• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: a k cemu je to dobry? Zvysuje to nejak kvalitu volani? dneska uz je kvalita voice callu ok, ne? nebo na co to je?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: mám teda "jen" S8, ale minulá aktualizace na konci června mi konečně přinesla VoLTE a VoWiFi... tvl. to byla doba, protože funkci oznámili někdy už na koncem roku 2017... kolega co má tu samou to tam měl... já ne, byl jsem i v Samsung Plaza, kde mi potvrdili, že by to tam být mělo, nicméně i po přehrání sw od nich funkce nikde...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Zdravim, nema nekdo pristup k rychlemu download na sammobile?
    Chtel bych ruzne verze FW pro S6 Edge a S8
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    heh hlavně aktualizaci 1.července 2019 chceme mít v přístrojích do prvního srpna?:)

    To až mi žena řekne, abych šel konečně uklidit ten bordel ve sklepě, tak řeknu že tuto aktualizaci bych rád dostal do sklepa k 1.10 2019:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: zatím prej švýcarsko - každopádně zase nekonkrétní "vylepšení", znáš to:))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ja mam posledni tuhle a tech dalsich se bojim jak cert krize...necetl sem na ne dobry reference pod release notes ve forech.

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Samsung vypustil nové aktualizace na Galaxy S10. Co vylepšují?
    https://www.svetandroida.cz/samsung-vypustil-nove-aktualizace-na-galaxy-s10-co-vylepsuji/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    V ČR se ročně prodá milion Samsungů, říká ředitel české pobočky Tomáš Balík – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...rika-reditel-ceske-pobocky-tomas-balik/sc-309-a-1345407#part=1
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jj ta palubka mi přijde taky lepší...už je kvůli topení v zimě:)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    DRAGON: mam obyc na s7 v pouzdru a nikdy.mi nespadl, ale jak pises, na palubku asi lepsi nez do vetrani i kdyz u stareho auta mi to drzelo pekne
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    TEKKIT: jojo nalepis tam plisek s oboustranou lepenkou, dostaneš k tomu 3 vetsinou. jediný uskali je mrizka větrání, ve starym aute byly horizontalni a lepe to drzelo, ted mam vertikalni a uz to není tak pevné ale ty magneticky drzaky dělají i s prisavkou na sklo nebo lepenim na palubku
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: to nema vliv na nic. magnet je super, ale vem si silnej nebo ti to bude s galaxy S padat. ja mam teda prilepovaci na palubovku, ty do vetrani se hejbou a to ja nemam rad, navic blokujou vzduch.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SOJKA: tjn vše má pro a proti...btw to musíš na ten mobil něco nalepit, nebo to drží jak?
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    TEKKIT: pouzivam normalne s nabijeckou, aux nepoužívám, mam bluetooth rozhrani ale jinak tomu nic nebrani.Delaji ted i magneticky drzaky s Qi nabijenim coz je super ze nemusis napojovat kabel a kdykoliv to tam polozis tak se zacne nabijet ale tam vadi ochrany kryt telefonu zase
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SOJKA: může v tom být současně nabíječka a AUX kabel?

    (nejsem moc fyzik...magnety, atd...jestli to nedělá neplechu)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    TEKKIT: Ja pouzivam magnetickej s nalepovacim pliskem na zada mobilu nebo pouzdra kterej se uchytava do mrizky vetrani
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Ahoj, jaký používáte držák do auta pls...už to musím nějak řešit, věčně chytám mobil někde po autě atd:(

    Koukal jsem že je toho (jako dneska všeho) nějak moc druhů. Nerad bych zase nějakej křáp co skončí v kastlíku...

    Snadná montáž, pevné uchycení, přijatelná cena.

    Díky
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ahoj, má tu obstarožní mobil Samsung SGH-X680 s nefunkčním displejem a rád bych z něj dostal data. mám datový usb kabel. ale: mám windows 10 a nemám ovladače. máte s tím někdo zkušenost "jak na to"? (krom instalace win xp)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jinak koukej hlavne na uzivatelsky hodnoceni, tam pisou p tom jakou to ma kvalitu. Stars taky hodne reknou ale vic recenze, protoze kdyz tam.najdes jednu kde zminuje udesnou kvalitu a treba nesedici sklo, tak mas jasno v tom, ze maji nulovou vystupni kontrolu kvality.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BRKODLAK: vzal bych klidne ten prvni a navod bych si nasel na netu, samsungy nebejvaj tezky pri vymene skla

    https://www.aliexpress.com/...9e1-9867-9fd7a27a5018-0&algo_pvid=90cb4a92-d741-49e1-9867-9fd7a27a5018
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam