• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: vidis to a kdyz jdu ja delat sprint na tram, tak vzdycky vezmu telefon automaticky do ruky a vo vo vo vo tom to je :D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: já se k tomu chovám příkladně (troufnu si říct), ale když dáváš sprint na tram a nešťastně ti vyklouzne, tak to je prostě v prdeli...to jsem myslel tím štěstím:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: no o stesti... hele, ja ti nevim :) mam kamose, kterej neustale rozbijel mobilni skla. A kdyz sem videl, jakej ma pristup k telefonu, tak se nedivim. Ja jsem IT a k telefonu pristupuju treba jako k notesu, jsem na nej opatrnej. Spis nez o stesti verim v to, jak se ke vecem chovas. Vyjimky samozrejme muzou byt, ale kdyz nekdo nerozbije za celou svoji mobilni historii ani jeden telefon a nekdo 3 skla za rok, tak to o necem vypovida, sorry ;)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Ja mel teda na S8 displej plnej malych vlasovych skrabancu. Je fakt, ze se k telefonu nechovam v rukavickach, ale ze to je tezky poskrabat bych se tvrdit neodvazil.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: tak ono je to taky o štěstí žejo...

    Každopádně já mám Spigen rugged armor a vděčím mu za hrozně moc. Třeba jak píše MATEJCIK: u mě to totiž ani nejde položit na display. 2x mi spadl z metru přímo na hranu a nic...

    Telefon je ale těžší a hnusnější - to je potřeba na rovinu říct
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MATEJCIK: jako ja uz to riskovat nebudu. Mam S10 a ta folie je bozi v tom, ze vis ze to nemusis resit, klice v kapse, polozit to na stul obracene, hodit to do travy, cokoliv... bez folie bych mel porad pocit, ze ted uz se to musi strasne poskrabat...
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    já jsem si nechal nasadit folii na S8 v Samsung shopu v Novým Smíchově, custom vyříznutou z takovýho stroje, a drží fest, a to používám gesta místo navigačních tlačítek, takže furt drhnu o spodní okraj
    (což mě možná donutí tu folii sundat, je to pruda. folii co by tam tu hranu neměla seženu těžko, co? leda by byla okolo celýho telefonu)
    chtěli za to teda asi 700, s tím že do týdne reklamace nasazení zdarma a později výměna folie za stovku nebo něco takovýho

    jinak do folie jsem šel potom co jsem telefon po roce a půl bezproblémovýho používání jednou položil v kavárně na stůl displejem dolů a odnesl si z toho centimetrovej hmatatelnej škrábanec. mrdka, fakt, takovouhle škrábatelnost jsem neviděl ani na plastových displejích, a tuplem pak když to srovnám se S6 edge co má přítelkyně, kterej se dá dát do kapsy s klíčema. prej na tu S8 (možná už na S7?) dali nějaký pružnější sklo který se hůř rozbije ale snáz poškrábá, no, tak super.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    to teda cumim panove, pac ja zrovna nejsem nicitel telefonu, v zivote sem nemel rozbity sklo (mou vinou), nikdy sem telefon neutopil (mou vinou) nebo neco podobneho. Ale tu S7 sem mel s asi dvema jemnejma skrabaneckama, pac sem se nasral na to jak to melo zaobleny hrany a ze z toho padala folie a zacal sem ji pouzivat bez :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: jo, myslím že něco takového bych zhruba měl v plánu... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: pecka!

    NEVILL: hele to sklo je nejlepší Gorilla co teď je, co jsem viděl testy, tak je problém to poškrábat i když to děláš naschvál:) Čili vydržet s originál fólií co nejdýl a v nejhořším pak už bez folie holt:) Stejně si budeš kupovat S12:D

    DRAGON: já na S7 taky nic nemám za cca rok a půl (ale pro mě je to člen rodiny víšco:))

    KRYGLIK: třeba fakt blbě přidělaný jen:/
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: OK, teď jsem to chvíli zkoumal a je tam jeden vlasový škrábanec co je tak nepatrný že skoro není vidět... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: neverim, ze za 2,5 roku bez folie nemas na skle jedinej skrabanec, S7 sem mel taky a to sklo bylo strasne nachylny, tomu se mi proste nechce verit :)


    KRYGLIK: fakt? tak na to seru, dik, to sem asi potreboval slyset (a presne toho sem se obaval)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: To je pravda, moc jsem od toho nečekal, ale taky mě překvapilo jak pěkně drží. A bojím se že až dojde na to že bych ji potřeboval vyměnit tak to bude stát za prd, ta aplikace folií mi fakt nikdy nešla... :O/

    Na druhou stranu já myslím že by to vydrželo i bez ní...na S7 jsem nikdy folii neměl a za 2,5 roku je bez jediného škrábance...
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    DRAGON: taky jsem resil nahradu te puvodni, ktera drzela fakt uzasne... vzal jsem ofiko Samsung (ten odkaz co tu probehl, pro s10+) ale je to jine... bud to neumim nasadit nebo nevim, ale odlepuje se fest :-\
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: choulostiva je na maly skrabance jako kazda jina folie. Jenze na rozdil od ostatnich folii se ani nehne a neodlepuje se v krajich a negeneruje bubliny, proste je takova, ze o ni VUBEC NEVIS, coz je presne to, jak se ma folie imho chovat.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jasný, ale jak se holedbali panbáčkové na fórech že !to rovnou strhnou jaká je to mrdka", tak to asi nebyla tak úplně pravda:))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: No choulostivá na škrábance je, už tam mám několik vlasových škrábanců a fakt si na telefon dávám bacha a vůbec netuším kde jsem k nim přišel. Ale na výměnu to každopádně zatím stále není...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: já myslel že jsi to prodal!

    btw o tý folii všude čtu (četl jsem když to šlo do prodeje) že je na škrábnutí strašně choulostivá. Takže říkáš že je v cajku jo?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: no hadej, proc asi :) sem si do toho jebnul, nastesti plastovou powerbankou, tak to odnesla jen ta folie. Nic hroznyho, ale pri praci to je cejtit na prste, takze to chci vymenit.
    Mimochodem ta original folie, co k tomu samsung dava, je ta nejlepsi folie, s kterou sem se v zivote setkal, ani nevis ze tam je.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NEVILL: jo, jinak Mironet má tu samou o něco levněji za 214 Kč, jsem si nevšimnul oznámení o ceně co mi občas v rohu hází Avast...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam