud po nich ale nejedes treba klicem v kapse nebo nemas mezi nima a stolem drobnej kousek pisku nebo prachu :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Ale no jo, jasně že je...jen jsem čekal že trochu něco vydrží. Jak u některejch těch skel nebo folií byly takové úžasné testy odolnosti alá Horst Fuchs jak do toho rejpali nožem, šroubovákem, sjížděli to dremelem a tak... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: od toho ta folie je, ne? :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Už se vám někomu povedlo poškrábat tu folii? Už tam mám dva takové vlasové škrábance, netuším jak jsem k nim přišel. Zatím to takřka není vidět, takže neřeším, ale časem asi půjde dolů. S7 mi dva a půl roku vydržela bez folie aniž by tam byl jediný škrábanec, tak tady by to snad taky nemuselo být tak zlé...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    E42: tak sem to ted vyzkousel na ostrym svetle a videt je, sic minimalne, ale je. Ale teda musel sem ho fakt hledat, bezne si toho clovek nema absolutne sanci všimnout. Podle mne ta fotka je heavy postprocessed, takhle to byt videt nemuze.
    E42
    E42 --- ---
    DRAGON: Ok, tím líp.

    Narazil jsem pak i na fotku, kde senzor prosvítá na prudkém světle při zhasnutém displeji, ale to už je fakt jen zajímavost bez praktického dopadu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    E42: ja myslel jako svetlo displaye, jasny. No ja to zkousel a nic videt neni, zkousel sem ruzne uhly, barvy,nic. Tak to asi uz vyresili. A mozna proto to pak z toho webu stahli.
    E42
    E42 --- ---
    DRAGON: Ani ne tak když je hodně velký světlo, jako kdykoli má displej hodně vysokej jas, což je dost významnej rozdíl.

    Přijde mi to jako pro někoho potenciálně užitečná informace, ale ¯\_(ツ)_/¯
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    ah ok, nerozklikl sem ten obrazek a vypadato ze ten bod pred tim je podtrzenej
    SONIC
    SONIC --- ---
    SMOKY: myslim ze de spis o tu prosvitajici ctecku nebo co to je zrovna v tomhle pripade..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: on spis poukazuje na to, ze kdyz je hodne velky svetlo, tak prosvita pod displayem sensor otisku prstu. Coz ja treba nechapu, proc je problem, ale ok.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    E42: Nechapu, co je divnyho na tom, ze nefungujou mokry prsty na touchscreen a ctecku otisku
    E42
    E42 --- ---
    SMOKY: Čemu nerozumíš, pochlub se...
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    E42: ?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: to je jasný no...:/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: spis ver v tu nejhorsi moznou variantu, vzdycky, u techto vykupu to tak funguje.... bohuzel
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Samsung | Nový samsung
    https://www.novysamsung.cz/

    tak moje S7 (pokud bych se vešel do kategorie A - v což věřím) za 3500,- . Tak vzhledem k tomu že mi Dragon rozmluvil S10e tak už mi chybí jen 5000,- a jdu do toho:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DEB: no já jsem si crisp barvy dost užil u Xperie:) K tomu bych se nerad vracel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam