• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: jj muzes ho nastavit na jine appky. Predtim to neslo. Aspon ne ofiko.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    používáte toho Bixby někdo? pokud ano, tak jak?

    (já to mám v TV, ale nikdy jsem se ani nestaral co to umí)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    TEKKIT: jo, je tam nastavení ze na single press si muzes nastavit nějakou apku treba (camera), a bixby je pak na doublepress
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: přeprogramovat ve smyslu, že se tím může spouštět i něco jiného?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: já teď v hrůze koukám, že to Bixby má svůj čudlík tvl:OO A to se teda dá nějak přeprogramovat???

    DWAY: až ho budu mít tak si zvykn na všechno:) (já jen že v tom krámě jsem musel trochu přehmátnout no)
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: je vyse nez bylo, ale zvyknes si hned.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: klasika, ubereme veci, uzivatel si urcite nevsimne...

    Aspon ze pridali konfiguraci bixby buttonu. Kdyz uz tam je, tak at je k něčemu.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: to by mě taky zajímalo...+ to tlačítko na pravý straně (co jsem teda šmátral v prodejnách) mi přijde strašně vysoko (ale to je asi individuální)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jasny, rozumim. mne total sere, ze to nema led notifikacni diodu, sice to resim hodinkama, ale proste... vlajkova lod a oni daj do prdele diodu, jakej je pro to proboha duvod..
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: + samozřejmě komunikuju s lidma co to mají, sleduju fóra a zdá se mi to ok...


    (Ono je to totiž tak, že když půjdeš na huafan forum, nebo xperia forum, tak někdo nadává, někdo je nadšenej, někdo všem cpe LG G6 :)) To si prostě nevybereš:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: hele já zas nejsem tak náročnej uživatel:

    foťák - pro moje potřeby plně dostačující
    RAM 8GB - perfekt
    interní 128GB - teď mám 32GB a mám tam 15GB místa:)
    design se mi líbí, ale stejně na to dám odolnej kryt
    + mám prostě rád věci od Samsungu - mám doma monitor, TV, pračku. TV a tel spárovaný přes smart things

    pro mě jasná volba

    Jedinej problém je přemrštěná cena v CZ distribuci, prostě nejsem ochoten za to ty prachy dát...

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ja bych ti tak rad rekl "nekupuj to, je to mrtka", ale nemuzu, kazdy at se rozhodne sam :)))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: no hele tady všichni ti hlavní hráči selej CZ distribuce pořád za 24k...čili těch 17,5k je zjevení...

    Ale na tom co říkáš něco bude, protože už k tomu přihodili (Alza atd...) nějaký sluchátka za 4k zdarma - což pochybuju, že by dělali kdyby se to dobře prodávalo:)

    Nicméně 7.8 bude Note 10 unboxing, čili čekám, že u těch S10 začnou nějaký cashbacky atd
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    vono taky ta S10 neni zadnej zazrak, tak sem cekal ze to pujde dolu driv nez S9
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak to bude asi nejakej EU distribucni vyhodnej balicek. Jako fake asi neprodavaj, toho bych se nebal
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: jo, to jejich české s.r.o. plátcem DPH je
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: jsou platci DPH?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jsem si říkal, že je to nějaký divný:)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Asi v tom že ten e-shop je vlastně na Slovensku a některá hodnocení teda nemá zrovna nejlepší...

    iMobily.eu — Heureka.cz
    https://obchody.heureka.cz/imobily-eu/recenze/negativni#filtr
    HULIK
    HULIK --- ---
    Ahoj lidi mam problem s aplikaci Mobile Print od Samsungu.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.print.mobileprint&hl=cs

    Kdyz ji nainstaluji z Galaxy store funguje vse ok.
    Pokud ji nainstaluji z Google play ihned se prejmenuje na K9-mail.
    Totez se stane kdyz ji nainstaluji z galaxy store a pak google play najde aktualizaci a po jejim nainstalovani je z ni opet hned K9-mail.

    Mate ten samy problem?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam