• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JOHN_LENON: Tak ty nové by snad měly mít o něco lepší zvuk, mají téměř dvojnásobnou výdrž baterie, ale na druhou stranu jsou méně odolné na vlhkost (buds mají ipx4, buds+ ipx2).
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Budu kupovat buds. Myslíte, že má smysl připlácet za + verzi?

    Žádnej audiofil nejsem. Chci to na běhání. Kabel mi točí a ke garminu to nepřipojim.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    TEKKIT: rozumím ti plně
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: nehledě na takový to otřepany: kdo z nás vlastně dokáže vůbec využívat potenciál telefonu co má...vis jak to myslim?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LSDMASACRE: jo jasný...ja to myslel tak, ze tady jsme lidi co je zajímají mobilní telefony tak o tom placame. To že se Samsungu nepovedl DxO je proste tema k debatě. Protože tím argumentem co jsi mel předtím bys mohl shodit jakýkoli téma. Například na co někdo upotrebi 1TB v mobilu atd...
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    TEKKIT: ok, já jen, že jsem na tyhle testy nikdy moc nedal a spíše se soustředil na recenze.
    Pro mě je S20U super. výdrž super (1,1/2 dne), fotí to skvěle noční fotky super. Žádný zelený displeje, žádný brutální přehřívání nepociťuji. těch 30k nelituju
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LSDMASACRE: taky proto do této diskuse nechodí můj táta ale par nerdu;)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    tyhle různý antutu a jiný benchmarky jsou jen honění čísel. absolutní zbytečnost pro pár nerdů.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SMOKY: to máš pravdu. (pamatuju si když první mobil dostal v DxOmark přes 100b - myslím že to byl pixel - tak se o tom mluvilo jakože se to snad ani nedá překonat:))...

    Na druhou stranu od Samsungu se očekává, že jeho novinky budou vždycky v TOP 3 (ne-li úplně první). Je něco jako real Madrid:) + hlavně teda ta masakrální cenovka. 37k je strašlivej nářez
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Ja nevim no, 6 bodu v DXO mark imho neni stezejni a porad to bude fotit skvele. Pokud nechces Cinu, tak ani nemas moc jinak na vyber.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: coz je ale trosku divne , ne, vzhledem k te obrovske PR, kterou jedou :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Samsung Galaxy A50 dnes update na OneUI 2.0 a Android 10
    a Note 10+ se mi zaktualizoval na OneUI 2.1
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: nj internet už je zase plnej keců že si to Samsung "tentokrát nezaplatil" a že Dx0mark o ničem nevypovídá:))

    Já osobně jsem zklamanej, čekal jsem od tý ultry, že to bude mazec...A stejně jako autor článku jsem blamáž trochu očekával, když začali ty trampoty po vydání. Celkově ve mě moc nebudí důvěru když úplně nový telefon musí hned dostat velké opravné balíčky aktualizací:(

    Nicméně v názorech zůstám konzistentní:
    - narvali tam 8K videa, ale za video dostali jen 102 bodů (6.místo)
    - narvali tam 108Mpix, ale ten senzor nemá dual pixel autofokus, takže je mnohem pomalejší než ostatní
    - problémy s ostřením celkově

    prostě oni se snaží být strašně technologicky napřed (i když to je 90% lidi k ničemu - 8K) místo aby se soustředili na špičkovou kvalitu v dostupných formátech
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Tak ono to je myšlený na fotky co hodíš na Facebook nebo tak, v té velikosti to vypadá celkem pěkně. Nějaké profi výsledky bych od toho nečekal... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: a btw je uz sedmej :)

    neni se cemu divit, ono to sice na prvni pohled na displayi vypada dobre, ty samsung fotky, ale strasne jsou dopraseny postprocesingem, treba samsung HDR je cisty zlo
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ba dum tssss...

    Tak trochu jsme to čekali. Samsung Galaxy S20 Ultra je v DxOMark až šestý – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...amsung-galaxy-s20-ultra-je-v-dxomark-az-sesty/sc-309-a-1348100
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    HORST_FUCHS: Na druhou stranu, pokud se ti ted telefon rozbije a ty ho das reklamovat, tak te stejne poslou nekam, ze je natlucenej a zavadu svedou imho na to, takze o nejaky zaruce se asi neda mluvit. Mozna bych se nebal si zkusit nechat vymenit jen to sklo.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    není tu na prodej 10e nebo 10 za rozumný peníze?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    HORST_FUCHS: Oni to musej kvuli tomu stejne cely rozebrat. Takze pocitam, ze podle toho to poznaji urcite. Navic po rozebrani a slozeni je potreba zachovat vodotesnost nacoz jsou specialni postupy a testy a pochybuju, ze to neautorizovany servis dela. Uplne bych tomu neveril.

    Idealni je nehazet telefon na zem. Kdyz vis, ze ho budes hazet na zem, tak si zaplatit pojisteni. To sem udelal a vod ty doby sem telefon nerozbil :).
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: ale taky to asi bude o lidech a o tom jak tomu rozumí...jako všude
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam