• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DWAY
    DWAY --- ---
    NEVILL: yop, vsichni na CR serou. Misto aby pustili nektery hardware / software v anglictine, tak to radsi nepusti vubec.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DWAY: tak není v tom sám, třeba Google u nás dodnes oficiálně neprodává žádný hardware...
    DWAY
    DWAY --- ---
    LSDMASACRE: v podstate samsung na CR zvysoka sere.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    Chystá tu už někdo předem upgrade na S20? Co jsem dneska četl, tak ultra verze možná ani nepujde na český trh, jelikož 5G. A zrovna bych do té ultra verze šel kvůli foťáku... :/
    Celkem ale tohle myšlení nechápu. Na tom 5G telefonu by mělo normálně frčet "jen" LTE. Je to stejná situace jako když tu začínalo LTE a člověk si musel vyměnit simku a taky do té doby normálně letěl na H+
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Já Galaxy Buds mám a jsem s nima spokojenej. Výměním je až časem, až půjde do kopru baterka.
    Tak to dělám i s AirPodama (ty mám ke služebnímu iPhonu).
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    upozorneni pro ty, kteri take letaji s DJI dronama: neupdatujte zatim na Android 10, nefunguje.

    Djy Fly Not Working Android 10 Galaxy S10 | DJI FORUM
    https://forum.dji.com/thread-203924-1-1.html
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DRAGON: mozna uz to vylepsili, ale naposled to neobnovilo vsechno

    SONIC: kouknu, díky
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    A3 neni jinak zrava a diky 720p a nizkemu boost clock dokonce i pri pouzivani.
    Jeji nevyhoda je bloatware a mensi baterka.

    Ja jsem s ni po roce dal 3 dny.
    Kamos co hraje to nabiji 1-2 denne.
    Matka s ni da 1-2 dny.


    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    KRISKA: Mel jsem ji a porad ji pouziva nekolik prislusniku rodiny.
    Vydrz stale odpovida ocekavani od Android (zalezi na tom co povolis behat na pozadi.)

    Ten propad co popisujes je naprosto normalni. Merit baterie v % je nesmysl a "hodnoty" uvidis jenom mezi 30-70%
    SONIC
    SONIC --- ---
    MIKEKT: smart switch ? do kompu nebo na pametovku..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKEKT: sms backup aplikace, zbytek udela gmail acount
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DRAGON: čím děláš zálohu? Já nepřišel na nic normálního, když nemám root.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    DRAGON: simku sem tam dala rano, zapomela sem ji v praci. je fakt, ze powerbanka je levnejsi :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a hlavne: proc to proste nevyzkousis v provozu a pak az delat zavery, ne? Dej tam simku, pouzivej ho par dni a uvidis. Rozhodne si z nej odinstaluj vsechno co se tyka facebook uctu, je to na mobilech velkej zrout bateri.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ja bych 800 za vymenu baterky v tak starym telefonu a tak dorasenym, nedal. Proste bych ho pouzival a mel u sebe nejakou malou powerbanku. Ta vymena taky nemusi zafungovat. Ono to i bez powerbanky par hodin vydrzi, takze to asi pouzivat pujde.
    Vys.. bych se na to.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    DRAGON: me zajima jen a pouze, jestli takova zravost je u normalni (v rezencich si na vydrz stezovali) nebo je baterka hodne hyn.
    myslim, ze i s vymenou je to porad fajn cena, spis nechci vymenit zbytecne, aby se neukazalo, ze ten telefon je na tom se zravosti jeste hur, nez vyplyva z recenzi a proto me zajimalo, zda tu nekdo tenhle model nema. To je vsechno. jinak dobrej kauf to bezesporu byl :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    fakt se tu resi celej den to, jestli nakup telefonu za stovku byl dobrej kauf? :)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    SMOKY: jako to chapu, ze 3 roky je dost,na druhou stranu moje predchozi 2 damsungy ani 5 let stary nemely TAKOVOU ztratu a baterka byla furt hodne dobra, takze nevim, nakolik je to starou baterkou nebo blbe vyladenou zravosti u a3 2016. jestli by nova bat ponohla vyrazne, nebo by to byly vyhozeny prachy.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    KRISKA: Myslim to tak, ze po trech letech ma baterka pravo byt mrtva a neni to nic divneho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam