• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Ale nevím zda to není nějaký fake - narazil jsem náhodou
    Samsung Galaxy S20 Ultra - ZOOM TEST
    https://www.youtube.com/watch?v=kKMBx6x-lOI
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Samsung Galaxy S20 Ultra - Hands On With The Beast!
    http://www.youtube.com/watch?v=1GaurFrlGgo
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Tak jsem koupil buds+ a zatim pomerne nadseni. Nevypadavaj, hrajou dobre a bezdrátovost je hodne navykova... akorat pri behu je u techle sluchatek nacpanejch zvukovodu dost slyset tlukot tepu kdyz se jedou vyssi obratky, ale s tim se halt nic neudela
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KRYGLIK: to neslo, sem to zkousel
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    DRAGON: muzes se taky pls kouknout jestli ve fotaku jde PRO rezim pro vsechny objektivy? :)
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    galaxy s9 a fotak a jeho rezimy, nevim jestli je to po update na droid 10 ale rezim fotaku mi vzdy zustal do znovuzapnuti aplikace foceni, ted nemohu ani najit kde se to da zapnout ale ta volba tam byla....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: no problemo, kouknu se:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: koukni pls do nastavení,

    4K 60fps:
    - jde nastavit širokoúhlý objektiv?
    - funguje nějaká (alespoň ta základní) stabilizace?

    FHD 60fps:
    - jde superstabilizace?

    když na to klikneš, mělo by tam bejt rovnou napsáno co všechno to nepodporuje:)
    Ale je to taková blbost, nevim jestli tě s tím otravovat
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: damn man! to se nekouknul! zitra jdu pro sodastream, tak na to kouknu ;) co te konkretne zajima?
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    MCKIDNEY: Jo, až na to samsung pay a záruku, když to rootneš, tak se něco fyzicky vypálí na čipu, takže to už nespravíš, ale jako většinu věcí vrátíš.
    E42: Dík moc, to jsem chtěl vědět, teď ještě kdyby se ozval ideálně někdo, kdo to dělal na S8 a podle jakého návodu, mám z toho přeci jenom trochu obavy. :D
    E42
    E42 --- ---
    OODOOW: Ještě cca před půl rokem jsem používal rootnutý Nexus 6 a díky Magisku fungovalo jak Google Pay, tak i aplikace ČSOB, mBank a další "opatrné". Ale samozřejmě věci se mění a zařízení jsou různá.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    OODOOW: OEM ROM maji i bootloader. Prakticky vse lze dostat zpet
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: nenakouknuls na možnosti natáčení videa?
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    MCKIDNEY: No, zpátky už to nejde, úplně do původního stavu to už neuvedeš. Právě co jsem vyčetl, tak by mělo fungovat všecko kromě toho, co jsem zmínil.

    E42: Jo, právě Magisk by měl pořešit, aby fungovaly aplikace, co kontrolují root, jako třeba bankovní aplikace a tak, to by mě fakt štvalo, kdyby mi najednou nešlo se přihlásit na otisk prstu kvůli tomu, že mám rootlý mobil. Proto se radši ptám.
    E42
    E42 --- ---
    MCKIDNEY: Leccos ale asi zase půjde vyřešit Magiskem
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    OODOOW: Ano a i zpet - Odin to vse zvladne. Mel jsem jenom problem s USB kabelem.

    Jinak KNOX je enclava a nepujde ti vic veci - treba firemni InTune nebo jine aplikace co kontroluji root.
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    Trochu mimo téma těchhle novinek. Dělal tu někdo root na S8? Celkem bych ten root potřeboval a kdyby se to úplně podělalo, tak si stejně už chci koupit něco novějšího. Jde mi ale o to, jestli to tu už někdo zkoušel a zvládl to a jak je to složitý. Prý by pak všecky aplikace snad kromě samsung pay a samsung knox měly fungovat jako dřív, akorát bych měl root práva.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jako neni to osklivej telefon :) skoda ze tam nemeli ten flip, prodejce rikal, ze je to naprosta bomba :)

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    EXCITE: Jakal je kdyztak jeste vice dostupny, nevim jak je na tom ted rozdil v cene. Za zlato bych si nepriplacel :D
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MCKIDNEY: Tak ty dvojky zkusím, ALza ma poslední 2 kusy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam